Aušra Maldeikienė. Kreipiuosi į tuos, kuriuos dar gerbiu: stabdykime kgbistinio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą

#BackintheUSSR #1937

Kreipiuosi į tuos, kuriuos vis dar gerbiu… Stabdykime kgbistinio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą.

Visa šita nesibaigianti pletkų drama, kuriai diriguoja VSD ir, galbūt, prezidentūra yra apgailėtinas politikos nebuvimo Lietuvoje rezultatas…

Kai neturi smegenų suformuluoti jokios originalesnės idėjos, o PR berniukų ir mergaičių šūkiai apie algą, kuri bus padidinta tiek, kiek per metus išleidi pietums (taip tikrai toks šūkis buvo tarp LLS „minčių“) formuoja „politinę“ dienotvarkę, tai belieka verkti Delfi TV, kaip šiandien (gegužės 18-ąją – red. past.) darė Remigijus Šimašius ir Aušrinė Armonaitė.

Šiaip tai naivumas ir stumdymasis tarpusavyje nėra politika. Kaip žmonės, kurie deklaruoja esantys liberalai, turėjote pasakyti, kad Lietuva negali būti valdoma KGB metodais mėtant kompromatus, kurie neaišku, kaip sukurpti. VSD darbas nėra sekti žurnalistus ir politikus. Ir tada, kai kažkam prireikia, mėtyti teisiškai neįvertintas pažymas.

Jūs prieš teisinę valstybę, liberalai? Ne tai baisu, kad jūsų tarpe buvo tokių, kurie bendravo su verslininkais, kiek tai, kad jūs nesuvokiate politinės sąrangos struktūros ir prioritetų. Ir neskaitote Konstitucijos. Gėda.

Gėda ir už Gintautasą Palucką, kuris džiaugiasi ne naujomis idėjomis, adekvačiai, ne be mokslinio pagrindo sukurpta mokesčių sistemos kritika, o tuo, kad esą jo atskilusi dalis švaresnė, nei likusi (kaip prastoje eilinių pikulių santykių dramoje). Visi turite tą pačią istoriją ir ji grįsta melu jau vien todėl, kad jums vadovavo toks Algirdas Buktevičius, suklastojęs net savo disertaciją ir menininkų kalnelyje palaidojęs savo sūnų, žuvusį alkoholio aptemdytoje avarijoje.

Gėda už konservatorių jaunimą (visokia dagių šušera jau ir šiaip patikėti neįmanoma – spardys kiekvieną kenčiantį žmogų, jei tik tas yra moteris). Bet kur jaunimas, kodėl nestabdote kgbistinio plano VSD siautėjimo? Džiaugiatės, kad kol kas puola ne jus? Tik tiek esate verti, Gabrieliau Landsbergi??? Ką ta Tavo ranka ant širdies reiškia? Meilę sau ar beapeliacišką pagarbą savo Tėvynei ir jos Konstitucijai?

Tikslas NIEKADA nepateisina priemonių, nes taip gimsta stalinizmas ir hitlerizmas. NIEKADA. Priemonės galiausia suformuoja rezultatą. Dabar brėžiama šantažu, melu ir oponentu juodinimu formuojama Lietuva. Lietuva be minčių, bet Lietuva sukurpta iš juodo šantažo ir visokių kubilienių įsivaizdavimo, kad jau jų statusas leidžia joms menkinti eilinius šios šalies žmones. Ta atskirties, ponų ir vergų Lietuva turi būti naikinama, o dabar visokios VSD tą atskirties Lietuvą tik dar labiau stiprina. O jūs, jauni, atrodytų, protingi ir išsilavinę, tylite?

Kaip šlykščiai visi išsižadate Tomo Dapkaus, į kurio laidas jums visiems buvo garbė patekti. Nebuvau kokia Tomo draugė, bet keliskart jis mane kvietė ir tai buvo vieni adekvatesnių pokalbių su šiaip jau tikrai silpnoka žurnalistų bendruomene. Toje vargo vakarienėje jo klausimai turėjo bent jau loginį pagrindą. Ir toliau bendrausiu, nes nesu valdoma jokių VSD pažymų.

Apie kiekvieną galima prirašyti niekų, kai šalis neturi žurnalistų, kurie tikrintų, kokiuose kabinetuose gimta visos tos rašlaivos ir kodėl jos gimsta. Jaunieji žurnalistai, pakilkit ant kojų, nebeklūpėkit. Turėkit ambicijų – ieškokit tiesos, o ne numestų popierių, kurių vertė teisiškai nulinė.

Kviečiu savo tautą užsiimti politika. Kviečiu prisiminti, jog politika yra didžiųjų sutarimų erdvė ir mąstymo laukas ir jai negali diriguoti policinio mąstymo pašlemėkai ir žmonės, kurių kinkos dreba laukiant naujos melo, purvo ir demagogijos porcijos.

Mieli jaunieji mano tautos žmonės, pasiųskit jūs toli toli baimę ir visokius kgb metodais valdomus pasaulius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tarabilda

Ne VSD vadovauja fašistų paradui. Visi mato ir supranta, kas. Maldeikienė kviečia atsikratyti baimės, bet pati įvardinti tiesiai šviesiai išsigąsta.

Pensininke

Lieka pasidziaugti teisingu, atviru zodziu. Politikoje senai nebera savarankisku, saziningu zmoniu kaip a.a. Veselkos, Cilinsko, Stulpino ir kitu kalbejusiu atvirai, nepadlaiziaujant sistemai. Dalinai kalta apolitiska liaudis.

Aš siūlau

visus KOMPROMATUS mesti į INTERNETĄ,o ne laikyti stalčiuose.
Vienąkart turi įvykti LEDONEŠIS ir vanduo nuskaidrėti nors iki to laiko shudo daug išplauks pasroviui.

EJ.

Pagarba drasiai moteriskei. … Aprasyti metodai yra ne tik KGBistiniai. Kiekviename pasaulio uzkampyje yra purvo, kuri valdzia noretu nuslepti. Taip atsiranda valstybines paslaptys, piktnaudziavimas tarnybine padetimi, kalbejimas tautos vardu ir pn. VSD darbuotojai yra politines sistemos dalis. Jie yra priklausomi, o savo asmenine nuomone palieka namie, giliausiame stalciuje. Jeigu VSD seka- taip yra liepta. Bet siais laikais visos salys seka visas kitas salis, renka informacija, analizuoja ir t.t. ..Pamename, kaip kanclere Merkel protestavo, kai suzinojo, kad amerikonai klausesi jos mob.telefono pokalbiu. Ar ilgai protestavo? Gal diena, ar dvi. Kol jai paaiskino, kad tai yra norma. Siais laikais nebereikia instaliuoti pasiklausymo irangos. Ji jau yra musu visu namuose: kompiuteriai, telefonai ir pn. Neabejokite, kad VSD gali klausytis jusu seimyniniu pokalbiu (jeigu… Skaityti daugiau »

Žinai,

klok maskoliškąją disertaciją kartu su vyreliu, mguščica, gerai? Visi mandrūs, kai turi tos tarnybos stogą, ane?

Marginalas

Vyresnioji karta mąsto vakardienos realijomis.
Manyčiau, kaltas ne „KGB” mentalitetas, bet Lietuvos suburliokėjimas. Suprantama, Latvijoje panašiai, tačiau Estijoje kitaip.
Deja, tai tik „smulkmenos”, nes bendrai paėmus, joks VSD ar FSB pagados nedaro: veikia globalios jėgos, kurios ir lemia situaciją posovietinėje erdvėje. Skiriasi vien metodai bei vad. „politinė kultūra”. Ta prasme komentatorius EJ.as teisus.
Komentatoriaus Ašsiūlaujaus mintis naivi: dabartinis internetas yra milžiniška šiukšlių duobė: jei kas nors pabandytų įdėti net ir rimtą faktinę informaciją, ji liks „nepastebėta”, nes nėra mechanizmo, kuris savaime padarytų ją teisine. Tai gali padaryti tik tie, kurie ir yra demaskuojami.

Jo, jo,

šita sovietikė iš MGU tikrai pakels Lietuvos ūkį kaip tą kolchozą ES Parlamento „Kolchoznica” – Laima Maria Lucia di Lammermoor.

G.Landsbergis

nelaisvas.Negi jis niekada nepaprieštarauja seneliui?

Rasa

Pone Maldeikiene ,kurie nors kazkiek buvo atsikrate baimes ,siandiena ju jau nebera gyvuju tarpe .Viename laikrastryje skaiciau ,kad jie tie jusu isvardinti turi net savo zudiku grupe .Busi drasus ,ieskosi tiesos tai gali buti ir nuzudytas .

Nesvarbu, ką tu gerbi

Verčiau paklausk, ar tave dar kas nors gerbia.

Įdomiausias daiktas

Kas tas pažymos tekintojas? Kas ją nutekino?

StasysG

ponia Seimo nare A Maldeikiene, Jus raginate žurnalistus pakilti, nesiklaupti prieš. Priešką ką? Na pvz prieš jų DARBDAVĮ koncerno MG Baltic prezidentą Mockų, kuris taip vadinamą „žiniasklaidą” pavertė verslu ir taip aiškina: „Mes jau 13 metų valdome Lietuvos didžiausią žiniasklaidos grupę, kuri YRA verslas. Ką ji mums padėjo išspręsti? Mes žiūrime, kad tai YRA verslas, kuris gali būti sėkmingas, tik būdamas objektyvus ir kuris turi savo auditoriją. Jei žiniasklaida atlieka nebe savo funkciją, kiti tai labai greitai identifikuoja ir ji tampa n e b e p o p u l i a r i. Mums šiuo atveju, priklausomai nuo metų, žiniasklaidos grupė sudaro nuo 5 iki 15 proc. koncerno vertės…”. šaltinis . „D. Mockus – apie grynuosius, santykius su politikais… Skaityti daugiau »

Nesupratau, ponia,

Aš tai vertinu kaip tiesos momentą mūsų valstybėje. Tur būt pirmą kartą VSD atskleidė, kas iš tiesu vyksta šalyje. Manau tai vyksta dėl to, kad rinkimus laimėjo ne tie. Tikiuosi, kad ir teisėsauga įvertins politikų ir verslo tango. Sakote – viltis kvailių motina? Gal ir taip, gal ir naivu, Bet juk Kristų nukryžiavo gudručiai, turtingi ir mokyti.. Su kuo jūs?

Dzeikas

Velu gerti Borzomi, kai kepenys suire.
Taciau galina pabut organu donoru,jei like(n) vezio nepazeistu.Nors aciu pasakys.

Veryga skelbia

ligoninių naikinimo reformą.Ši valstiečiams skaudžiai atsirugs.Jie jau politiniai lavonai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Viskas gal būtų ir gerai, tačiau ką pasako tokia citata: „Jūs prieš teisinę valstybę, liberalai? Ne tai baisu, kad jūsų tarpe buvo tokių, kurie bendravo su verslininkais, kiek tai, kad jūs nesuvokiate politinės sąrangos struktūros ir prioritetų. Ir neskaitote Konstitucijos. Gėda.” * Ponia Aušra Maldeikine, Jūs ne šventoji, Jūs taip pat nuo pat pirmo priesaikos Konstitucijai žodžio, ją paniekinote ir niekinate kiekviena mielą savo gyvenimo akimirką – Seime esate pagal ANTIKONSTITUCINĮ Seimo rinkimų įstatymą ir dėl to TYLITE, esate kaip ir visi nelegitimi. Apie tai yra informuotas KIEKVIENAS Seimo narys per emailus. O tai yra teisėtos valžios klausimas, pats pagrindinis ir pirmas. Ar malonų kiekvieną akimirką tyčiotis iš Konstitucijos, nors lyg ir pasisakote už teisinę valstybę. Tai reiškia, kad Jūsų… Skaityti daugiau »

brangus Lietuvos žmogus        >  Maldeikienei

„Stabdykime kgbistinio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą!”
.
-Aha, nu tai i stabdyk. Pranešk kai sustabdyti. Ateisiu paploti.
Gal.

Skaitė

Mokslinio Komunizmo politekonomiją, kad sviestas sviestuotas, o dabar skaito Mokslinę Oligarchiją. Tiesiog genijė, ei Bogu!

Senas žurnalistas

Jau ne kartą matydamas Aušros tekstuose panieką žurnalistams ir žiniasklaidai, iš pradžių nesupratau, iš kur tai. O paskui prisiminiau: kurį laiką teko kartu darbuotis su ja „Lietuvos ryte”. Nelengva buvo. Gal todėl jai ir liko nuoskauda bei panieka buvusiems plunksnos broliams ir sesėms?

Aldona

Daugybė partijų, daugybė tiesų. Partijos turėtų stovėti virš visų ir skleisti šviesą. Liberalams svrbu švietėjiška veikla, naujovių įgyvendinimas. Socialdemokratams – asmeninė gerovė, normalios gyvenimo sąlygos, industrinė gamyba. Krikščionims – moralė, krikščioniška kultūra

tik tiek

ši ponia – tik garsiai rėkianti populistė ir demagogė, labiau panaši į turgaus bo…….

nieko naujo ..

šita cinikė toliau varo savo primityvią durnesnių ieškojimo …. (tai ir veikla pavadint neišeina ,kažkoks bobturgio pletkų variantas).

Kam kalbėt

Kam kalbėt, o tamstai Maldeikienei, verčiau patylėt – būtų daugiau naudos? Kai parašysite apie save ir savo vyrą Eugenijų Maldeikį (buvusį ministrą) savikritišką straipsnelį, tada galėsite gėdinti ir mokyti kitus? Nes mes, paprasti žmonės, tamstos žiniai, nesame tokie kvaili ir praradę atmintį, ir loginį mąstymą. Dar suprantame šį bei tą?

Julius

„stabdykime kgbistinio mentaliteto pagimdytą VSD siautėjimą” ir leiskite mockiniu gaujai galutiniai užvaldyti Lietuvą. Man regis taip turėti skambėti mintis.

Juliui 》

Sukanka 100 metų kai Carinė ochranka,KGB,VSD stebėjo ir stebėjosi…..

Julius I 5:08

Kiek suprantu mockiniai nerimsta nes ne jie valdo VDS. Jie jie valdytu tai viskas būtų gerai.

Pone Juliau,

Mockis vagnoristas, vadinasi, vagnoristų(dalies konciervų) gaują siūlai sabdyti ar kaip? Kartu su kita konciervų, paksoidų, dalimi ir šitą draugę iš MGU kartu su jais? Patikslink, gerai?

Julius

Aš sliūlau į gaujas žiūrėti kaip į vieną nusikalteliu sindikatą. Ta kova tai tik kova dėl geresnės pozicijos organizacijoje. Kaip mes matėme iš gerų Grybauskaitės ir Masiulio santykių o taipogi į pedofilijos skandalo užgniaužima pats sindikatas yra gerai suvienytas.

...

Ponia Maldeikiene, nelabai gaudausi šituose purvinuose mafijos žaidimuose. Jūs siūlote kovoti prieš VSD, kuris turi pažymas apie „boltikų” užvaldytą Lietuvą? Ir šiaip svarstau, ir taip, bet pliusą nedrąsiai dėčiau tam VSD, ne „boltikams”, jeigu jau reikia rinktis…

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top