Aušra Maldeikienė. Rinkėjams, tiems, kurie per pusmetį Vilniaus Tarybos salėje prisiminti nebuvo. Politikams, tiems, kurie turite sąžinę

Pusę metų Vilniaus Taryboje nuoširdžiai skaičiau popierius. Dirbau savo darbą Ekonomikos ir finansų komitete. Skaičiau dokumentus, kiek suvokiu, – komentavau ir aiškiau. Apie tai galėjote nuolat skaityti šiame mano bloge ir Facebooko paskiroje. Kai nesuprasdavau – klausiau.

Taip pat elgiausi ir Tarybos posėdžiuose. Nepraleidau NĖ VIENO iš tų daugybės įvairių komitetų, komisijų, tarybų posėdžių, įvairių renginių, kur man buvo pavesta būti, ir visur klausiau bei domėjausi.

Mano pusmečio darbo įžvalga (o spalio 22 dieną mūsų kadencijos Vilniaus Taryba minės pirmąjį veiklos pusmetį) yra labai paprasta:

Taryba Vilniui iš esmės nereikalinga, nes jos funkcija sutraukta į valdininkų ir įvairių VMS Administracijos darbuotojų (deja, dažnai tragiškai žemos profesinės ir/ar moralinės kompetencijos žmonių) dokumentų laiminimą.

Išvaryk visus „politikus“, kurie susirenka prabalsuoti, ir paskirk, tarkime Administracijos direktorę (ar direktorių — jokio skirtumo, kas ten vadovauja) pasirašyti visokius „Tarybos“ sprendimus, ir labai neblogai sutaupysi.

Na, ten koks pavaduotojas paskirstys pinigėlių savo draugeliams krepšininkams, kitas duos kokiai kontorėlei, iš kur jam nubyrės „otkatas“, ir viskas bus taip, kaip dabar.

Tik bus galima sutaupyti ant politikų išlaikymo ir viso to žaidimo, kuriuo virto demokratija, kuria netiki ir patys politikai.

Politikai????

Vakar iš jų salėje tiesiog tyčiojosi toks teistas veikėjas ir tėškė jiems „neskaičius tos jūsų Koalicijos sutarties, turiu valdininko įstatymą“, ir NIEKAS iš salėje buvusių politikų nė nekrustelėjo.

Vergai visada tyli, ar ne? Dažnai jie net nesuvokia, kad jie vergai.

Šita kalba, kurią tuoj išgirsite, yra kalba, kuria kviečiu savo tautą atsimerkti, sustoti, pažiūrėti į savo širdis ir susigrąžinti savo šalį, kurią privatizavo godūs ir nedori (taigi, tikrai ne visi, yra daug dorų valstybės tarnautojų) valdininkai.

Ypač kreipiuosi į jaunus politikus, kokioje frakcijoje, partijoje jūs bebūtumėte, – neleiskite atimti SAVO šalies, nevirskite monstrais, kurie su bukais veidais balsuoja už bet ką. Ir neverskite mūsų, jau tikrai gyvenimo aptalžytų žmonių, dar ir dar kartą priminti, kad yra tokie žodžiai – laisvė, pagarba, orumas ir garbė. Jūs patys privalote jais gyventi.

* * *

Aušros Maldeikienės pasisakymo vaizdo įrašas:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top