Birželio 29-osios referendumas: agitacinės laidos per LRT

Kviečiame klausytis agitacinių laidų per LRT:

2014-06-16 11.03–12.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-18 19.00–20.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-19 19.00–20.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-20 19.00–20.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-23 19.00–20.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-25 19.00–20.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-26 11.03–12.00 LRT Radijas (bus transliuojama ir per LRT TV)

2014-06-27 18.50–20.55 LRT Televizija (bus transliuojama ir per LRT Radiją)

Klausykime, svarstykime, apsispręskime ir veikime – pakvieskime savo artimuosius, gimines, draugus, pažįstamus ir kaimynus birželio 29-ąją ateiti į referendumą ir išreikšti savo valią.

Tiesos.lt redakcija pastebi – agitacinių laidų įrašai LRT mediatekoje kol kas neskelbiami.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ateitis

Ateisime ar neisime – nuo to priklauso mūsų visų ateitis. Nebūkime abejingi mūsų Valstybės, mūsų vaikų ir anūkų ateičiai, spręskime mums visiems svarbius klausimus referendumuose, neleiskime spręsti už mus tik sau patogų gyvenimą kūriančiai valdžiai, nepaleiskime vadžių iš savo rankų, gyvenkime ir veikime pagal Konstituciją, kur suverenas yra Tauta, o ne valdžia. Kai priimsime sau palankesnį sprendimą šiame Referendume ir toliau referendumus rengsime surinkus ne 300.000, o 100.000 balsų – kursime savo Valstybę, kurioje galėsime gyventi laimingai, pasiturinčiai ir auklėti patiems savo vaikus, o ne leisime juos grobti masoninams tarnaujantiems valdininkams.

Abejoju,

Vargu, ar per TV transliuos, nes kasdien vakare rodo futbolą nurodytu laiku, ko gero, bus tik per radiją tos agitacinės laidos…. 🙁

Kowno miestui - nieks nepadės

Kowną galima drąsiai braukti iš Lietuvos miestų, juk jis daro tai, ką pasakė pulimetčica ir supuvę konservai.

zero

Nemeluokit, per LRT TV bus nuo 19 valandos rodomos futbolo rungtynės. Beje, tikėtina, kad nemaža dalis galimų žiūrovų tų debatų ir nežiūrėtų, o ieškotų transiliacijų iš Brazilijos. Eiliniai LRT išsidirbinėjimai.

to Ateitis

Labai aiškiai ir teisingai išdėstei. Reik manyt žmonės įsiklausys į šį raginimą, nepatingės ir ateis išreikšti savo nuomonės

Į ką

čia kreipiatės,tie ir taip ateis,bet kur visi kiti atriboti nuo informacijos?Daug kas apie referendumą jos neturi,nežino ir dėl ko jis jei apie referendumą ir girdėjo.

nereikia

niekinti Kauno.Perimat patys konservatorišką politiką.Kaune daug ir sąžiningų žmonių,kurie stengiasi informuoti žmones ir dirbti komisijose ,kad būtų viskas sąžiningai.Neužsikrėskit niekinimo bacila.

klausimas

Daug žmonių galvoja,kad jei neparduoti tai turi pažymėti NE.
Kodėl nėra lipdukų ar informacinių lapelių kaip balsuoti pavyzdžio???????
Čia bus daug geranoriškų žmonių suklaidinta.

sfsafs

gucci outlet, michael kors outlet, louboutin, coach outlet store, burberry outlet online, nike free, longchamp outlet, michael kors outlet, oakley sunglasses, ray ban, michael kors, coach outlet, hermes, tiffany and co, coach factory outlet, ralph lauren, true religion jeans, burberry outlet online, coach factory, jordan shoes, polo ralph lauren outlet, michael kors, prada handbags, toms shoes, air max, michael kors, oakley sunglasses, louis vuitton outlet online, air max, nike shoes, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike air max, louboutin, oakley pas cher, prada outlet, true religion outlet, air jordan, ray ban sunglasses, louboutin, true religion, nike free, nike air max, chanel handbags, tory burch outlet, kate spade outlet, oakley sunglasses, burberry, ray ban pas cher, longchamp, louis vuitton, michael… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top