Berlyne atidaromas pirmasis LGBT „dienos centras“ vaikams, mokys būti homoseksualu

laikmetis.lt

Vokietijos sostinė paskelbė apie planus įkurti pirmąjį LGBT draugišką dienos centrą, kuriame vaikams iki penkerių metų amžiaus bus rodoma, ką reiškia būti homoseksualiu.

„Pati savaime mūsų koncepcija yra tokia pati, kaip ir kitų vaikų darželių. LGBTI* gyvenimo būdas tiesiog turėtų būti šiek tiek labiau matomas“, – sakė planuojamos įstaigos vadovas. Laikraštis BILD pranešė, kad 60 iš 93 vietų jau rezervuota.

Įstaiga ketina pristatyti daugiau mokomųjų knygų, kurių herojai yra homoseksualios poros, ir tikisi, kad mažiesiems lankytojams bus lengviau prisipažinti esant homoseksualais. Darbuotojai privalės būti LGBT bendruomenės nariai arba turėti labai gerų žinių apie ją.

„Susisiekė tėvai, kurių sūnus gimtadienio proga mėgsta dėvėti suknelę ir plaukų segtukus“, – entuziastingai pranešė generalinis direktorius.

Pasak BILD, asociacijos valdyboje yra gerai žinomas „pedofilams simpatizuojantis“ asmuo, kuris praeityje ragino panaikinti baudžiamąją atsakomybę už lytinius santykius su vaikais. 1994 m. jis išleido knygą „Die Lust am Kind. Pedofilo portretas“, kurią daugelis laiko itin vulgaria. Vaikų darželio paslaugų teikėjas nurodė, kad šis asmuo esą neturi nieko bendra su kasdiene vaikų darželio veikla, o tai, kaip jie patys pripažįsta, būtų buvę „problemiška“.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

fricams.

švabyno kloakos himnas

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp bomžų klūpinti , biedna Gyvuok kaip vergė, būk išmirus, Brangi Buržujų Lietuva! Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią, Padėjo kovoj didi žydų tauta. Mus nuosėda grūda į žopą totalią, Mūsų vergystė kaip plienas tvirta. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp lygių lygiai pavergta, Gyvuok per amžius, būk laiminga, Brangi pedrylų Lietuva! Tėvynė parduota, nebijom maskolių, Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba. Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų Kol žemę nušluos sodomitų banda. Europos Sąjungoj šlovingoj, praradus tautą ir tuščia, Vergauk per amžius, būk niekinga, Brangi bevalių Lietuva! Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių, Paruošim indėnų likimą baltiems, Padėsim ant… Skaityti daugiau »

Mamos pries miega

vaikus turetu gasdint…jei,vaikel,nemiegosi,ateis shvaaaabas,isikis tave i maisa ir isnes i fricliandija.

Vaikams iki 5 metu?

Kaip vaikas „iki 5 metu” gali buti homoseksualus?

Al.

Šlykštu ir niekšiška.

Kloaka

Nejučia prisimeni, kas padovanojo pasauliui Marksą, Frankfurto mokyklą, Toro ir Perkūno garbintojus. Tiesa, apie Torą, kur aš paskutinė kartą mačiau jo garbintojus?

Pasaulio

pabaigos nebus,bus lgbt krachas.

 ???

o kas verčia naudotis tokio centro teikiamomis paslaugomis? nesinaudokit ir užsidarys pats.

Dzeikas

Klaustukams:
Ta pati norejau pasakyti.Mazu maziausiai ka gali padaryt eilinis zmogus,apeiti ta „centra” placiu lanku ir nesikentuoti su kompanija kuriose minimas tas centras aplamai.
Tai turetu buti toks pat mauvai ton, kaip bezdejimas
uzstaleje.
Deja to nera.Si tema – fun.Nesilankymas nepades, nes sodomijos centro finansavimas ir islaikymas zinomai minusinis, bet lesu jam randama samoningai. Nebutinai tiesiogiai is valstybes kisenes, ivairiu makliu pagalba, bet valstybes valia.
Apibendrintai galima pasakyti, kad tai tikejimo nebuvimo pasekme.Sodomo likimas daugeliui vokieciu „tas buvo seniai ir netiesa”. Net ir formaliai tikintiems tai bibline legenda, pasaka kuri ne apie LGBT.
Saliami.

Awaken With JP (Rumble)

Lyties keitimas yra labai pelningas! / Gender Reassignment is Very LUCRATIVE!
https://rumble.com/v1m6rps-gender-reassignment-is-very-lucrative.html

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

iš lėto …atsargiai…bet įkyriai plečia savo chebrą vaivorykštiniai…Tradicinių šeimų tėvai turėtų būti vieningesni ir aktyvesti propaguojant amžinas IKI šiol buvusias žmogiškąsias vertybes

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top