Balandžio 17-ąją 12 val. S. Daukanto aikštėje tradicine meno akcija bus paminėta Garliavoje valdžios paminta Lietuvos Konstitucija

Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 23-ąjį kartą paminės besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakys prieš dabartinę valdžios savivalę ir melą, prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Kaip ir prieš mėnesį, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai prezidentūrai įteiks dar vieną eksponatą D. Grybauskaitės pilietinės edukacijos centrui. Prisidėti prie šios pilietinės prezidentės iniciatyvos – rinkti ir dovanoti eksponatus piliečius įkvėpė „Neužmirštuolė“ – kitas Respublikos prezidentės globojamas projektas. „Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos“, – sakė D. Grybauskaitė, kviesdama į projektą įsitraukti visus mielus Lietuvos žmones.

Balandžio 17-ąją, ketvirtadienį, 12 val. į Simono Daukanto aikštę kviečiami visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją ir laisvę branginantys piliečiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
mielieji

Kalbėkite patys—girdėkite kitus.
Jūs jau tiek atlaikėte,-liko manau nedaug.
Visa širdim tikiu—-grįš į Lietuvą tiesa,kuri buvo išvaryta prieš 4-5 metus.

Taigi

Jums tiesa yra melas, o melas ir šmeižtas yra tiesa. Gyvenate mele, manydami, kad tai yra tiesa, nes jums Dievas nedavė nei normalaus proto, nei normalios širdies.

Arūnas > Taigiui

Skaitant komentarus, man iškilo klausimas. Kodėl Dievas pasigailėjo tavęs – davė širdį ir protą?

baikit nervuoti ober pedofilą

jau nuo 10 d. kiekvieną mėnesį suaktyvėja VSD,STT, GP, VRM, VMI ir kitų valstybės tarnybų darbas skriaudžiant lietuvius.
Ir viskas tik todėl, kad ober pedofilas nervuojasi 🙂

Ateis laikas ir

viską sužinosime.Kaip negėda A.Kubiliui?

atmintis

nepamirsim, nes to neimanoma pamirsti. Kur tu dabar, Deimante? Kokios bus tavo Velykos be seimos ir gimtuju namu?

jooo

Pagarba Tiesos lt portalui.O zmonems ,kurie renkasi ta diena pamyneti Garliavos sturmo DIDZIAUSIA PAGARBA.

kažin

ar tik sutapimas, kad anksčiau aktyviai reikšdavęsis šiame portale samdomas lojikas „marta/vizitor/jeje/conspiracy” išnyko, bet tuo pačiu metu atsirado „Taigi”… Gal persikrikštyjo prieš Velykas marta bolševikas. Tik pastebėjau, kad turi vieną komiteto sotrudnikui neigiamą bruožą, – pernelyg drovus. Vos gavęs skuduru per murzę, tuojaus nutyla. Va šito tai reikėtų nepamiršti.

Per rinkimų debatus

reikia užduoti Grybauskaitei daug klausimų pedofilijos bylų tema.Ir akcijoje jau juos reikia surašyti.

ko gero

greitai valiui teks bėgti į Ameriką,o Venckienė grįš sūnui baigus mokyklą.

Apuokiukas

Jei atkreipėte dėmesį, šiame portale ,,Taigi” reiškia ir aktyvią labai prorusišką politiką. Viskas tampa aišku.

mauzeris

Prezidento rinkimuose reikia palaikytis Nagli, nes jis tikras saunuolis, buvo istremtas i afganistana. Ir tikrai galetu pakeisti sia sustabarejusia sistema.

Anikė

Sąžinę,Dorą,Moralę, Tiesą ir Teisingumą iš Lietuvos išvijo dar pirmais metais
besotės žiurkės,pasitvirtinusios sau rentas,lengvatas,kompensacijas,atlyginimus sau ir teisėjams,žemių perkėlimą iš kampelių į sostinę,prie jūros,ežerų…Gyvi dar šie šuleriai.O kur dar įkūrtas Kremlius prezidentams ir žmonoms iki gyvos galvos?Taip buvo įkurta neliečiamųjų kasta,kurios lengvatas perima vaikai ar vaikaičiai.Net dabar vienas besotis reikalauja sau apsaugos iki gyvos galvos,kai
dauguma tautiečių vos egzistuoja.

Rita

Atsakysite jus visi prakeiktieji uz nekalto vaiko klyksma grobiant ji is savo namu .Paslepe pedofilai ir nusikalteliai ,teks ir uz tai atsakyti . Nepagalvojote kad darote nusikaltimus pries Valstybe .Jums tie pinigai gauti uz juodus darbus per gerkle islys ,bukite dar karta prakeikti .

Nesinori to sakyti

grasiai,bet esant karo grėsmei,Lietuvai teisingiausia būtų išsirinkti Prezidentu narsų vyrą.Tam labai tiktų kovingos dvasios N.Puteikis,kuris ragavo ir kareiviškos duonos.Kai, tuo tarpu, D.Grybauskaitė yra aiškiai palepusi ir jau vieną kadenciją dėl įvairovės atbuvo.Užteks.

Taigi

Jeigu isterikas Puteikis taptų prezidentų, garantija, kad Lietuvos lauktų Ukrainos likimas.

Eglė

O Grybauskaitė prisijungs? Gal per rinkimus išeis susitikti su rinkėjais?

Per pirmos

valandos žinias diktorius vangiu balsu pranešė,kad ir Malta tarsi apsirengė liberalizmo uniformą ir priėmė vienos lyties santuokų ir įvaikinimo įstatymą.Įdomu,kur parašyta,kad liberalizmas visuotinis gėris?Ant kurio dangaus?Ir kas klausė vaikų,ar jie norėtų augti su dviem dėdėm?

reik

galvoti,kad dabar Grybauskaite ateis su rinkejais pasneketi ir policija nevaikys????

to taigi

liaukis jaunasys konserve ,o tai bus blogai uz smeizima

Nešvariai

lošia dabar Lietuvos Rytas ir Rūta Grinevičiūtė,pasisodinusi Černiauską bando skalbti jo mundurą,pridengdama kita skaudžia istorija.Į akis krenta perdėtos R.Grinevičiūtės pastangos ir laikas nuo laiko jai būtina pareiga atidirbinėti.Koktu.Gaila dar vienos nelaimingos mergaitės,kuria bandoma manipuliuoti užtepant pedofilijos nenuplaunamą dėmę nuo daugelio teisėsaugos ir valstybinių neva veikėjų.Nepavyks.Bylos bus tiriamos iš naujo.Kanalą iš karto išjungėme.

Taigi to to taigi

Negrasink sakantiems savo nuomonę: nepatinka – neskaityk, manai, kad neteisinga nuomonė – argumentuotai įrodyk.

rasa

Viskas butu kaip ir labai grazu ir teisinga, jeigu nematyciau tu

Baikit tas nesąmones

Balsuojam uz Nagli Puteiki, uztenka Grybauskaites begalinio melo,cinizmo,diktatūros , tai baisus zmogus

Vincas

Tik kvailiai dar gali balsuoti uz Grybauskaite,tai Lietuvos klaida, žingsnis atgal

TAIP

Pritariu

norėčiau,

kad ir Kaunas neatsiliktų nuo Vilniaus, kuris rodo mums pavyzdį, kad metų metus galima atkakliai reikalauti to, kas mums, piliečiams, priklauso. TIESOS.

to taigi

nors vartaisi kaip šūdas po kanalizaciją,—tau tenka tiktik pajuokos balsai

arturas pedotaigiui

esi besmegenis bukagalvis nepripazisti jokios logikos ir kazin ar supranti ka reiskia zodis argumentai

VAKAR GRINEVIČIŪTĖ

už kažkokią „skolą” iš anksčiau iš Černiausko išsireikalavo pagalbą kitoje byloje..Kažin ar ne už „atsivertimą” prieš Neringą ir pedofilijos bylos falšą?

>taigai

marta/jeje/conspiraciau/vizitoriau – kiek bekaitaliotum legendas, sudinas is taves cekistas. Eik geriau prie Lasnos upelio zasu palesint. Nors nauda gamtai bus.

To Vincui

tik liudna girdeti, kad atsiranda daug kvailiu, kurie balsuos uz Grybauskaite. Regionu kaimuose gyvena daug neskaitanciu teisingos spaudos, daugiau girdi nupirktas televizijos laidas, liaupsinancias Grybauskaite, o si be jokios gedos pasidare „veikli” su vaikais, inkilais,verbomis.

Ar negalėtų portalas Tiesos

išspausdinti didelę N.Puteikio nuotrauką.Mes ją atsišviestume ir bandytume panaudoti reklamai.

mano vienas

kaimynas dirba kalėjime,tai ir ten darbuotojam prifarširuotos smegenys daša polikarpovna.Ir tiek įtikinti,kad net nebandyk ginčytis,tai dar ir į dūdą gausi.Daška padirbėjus iš peties

gera akcija

Gaila tik, kad pagrindinis „nesitraukiantis ir neužmirštantis” minta iš sorošinių fondų, kurie tikrai nėra pedofilijos priešai.

neabejingiems

D.Kedys,nepaisant visu jam ikriminuojamu kaltinimu,visada bus garsiausias tevas,gyvybe paaukojes kovoje pries pedofilija.2010m balandzio 20d laikoma jo mirties diena.Garliavos baznycioje minint D.Kedzio zuties metines balandzio 17d 18val bus aukojamos SV.Misios.(Is Drasiaus kelio).

Taigi to neabejingiems

Aukok neaukojęs, vis tiek jis už savo nusikaltimus amžinai degs pragare, kaip ir jo sesuo ir tėvai, kai ateis laikas ir velniai juos pasiims.

Vilniete

Kedys nenuzude nei vieno.

TO TAIGI TO NEABEJINGIEMS

Ta viena jusu nusauta kale amzinai degs pragare o kita su raudona pinigine ir jos tevai,tie trys pedofilai ir pusbrolis ,visus juos pasiims velniai .Na kaip ,ar tau patinka debile .

Neatsitiktinai Grinevičiūtės

laida buvo prieš šią akciją.Matyt,banditai nervuojasi.

mano galva

jei Venckienė visur pagal teismą yra,, prisidirbusi”,o ją aktyviai gynė Janutienė,krivickas,Kudabienė ir dar daug daug žmonių,–vadinasi jie visi melavo.
Tai pasakykit kodėl jie šiandien ne teisiamūjų suole.

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top