Basos mamos už teisę į vaikystę

STI

Pirmadienį mamos basomis protestavo prie Vyriausybės prieš galimybių paso įvedimą vaikams nuo 12 metų.

Jų teigimu, toks sprendimas atskirtų draugus, atimtų daugeliui vaikų galimybes dalyvauti socialiniame gyvenime, sukurtų terpę patyčioms ir jas dar labiau skatintų.

Jų teigimu, toks sprendimas atskirtų draugus, atimtų daugeliui vaikų galimybes dalyvauti socialiniame gyvenime, sukurtų terpę patyčioms ir jas dar labiau skatintų.

Daugybė Lietuvos vaikų dėl karantino ir nuotolinio mokymo patyrė ir tebepatiria daugybę emocinių ir psichologinių sunkumų.

Ar kas šiandien gali prognozuoti ir prisiimti atsakomybę už dar vieno socialinio eksperimento pasekmes? Juk paauglystė itin jautrus gyvenimo tarpsnis.

Kas gali atmesti, kad tokie valdžios sprendimai nesibaigs įvariomis žmonių tragedijomis ar net savižudybėmis?

Galimybių pasas – šiandien yra tapęs ne pandemijos valdymo, bet atskirties, susipriešinimo ir atimtų galimybių simboliu. Nuo šiol jis gali tapti ir prarastos vaikystės ženklu.

Todėl mamos ateina basos. Taikios. Mylinčios savo vaikus ir galvojančios apie Lietuvos ateitį.

Ir viliasi būti išgirstos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
M.Martišiaus straipsnio ištrauka

Apie galimybių paso veiksmingumą:
‘…Reikia pripažinti, kad galimybių pasai, kaip viruso prevencijos priemonė, niekada nedirbo gerai. Panašu, kad ir nedirbs. Galimybių pasų tikslas buvo ir yra ne infekcijos pažabojimas, bet nepaklusnių nesiskiepijančių nubaudimas…’

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/mantas-martisius-galimybiu-pasas-veikia.d?id=88673465

Mike Adams (Health Ranger Report)

Dievas nubaus kiekvieną tautą, kuri aukoja savo vaikus skiepų

Kunigų knygoje Dievas paaiškina (per Mozę), kad ne tik vaikų aukojimas yra nuodėmingas ir blogis, bet ir bendruomenės privalo sustabdyti tėvus, kurie aukoja savo vaikus Molochui.

Kaip matote, Dievas ragina griežtai bausti tėvus, kurie aukoja savo vaikus. Išėjimo knygoje Dievas taip pat parodo, kad yra pasirengęs užpulti negandas ištisoms tautoms, kurios nesilaiko jo mokymų.

Kai vaikams su tėvų leidimu suleidžiami spyglinių baltymų „skiepai“, tie tėvai aukoja savo vaikus ir pasmerkia juos mirčiai.

https://www.brighteon.com/f4ce6292-a71f-4519-bc02-924d51a62ae5

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top