Beno Shapiro knygos „Autoritarinis momentas” pristatymas

Knygą pristato prof. Vytautas Radžvilas ir dr. Vytautas Sinica.

Tai knyga apie cenzūros ir pašalinimo kultūros (cancel culture) įsigalėjimą Amerikoje ir tikrai labai lengvai skaitoma, ant žemės nusileidusi knyga, nereikalaujanti iš skaitytojų specifinio išsilavinimo. Jeigu įdomu susipažinti šia tema, ne tik suprasti, kas vyksta, bet ir turėti gausybę pavyzdžių, kaip tai paliečia tikrai visas gyvenimo sritis, tikrai nuoširdžiai rekomenduojame ją perskaityti ir pasiūlyti pažįstamiems. Pigiausia ir greičiausia įsigyti iš Akademinės knygos arba Patogupirkti: 

– https://www.humanitas.lt/produktas/visos-kategorijos/autoritarinis-momentas-kaip-i-nstitucijos-pasitelkiamos-kita/

– https://www.patogupirkti.lt/knyga/autoritarinis-momentas.html

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Skotas Riteris

Rusijos armija kasdien turi daugiau kulkų ir kūnų, kuriuos gali mesti į konfliktą. Pulkininkas Douglas Macgregor išsakė tokią pat informaciją. Jie per ilgai išbuvo Bakhmute ir prarado dešimtis tūkstančių gabių kareivių. Tuo tarpu Rusija pastaruosius 7 mėnesius treniruoja beveik 300 000 vyrų ir moterų ir kasdien siurbia ginklus. 0:05 Scottas Ritteris pasakoja, kodėl JAV atsisako duoti Ukrainai 16 reaktyvinių lėktuvų. 7:50 Scottas komentuoja Lloydo Austino ir generolo Milley žodžius 11:30 Visa pasaulio parama negali padaryti pakankamai kulkų Ukrainai artėjant vasarai 12:30 JAV kariškiams baigiasi įranga. Atsargų papildymas kainuos daugiau nei 200 milijardų dolerių 16:40 NATO teikia klaidingą viltį dėl kovos įrangos 17:30 Scottas komentuoja niūrias generolo Milley pastabas 18:50 Kitas Putino žingsnis su 300 000 naujų karių 21:00 Pulkininkas Macgregoras… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…cia tas riteris,kuris buvo pagautas armijoj del pedofilijos,atsedejo 3 metus ir buvo ismestas is visur,dabar bomzaujantis ir pliurpaujantis kas ant seiles uztisko….

Douglas Macgregor (Red Pilled TV)

Douglas Macgregor: „Russian MASSIVE OFFENSIVES MOVING ON BAKHMUT!”
Douglasas Macgregoras: „Rusijos masinis puolimas BAKHMUTO link! Stulbinantis aukų skaičius ir siaubingas mūšio dėl Bachmuto pobūdis.

Douglas Macgregor, pulkininkas (atst.) yra Amerikos konservatorių vyresnysis bendradarbis, buvęs Gynybos sekretoriaus patarėjas Trampo administracijoje, apdovanotas kovos veteranas ir penkių knygų autorius.

https://www.youtube.com/watch?v=J9oMHC4joRk&ab_channel=RedPilledTV

Idomu

politine filosofija 🙂

Maria Beat (DEF - TALKS by Aadi)

Putino ir Xi susitikimo reikšmė. Kinų taikos Ukrainoje planas:

https://www.youtube.com/watch?v=YYn0bz30j_E&ab_channel=DEF-TALKSbyAadi

Mike Adams (Brighteon)

Specialiųjų pajėgų Teksaso pasienyje vadovas slapyvardžiu „HiCap“ apie dabar vykstančią aktyvią invaziją prieš JAV.

Jo komandos siekia užkirsti kelią prekybai žmonėmis, prekyba narkotikais ir ginklais. Jie visa tai mato ir gauna informaciją apie Kinijos operacijas Pietų Amerikoje, atskleidžiančią, kaip Kinija su mūsų pietiniais kaimynais kuria karinį placdarmą prieš JAV.

https://www.brighteon.com/d4561e74-fa23-4bd0-aa44-f963094697ec

Ethan Huff (News Target)

Buvusi farmacijos pramonės vadovė Saša Latypova pateikė informaciją, susiejančią Gynybos departamentą (DoD) ir „Pfizer“ Uhano koronaviruso (Covid-19) „skiepų“ schemą su Kinijos komunistų partija (KKP). Latypovos gauti vyriausybiniai dokumentai rodo, kad DoD bendradarbiavo su su Kinijos kompartija susijusia vaistų įmone, kad sukurtų ir platintų „biologinio karo medžiagas, parduodamas kaip iš Pfizer ir BioNTech „Covid-19 skiepai“. „JAV DoD skyrė 10 milijardų JAV dolerių įmonei, kurios pagrindinis akcijų (ir intelektinės nuosavybės teisės) savininkas yra Kinijos komunistų partija“, – rašė Latypova gruodžio 28 d. „Substack“. Pernai Latypova paskelbė daugybę rašinių, susijusių su Uhano koronaviruso (Covid-19) „skiepais“. Jos teigimu, vyriausybės pareigūnai bandė nuslėpti santykius tarp Pfizer, JAV giliosios valstybės ir komunistinės Kinijos, susijusius su koronaviruso skiepais. Trečioji šalis, bendradarbiaujanti su „Pfizer“ ir „BioNTech“, kuriant ir… Skaityti daugiau »

Ethan Huff (News Target)

Prieš Baidenui įvedant federalinę „dezinformacijos“ cenzūros tarybą, Stanfordo universitetas pradėjo iniciatyvą, pavadintą „Viralumo projektu“, tai, kas dabar tapo „Didžiąja Covid-19 melo mašina“. Šis pavadinimas kilęs iš žurnalisto Matto Taibbi naujausio „Twitter Files“ leidimo, kurį jis pavadino „Didžioji Covid-19 melo mašina: Stanfordas, virusiškumo projektas ir „tikrųjų istorijų cenzūra“. „Big Tech“ cenzūruoja tikras istorijas apie sužalojimus, susijusius su kovido skiepais, iš socialinės žiniasklaidos. „Stanfordas, remiamas daugelio partnerių ir kai kurių vyriausybinių agentūrų, sukūrė kelių platformų sistemą, kuri cenzūravo visų jų užklausas: Facebook, Google, TikTok, YouTube, Pinterest, Medium, Twitter. Taibbi atskleidė, kad Stanfordo virusiškumo projektas „tikruosius dalykus apibrėžė kaip dezinformaciją“. Tai reiškė „naują dezinformacijos proceso evoliuciją nuo bandymo išsiaiškinti, kas yra tiesa, o kas ne, ir tiesiog pereiti prie politinio naratyvo“. Kovo 9… Skaityti daugiau »

Alina Lipp

KITAS POŽIŪRIS APIE KARĄ UKRAINOJ:
Donbass: Auf der Suche nach der Wahrheit – Teil 2 / Донбасс: в поисках правды – Часть 2

https://www.youtube.com/watch?v=OKQWXjn4hRc&ab_channel=%D0%9D%D0%B5%D0%BC%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top