Balandžio 1-ąją 10 val. visi į mitingą prie Seimo – prieš prof. A. Jakubausko atleidimą, už Lietuvos istoriją!

Nacionalinis susivienijimas kartu su jaunimo sambūriu „Pro Patria“ ir Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus, koordinacine taryba (NOKT) kviečia visus galinčius (esančius Vilniuje ar galinčius įvažiuoti) ateiti ketvirtadienį, balandžio 1 dieną, 10 valandą į mitingą prie Seimo.

Mitinge bus reikalaujama nutraukti Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) direktoriaus prof. Jakubausko persekiojimą ir balsuoti už jo teisę toliau dirbti Centro direktoriaus pareigose.

„Išsigalvotais teiginiais grindžiamais ir plačiai skleidžiamais melagingais kaltinimais yra dangstomas tikrasis pastangų jį atstatydinti iš einamų pareigų tikslas – paversti šį paskutinį Lietuvos Laisvės kovų atminties ir istorijos gynybos bastioną Kremliaus istorijos politikos įgyvendinimo Lietuvoje paklusniu įrankiu. Atvirai siekiama LGGRTC direktoriumi paskirti „nenorintį dalyvauti istorinės atminties karuose“ asmenį, kurio vadovaujamas Centras turėtų padėti oficialiu valstybiniu lygmeniu Lietuvoje įtvirtinti buvusioje SSRS skleistą ir šių dienų Rusijos propaguojamą Antrojo Pasaulinio karo, 1941 m. Birželio sukilimo, Holokausto tragedijos ir pokario partizaninio judėjimo istorijos aiškinimą,“ – skelbia mitingo organizatoriai.

„Emanuelis Zingeris viešai įvardijo, kad patraukti Centro direktorių reikia, kad būtų galima peržiūrėti laisvės kovų dalyvių vertinimą, apdovanojimus ir įamžinimą. Trumpai tariant, jau dabar grasinama, kad pradės kristi atminimo lentos ir paminklai laisvės kovotojams. Ruošiama dirva Lietuvai pasmerkti Birželio sukilimą, o per tai – ir pateisinti okupaciją. Tauta tiesiog negali pasyviai stebėti šio susidorojimo su Adu Jakubausko, o patraukus jį – ir su Lietuvos laisvės kovų istorija“, – teigia vienas mitingo iniciatorių prof. Vytautas Radžvilas.

„Situacija unikali – tariamai dėl vadovo ir darbuotojų nesutarimų pats Seimas įsikiša ir sprendžia, ar vadovas gali likti pareigose. Tai akivaizdus atvejis, kai valdantieji nori susidoroti su buvusios daugumos paskirtu tarnautoju ir ieško bet kokio preteksto tam padaryti. Paprastai sakant, tai yra susidorojimas. Skleidžiami net melagingi gandai, esą Jakubauskas turįs ryšių su Kremliumi, kai iš tiesų ilgus metus išvis negalėjo lankytis Rusijoje. Visi iškiliausi antisovietiniai rezistentai, taip pat politiniai kaliniai ir tremtiniai, Laisvės kovotojų organizacijos, Lietuvos Mokslininkų sąjunga ir net 61 paties Genocido centro darbuotojas išsakė savo palaikymą Adui Jakubauskui. Bet Seimo valdantiesiems visa tai nerūpi, girdimi tik faktai, pateisinantys suplanuotą susidorojimą“, – akcentuoja Vytautas Sinica.

Nacionalinis susivienijimas kviečia prie mitingo prisijungti visas Lietuvos istorijos klausimui neabejingas patriotines organizacijas.

Į mitingą kviečia ir Laisvės premijos laureatai Nijolė Sadūnaitė, Jonas Kadžionis ir kiti laisvės kovų dalyviai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Radžvilui,

jūsų veikla mas nekelia jokio pasitikėjimo.

>16:37

Pritariu. Šiandien reikia paaukoti Jakubauską, rytoj Skučą ir Povilaitį. Ironizuoju vatniko mintis.

Antanas

Balandžio 1 – melo diena. Neisiu.

Balandžio 1d.

Labai tinkama diena Seimo klastote ir pačius klastotojus pavadinti MELAGIAIS.

Rimantas

Pasikartosiu,- jau kartą TS partijos žiedas Seime padarė klaidą balsuojant dėl N.Venckienės apkaltos. Dabar ir vėl, panašu, lipama ant to paties grėblio: jeigu leisit susidoroti su prof. A.Jakubausku teks, apgailestaujant, konstatuoti apie Jūsų
propaguojamų vertybių tolimesnę degradaciją…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai kaip galima nukenksminti seimo gaujas: jau 8 paskutinieji seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo.
________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialyte paleistuvyste.
2021 kovo 30

Profesoriau

Gal jau laikas pereiti į tikrą kovą? Pvz.: inicijuoti referendumą dėl ….

Privaloma

kas galite, ateiti į mitingą. Kaip matau, „pezėtojų” čia daug -išminčiai, mat, atsirado. Visi, kas esate neabejingi Lietuvos likimui, žinau, tikrai ateis.

O visi

Tai pakilę nuo sofų vilniečiai, kitaip – MBD.

>19:26

… dėl pagalbos iš Putino, juraitini Respublikini vatnike?

Gal

ir tie Puteikio lakstytojai be kaukių pasirodys, ir Šeimų maršo vairuotojai?

Tvankstas

Prof. A.Jakubausko atleidimas Seimo noru … Kilus tokiam norui, pradėjau galvoti – nuo ko tai prasidėjo ir kur tas atskaitos taškas po Kovo 11-osios ? Kur šios ‘pelėsio’ taktikos ištakos ? Prisiminkime : „Pradžioje buvo Žodis.” Prisiminkime, kaip niekinamas Č. Gedgaudas, nors darbas „Mūsų praeities beieškant” paskelbtas 1972 m., kaip niekinama J. Statkutė – Rosales už savo darbus vardan lietuvių kalbos ir tautos, „vardan tos Lietuvos”. Visa ši panieka lietuvių kalbai, lietuvių tautai ir Lietuvai tęsiasi 30 metų, niekinimo darbais užsiėmę mokslininkai apdovanojami kaimyninių šalių ordinais ir tampa neginčijamais savo srities žinovais. Pavieniai mokslininkai nudirba didelius darbus, bet jie yra tiesiog gniuždomi, neleidžiant jų mintims pasklisti Lietuvoje, nutraukiant ir netęsiant jų darbų. Tas smelkiasi į visas Lietuvos praeities sritis ir… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Labai gaila, kad prof. V. Rakutis taip greitai paliko Seimo komisijos pirmininko pareigas.
Gal ne pagal jėgas buvo atlaikyti Seimo teisiųjų riksmą.
Vilkimės, kad prof. A. Jakubauskas liks savo darbe ir pareigose.
Teįvyksta apšvietimas.

Ramiros

Be abejo, reikia sustabdyti stribų (skrebų) bei jų išperų siautėjimą. Sveikinu neabejingus teisybei, teisingumui, tautos išlikimui žmones ! Pagarba !

okupacija tęsiasi

niekingi okupantai
niekingi kolaborantai
niekingi marksistai
niekingi putinistai
——
reikia išlikti:
– lietuviu
– krikščioniu
– gėrio, grožio kūrėju ir skleidėju.
—-
su N.Sadūnaite melskimės už pizdukus valdžioje, teisingume – nes jie nežino ką daro.

Tvankstui

Siūlau palaukti ir pastebėti, kaip elgsis Rakutis. Balsavimas bus slaptas. Jei jis dalyvaus balsavime, tai reikš, kad jis galėjo balsuoti ir už ir prieš. Jei jis nedalyvaus balsavime, tai jis aiškiai parodys, kad nesutinka su Jakubausko atleidimu. Po šio balsavimo galėsime spręsti apie Rakutį, ar jis tik šnekutis, ar tikrai turi kažkokių vertybių. Drįsčiau teigti, kad jis gali būti eilinis šūdmalys, bet labai norėčiau klįsti.

Siūlymas

Siūlau konservams susilikviduoti kaip susilikvidavo socialdemokratai. Tai geriausia išeitis Lietuvai.

Būtinai rašykim seimūnams..

Kiekvienas doras pilietis turi parašyti bent du laiškus dėl Jakubausko, nes balsavimas ketvirtadienį. Patogumui du pavyzdžiai. Pirmas tik savo apygardos seimūnui.. Pritariu prof. V. Radžvilo apeliacijai į Seimo narių blaivų protą ir sąžinę ir raginu Seimo narius, ir ypač mano-Savanorių apygardos- atstovą M. Matijošaitį ,raginu nedalyvauti balsavime GC vadovo klausimu. Kaunietis vardenis pavardenis Antras Seimo pirmininkei pirmame laukelyje ir likę seimo nariai-slaptame , Bcc laukelyje per copy ir paste operacijas Raginu gerbiamus Seimo narius nedalyvauti balsavime dėl A.Jakubausko atleidimo,taip nepalaikant jo atleidimo iš pareigų, naudingo tik Maskvos nekliudamoms pastangoms pateikti savo Lietuvos istorijos versiją. Jūsų dalyvavimas bus talka Kremliui ir priešiškas poelgis Lietuvai Jonas Jonaitis Jonava P.S Patikėkit, gerbiamieji, kiekvienas seimūnas perskaito, Net blogiukai iš liberalkonservatorių lagerio, genantys mus į… Skaityti daugiau »

neleiskime

gudriems ir klastingiems atleisti Adą Jakubauską

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top