Biologijos profesorius pateikė skundą po to, kai koledžas jį atleido už tai, kad jis mokė, jog lytį lemia chromosomos

Jei ne mano įsitikinimai apie lytį, seksualumą ir žmogaus gyvybę, nebūčiau atleistas, – teigia biologijos profesorius Džonsonas Varkėjus (Johnson Varkey).

Teksaso profesorius pateikė skundą prieš savo darbdavį dėl religijos ir žodžio laisvės pažeidimo atleidžiant jį iš darbo už tai, kad dėstė, jog lytį lemia chromosomos.

Liepos 21 d. buvęs Šv. Pilypo koledžo biologijos dėstytojas Džonsonas Varkėjus pateikė Lygių įdarbinimo galimybių komisijai (angl. Equal Employment Opportunity Commission, EEOC) skundą prieš koledžą dėl jo atleidimo iš pareigų po to, kai studentai pasiskundė, kad 2022 m. lapkričio mėn. jis dėstė, jog lytį lemia chromosomos.

„Jei ne mano įsitikinimai apie lytį, seksualumą ir žmogaus gyvybę, nebūčiau atleistas,“ – teigiama skunde. „Taigi, religija buvo aiški mano atleidimo iš darbo priežastis ir motyvuojantis veiksnys“.

Varkėjus, kuriam atstovavo religines teises ginanti organizacija First Liberty Legal Group, atskleidė, kad koledžas atsisakė paaiškinti, kodėl jis neteko pareigų, tačiau sprendimas buvo priimtas iš karto po to, kai keturi studentai išėjo iš klasės per jo paskaitą apie žmogaus reprodukcinę sistemą.

20 metų dirbdamas koledžo profesoriumi Varkėjus nuolat dėstė, kad „žmogaus lytį lemia X ir Y chromosomos ir kad tam, jog išliktų žmonių rūšis, reprodukcija turi vykti tarp vyro ir moters“.

Jis toliau aiškino: „Kai spermatozoidas (turintis 23 chromosomas) susijungia su kiaušialąste (taip pat turinčia 23 chromosomas), susidaro zigota (turinti 46 chromosomas), kuri pradeda dalytis ir po 38 savaičių gimsta kūdikis. Kadangi per tas 38 savaites jokia informacija nepridedama ir nepašalinama, gyvybė prasideda tada, kai zigota pradeda dalytis, o ne tada, kai gimsta kūdikis“.

Lapkričio 28 d. keturi studentai išėjo iš jo paskaitos po to, kai Varkėjus pareiškė, kad lytį lemia chromosomos X ir Y. Nors koledžas atsisakė pateikti išsamią informaciją, Varkėjus daro prielaidą, kad būtent dėl šių studentų skundų jis buvo atleistas iš darbo.

Sausio 10 elektroniniu paštu gautame laiške nuo Randalio Dosono (Randall Dawson), viceprezidento akademinės sėkmės klausimais Šv. Pilypo koledže rašoma: „Aš siunčiu jums pranešimą, kad Alamo koledžų apygardos žmogiškųjų išteklių skyrius yra gavęs skundą dėl etikos pažeidimo oro pajėgų San Antonijo bazės Laklando mokymo centre, susijusį su jūsų dėstymu biologijos 2402 kurso paskaitoje, 2022 metų II rudens semestre“.

Varkėjus atsakė paklausdamas, koks tiksliai buvo pažeidimas, bet Dosonas neatsakė. Vėliau, sausio 27 d., Varkėjus gavo pranešimą, kuriuo buvo informuotas apie darbo sutarties nutraukimą.

Pranešime apie atleidimą iš darbo rašoma, kad buvo pateikti keli skundai dėl jo tariamai „religinių pamokslų, diskriminacinių komentarų apie homoseksualus ir translyčius asmenis, prieš abortus nukreiptos retorikos bei mizoginiškų pašaipų“.

Tačiau, nors jis ir prisipažįsta esąs ištikimas krikščionis evangelikas, Varklėjus teigė, kad „niekada neminėjau to per paskaitas. Paskaitose neskelbiau jokių savo įsitikinimų“.

Be to, Varkėjus visą savo karjerą Šv. Pilypo koledže mokė studentus apie lyties biologiją ir „jokie kiti studentai niekada nesiskundė“ dėl pagrindų, dėl mokslinio mokymo.

Vietoj to, Varkėjus daugiausia dėmesio skyrė biologijos pagrindams, o savo mokymui pagrįsti naudojo mokslinių tyrimų vadovėlius ir diagramas. Skunde prieš jį buvo nurodyta, kad jis naudojo ne tik ankstyvųjų žmogaus gyvenimo etapų schemas, bet ir vyrų bei moterų biologijos diagramas.

Atrodo, kad kolegijos nepritarimas mokymui, jog lytis priklauso nuo chromosomų, prieštarauja pagrindiniams biologijos principams. Nacionalinėje medicinos bibliotekoje teigiama: „Dvi chromosomos (X ir Y chromosomos) lemia, kad gimdami būsite vyrai ar moterys. Jos vadinamos lytinėmis chromosomomis: Moterys turi 2 X chromosomas. Vyrai turi 1 X ir 1 Y chromosomą“.

LifeSite portalas susisiekė su Dosonu ir pasiteiravo, kodėl Varkėjus buvo atleistas už tai, jog mokė tai, ką aiškiai apibrėžė medicinos ekspertai. Tačiau koledžo viceprezidentas iki šios publikacijos paskelbimo neatsakė.

Šaltinis: lifesitenews.com

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…is tu studentu isaugs spinozos.Ka jie nuveiks gyvenime….baisu ir pagalvot.Geriau jau nieko neveiktu….uz tai apsimoketu moket jiems didele ismoka…

fungicidas

Naujajam pasauliui reikalingi absoliučiai pavaldūs naujieji žmonės. Jie turi tikėti netgi tuo, kas prieštarauja jų žinioms ir patyrimui. Akivaizdžiai prieštaraujančių patyrimui absurdiškų tiesų pripažinimas yra pavaldymo išbandymas. Kai dauguma bus pavaldūs, matyt įvyks valdoma krizė, kurią kol kas bandoma visais įmanomais būdais atidėti.

Bus blogiau

Ne krize, o bloševikinis perversmas. LYGIAI toks pat, kaip Rusijoje 1917’tais.
Su visais procesais, kurie vyko po to – privačios nuosavybės rekvizavimu, koncentracijos stovyklomis nesutinkantiems, pasipriesinanciu fizinis naikinimas, panaudojant ju organus nusipelniusiems gyventi geriau.

Ta pati apraše Orvelas savo 1984.

fungicidas

Bus atvirkščiai, tas procentas, kuris valdo didumą turtų bando išvengti valdymo praradimo per artėjančią krizę. Jei negali išvengti, stenkis atidėti, jei nepavyksta atidėti, stenkis suvaldyti.

Griztam i SSSR

Sovietmeciu buvo mokslinis komunizmas. Dabar atsirado komunistine biologija. Nors geriau reiketu sakyti – atgime. Lysenkizmas buvo israstas SSSR dar pries Antraji kara.

nuomonė

Primena tarybinį multiką „12 mėnesių” , kai paika princesė „mokė” savo mokytoją, vėliau įsakė parnešti vidurį žiemos žibučių, o jei žibučių negaus, tai mokytojui bus galas…

Jules

Lytį lemia Bankas ir jo samdyti politikieriai.

Džonsonas Varkėjus :)

„LifeSite portalas susisiekė su Dosonu“

O kodėl ne „Laifsait portalas susisiekė su Dawson’u“?

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

Ot tau ir pažangioji- demokratiškoji-mokslingoоi JAV ! AR PONAMS DEMOKRATAMS negėda dėl tokių nesąmonių ?

Al.

Demokratai turi pinigų, gėdos neturi.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top