Austrija: stabdyti imigraciją į ES ir įkurti „saugias zonas“ trečiojo pasaulio šalyse

Naujasis Austrijos kancleris Sebastian‘as Kurz‘as siūlo Europos Sąjungai atsisakyti savo nesėkmingos imigracijos politikos ir kurti „saugias zonas“ prieglobsčio prašytojų kilmės šalyse. Jis net norėtų, kad ES visa tai organizuotų ir „paremtų karinėmis priemonėmis“, praneša Deutsche Welle.

Naujai išrinktojo Austrijos kanclerio Sebastian‘o Kurz‘o nuomone, ES „nepavyko“ susidoroti su vadinamosiomis migracijos krizėmis, o kvotų sistema, kai šalys narės verčiamos priimti tūkstančius prieglobsčio prašytojų, yra net labai prasta mintis.

„Versdama valstybes nares priimti pabėgėlius Europos nežengia pirmyn. Visa diskusija yra beprasmė, – sako Sebastian‘as Kurz‘as savo pareiškime. – Migrantai, patekę į Europą, nenori važiuoti į Bulgariją ar Vengriją. Jie nori į Vokietiją, Austriją ar Švediją.“

Todėl Kurz‘as ir siūlo ES svarstyti galimybę teikti paramą pabėgėliams, „kariniu būdu“ – kuriant „saugias zonas“ jų kilmės šalyse.

Tokios teritorijos jau įkurtos kai kuriose Sirijos vietose. Ten kovojančios pusės susitarė nekariauti ir taip sukūrė saugią aplinką žmonėms.

„Jeigu pabėgėlių perskirstymas yra neįmanomas, jie turėtų gauti pagalbą saugiose teritorijose jų pačių šalyse. ES turėtų tai paremti, gal net organizuoti ir užtikrinti tai karinėmis priemonėmis,“ – savo poziciją išsakė Sebastian‘as Kurz‘as.

Parengė Daiva Jakubonienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juozas

Jauna galva geriau mato už visokius merkelius. Taip, ir tik taip reikia spręsti pabėgėlių problemas, jei dar norime, kad Europa liktų Europa. Tikrų pabėgėlių sumažės daug kartų. Gaila tik, kad suvalgys jį vadinamieji „žmogaus teisių gynėjai”, savo reikalavimais griaunantys pasaulį.

ruta

..pasirodo ir protingu zmoniu yra Europoje , tik , manau nuo ju nuomones niekas nepriklauso ..nors gerai , kad dar leista jo nuomone pranesti informacijos priemonem ..pas musu ir ta sunku padaryti ..

kas ta

Jakubonienė? taip paruošusi „žinutę”

nes kokia "žinutė"

tokie ir komentarai, apgailėtini

>nes kokia...

labiausiai apgailėtini tokie troliai.

Misteris

Jooo.
Ir ne kitaip.
Statyt MEČETES dykumoj ir pilt MANĄ iš DANGAUS.
Mozė ateis vėliau.

Reikia imti pavyzdį iš Turkijos

Būtų dar paprasčiau, jeigu ES-oje „pabėgėliams“ būtų įrengtos tokios pat stovyklos ir sudarytos gyvenimo sąlygos, kaip tai padarė Turkija. Net neabejoju, kad, tokiu atveju, visi „pabėgėlių“ srautai į ES tuoj pat dingtų.

Pripažinus

Jeruzalę Izraelio sostine ,krikščionybė pasislinko kiek į rytus.Ir jei palestiniečiai nenorėtų kariauti,galėtų derėtis dėl laisvo judėjimo.O jei Palestina būtų skelbus sostine Jeruzalę,islamas,būtų pasislinkęs į vakarus.Krikščionys nekariaus,jei jų nepuls,o jei puls,ginsis.

Pikc

Tai kad žydų religija – NE krikščionybė. 😉

joo

pritariu Austrijai – šalin rankas nuo ružavųjų – batosios rūšies ir ružavųjų-baltosios rūšies kultūros ir civilizacijos

Vengrijos veto

Kodėl Vidurio Europa- pralaimėjusi? Kad taip leftistams norisi? Lenkijai visai gerai sekasi
5 0 0 Atsakyti
Lenkijos zlotas stipriausia valiuta Pasaulyje, Lenkija yra 22 Valstybė išsivysčiusių valstybių klube, Vengrija pareiškė, kad niekada neleis Europos Komisijai bausti Lenkijos, Orbanas pareiškė, kad užblokuos tuos kėslus. Va tada ir prasidės ES tikrosios reformos, išaiškės ar ES Suverenių nacionalinių valstybių Sąjunga ar Federacija valdoma iš Briuselio. Vokietija pirmą kartą pateko į situaciją, kai taip ilgai nesugebama suformuoti vyriausybės, Merkel ir Šulcas nepopuliarumo žemumose, gręsia priešlaikiniai rinkimai. Va taip.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top