Austrijoje nuvilnijo protesto akcija prieš „Barnevernet“ (nuotraukos, video)

alkas.lt

Nuo metų pradžios įvairiose šalyse vyksta protestai prie Norvegijos ambasadų – žmonės reikalauja stabdyti Norvegijos vaikų gerovės tarnybos „Barnevernet“ savivalę ir grąžinti užsieniečių šeimoms iš jų atimtus vaikus.

Protestai šiemet jau vyko Norvegijoje, JAV, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Rumunijoje, Belgijoje, Italijoje ir Kanadoje. Sausio 16 d. protestas įvyko Čekijoje, Latvijoje, Rusijoje ir Austrijoje, kurioje susirinko apie 3000 dalyvių. Protesto akcija vyko prie Norvegijos ambasados Vienoje.

Lietuvoje toks renginys įvyks sausio 23 dieną.

Kaip teigia vienas protesto prieš „Barnevernet“ savivalę rengėjų, Lietuvos tautininkų sąjungos vicepirmininkas Julius Panka, reaguoti į Norvegijos elgesį būtina: „Iš lietuvių šeimų Norvegijoje atimta ir globėjams atiduota jau beveik trys dešimtys Lietuvos piliečių. Kiekvieno mūsų pase įrašyta, kad mus saugo Lietuvos Respublika. Deja, mūsų valstybė šių vaikų negina, o užsienio reikalų ministro pareiškimai, kad „valstybė padeda“, yra melas. […] O juk kiekviena tokia istorija – ne tik prarastas pilietis, bet ir šeimos drama. Negalime likti abejingi.“

Išskirtinio dėmesio pastaruoju metu sulaukė ir naują protestų bangą paskatino iš Rumunijos kilusių Ruth ir Mariaus Bodnariu šeimos istorija. Penki vaikai iš tėvų buvo atimti argumentuojant jų „krikščioniška indoktrinacija“. Mokyklos direktorė tarnyboms nurodė, kad „Bodnariu šeimos vaikai yra „labai krikščioniški“ ir kad jų tikėjimas, jog Dievas baudžia už nuodėmes, „sukelia vaikų neįgalumą“. Ne vienoje šalyje pasipiktinimą sukėlusi istorija nebuvo aprašyta Lietuvos didžiojoje žiniasklaidoje.

Tiesioginis telefoninis pokalbis su Mariumi Bodnariu:

Susirinkusi minia Vienoje dainuoja „Mes palaikome Bodnorių šeimą“:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Antanina

Kurioje vietoje vyks protestas?

Antaninai

matomai prie Norvegijos ambasados.
Nors Bernevernet nėra Norvegijos valstybinė įmonė. Tai fondo EEA GRANT (Open society) remiama viršvalstybinė organizacija. Ji vadovaujasi ne JT vaikų teisių chartija, o ne ES institucijos Strasburo ŽT Tarybos, kuriai vadovauja latvis, Vaiko teisių konvencija. Kitas brutalus jų žinksnis drąskant šeimas ir neutralizuojant Nacionalines Konstitucijas būtų Stambulo konvencija.
.
Priminsiu, kai Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas pasipriešino sorošistiniams NVO, kurių Soroš prikūrė ES ir JAV apie 200, jų valdomi laikrasčiai jį paskelbė proputinišku. Tarsi visi, kas nori turėt nacionalinę valstybę, yra putinistai.

Foxas

EEA GRANTS voras turi oficialų padalinį ir Lietuvoje.
Ši kontora tarp savo tikslų mini įvairių „programų” finansavimą, bei įtakos vyriausybei darymą.
Natūralu, kad Lietuvą valdantis režimas nekovoja prieš barnevernetus ir kitokius išperas, kadangi mūsų valdžiakiaulês yra dosniai penimi iš minėto fondo lovio.
Mainais už pinigus mūsų valdžia, institucijos, valdininkai mielai užsimerkia ir nemato, negirdi apie grobiamus mūsų piliečius. Meluoja jog daro, meluoja kad negali nieko įtakoti.
Lietuvos valdžia iš esmės prekiauja mūsų vaikais.
Prekyba žmogiena?
Beveik, nes kas gali žinoti galutinoius voro tikslus. Gal grobia vaikus ir augina organams. Nes pagrobtų vaikų duomenys yra įslaptinami.
Manau, jog už kalaboravimą su norvegų gestapu kažkada mūsų valdžiakiauliai privalėtų būti teisiami kaip nusikaltę žmoniškumui. Senaties termino tokiems nusikaltimams negali būti.
Nepamiršim.
Neatleisim.

Gerbiamam  Foxsui

tai kad tas EEA Grant ne norvegų, bet Soršo Open society. Ir ji dedasi ne valstybine , bet viršvalstybine institucija. Ir tas Grant pafinansavo 84 milijonais Pūro-Donskio UABą – Žmogaus teisių stebėjimo institutą. O šis paskirstė kam reikia, tame tarpe ir VRM dalis teko. Taigi nesenai kilo triukšmas, kai šio UABo dalininkas Pasiūlė susirgusiai ŽTSI direktorei (Šakaliene rods) išeit iš darbo „savo noru”, be kompensacijos. Pasipiktino net Delfio redaktorė Garbačiauskaitė – kaip tai, kur žmogaus teisės? Puras įkėlė į savo facebuką jos facebuko paskyrą ir pabandė „paaiškinti”. Kai kas ten įmetė nuorodas, siejančias EEA GRANT, BERNEVERNET, SOROŠĄ, klimato atšilimo naują religiją,Ddžpetrio audito firmą, tyrusią Snorą ir neradusią nieko bloga, o po to sumokėjusią rods 40 milijonų bankui už tai, Didžpetrienės… Skaityti daugiau »

Pagarba

Juliui Pankai. Va čia tai valstybės veikėjas, o ne paršas prie lovio, kuris tik kriuksi ir be ėdalo daugiau nieko nemato ir nesupranta.

ausrinamarina

organizuosim mylimo Barnevarnet palaikymo kontra akciją!
p0anašiai kaip ir nezabudkų –
liepsime visų mokyklų mokytojams, vaikų darželių auklėtojoms
ir savivaldybių personalui tą dieną prisisegti Barnevarneto emblemas.
renginio kultūrinę progrą pavesime pravesti gėjų, lezbiečių ir
transseksualų atstovams, (lai atidirbinėja tuos milijonus kur kasmet gauna iš mūsų).
o taip pat pasirūpinsime, kad žiniasklaida viską tinkamai nušviestų.
protestuotojus reikės parodyti taip, kad jų atrodytų ne daugiau kaip 2-3, po to gerea primontuoti pafilmuotų bomžų -lai brangūslietuvosžmonės susidaro reikalingą įspūdį.
o mūsų akciją nušviesime per visus kanalus. rodysim žiūrovams minias plojančių žiūrovų, nuotaikingus gražių žmonių veidus.
žodžiu darysim kaip visada.

nea

23, bet 21d 12h prie norvegų ambasados

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top