Australijos policijos pareigūnas sustabdė Mišias dėl kaukių nedėvėjimo

laikmetis.lt

Katalikų mišios Perte, Australijoje, buvo nutrauktos, kai policijos pareigūnai įsiveržė patikrinti, ar susirinkusieji dėvi kaukes. Tai įvyko po to, kai buvo gauta pranešimų apie netinkamą besimeldžiančiųjų elgesį Šv. Bernadetos bažnyčioje.

Perte galioja labai griežtos pandeminės taisyklės, kurios skelbia, kad kaukes reikia dėvėti visuose uždarose patalpose vykstančiuose viešuose susirinkimuose.

Pareigūno nuotrauką padaręs, Mišiose dalyvavęs vyras vėliau socialiniame tinkle paskelbė: „Per Mišias Perte šį vakarą policininkas leido sau įeiti į vidų, įžengęs prie altoriaus reikalavo tinkamai užsidėti kaukes“.

Policija aptiko penkis asmenis be kaukių ir tik vienas iš jų turėjo atleidimą, patvirtinantį galimybę jos nenešioti. Po trumpo pokalbio su „pažeidėjais“ policija paliko bažnyčią ir Mišios buvo tęsiamos. Vis dėlto kai kurie parapijiečiai buvo sutrikę.

Vienas parapijietis žurnalistams pasakojo: „Manau, kad visi buvo gana apstulbę. Jis teigė, kad žmonės liko sukrėsti šio incidento. „Tiesiog trikdo, kai bažnyčioje matome policijos liemenes ir panašius dalykus“, – pažymėjo jis ir pridūrė: „Policininkas nenusiėmė kepurės, o tai yra gana nepagarbu.“

Valdžios institucijos dar nepateikė oficialaus atsiprašymo bažnyčios nariams. Vietoj to išplatino tokį pareiškimą:

„Ketvirtadienio vakarą policija reagavo į visuomenės nario pranešimą apie žmones, nedėvinčius kaukių bažnyčioje, – teigiama jame. – Atvykus policijai, su penkiais asmenimis buvo pasikalbėta ir jie toliau laikėsi reikalavimo dėvėti kaukes“.

„Tikiuosi, kad ateityje pavyks rasti kitų būdų, kaip spręsti šią keblią problemą, mes pasirengęs bendradarbiauti su policija šiuo klausimu. Oficiali ir labai vieša Perto arkivyskupijos politika yra daryti viską, kas įmanoma, kad būtų lengviau laikytis visų vyriausybės reikalavimų, susijusių su COVID-19 pandemija,- sakė Perto arkivyskupas žurnalistams, ir pridūrė, – Apgailestauju, kad policija atsidūrė tokioje padėtyje, kuri paskatino imtis veiksmų“.

Parapijiečiai incidentą su policija įvardina kaip „keliantį nerimą“ ir „trikdantį“.

Šaltinis: Aleteia

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pas mus yra

tokia konservarore, kuri taippat elgėsi Kaune! Sejonienė

jo, jo

jei idiotai nustatė idiotišką tvarką tai idiotiška tvarka ir turi būti, ir „nieks kits čia nekalts mergužėle tu paati…” pagal liaudies išmintį – tai yra neklausantys idiotiškos tvarkos patys ir kalti, nes išsirinko idiotus, o jei išsirinko idiotus tai ir patys idiotai, o „durną ir bažnyčioje muša”, pagal liaudies išmintį.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top