Britanijos pradinės mokyklos mokiniai gali „rinktis“ lytį

BNS

Anglijos pietiniame Braitono mieste į mokyklą užrašomų ketverių metų vaikų tėvų prašoma nurodyti lytį, „su kuria dažniausiai taptatinasi“ jų mažylis, trečiadienį pranešė vietos taryba.

„Tėvų ir globėjų yra prašoma nurodyti vyrišką arba moterišką vaiko lytį“, sakoma Braitono ir Hovo miesto tarybos lygių teisių kontrolierės Emmos Daniel (Emos Deiniel) pareiškime.

„Didžiajai daugumai šeimų – tai visai paprasta. Mes pridėjome papildomo teksto apie lytinę tapatybę, reaguodami į raginimus… pademonstruoti visa apimantį požiūrį“, – pridūrė ji.

Vaikų registracijos forma, kuri yra privaloma visiems į mokyklą stojantiems vaikams, gali likti neužpildyta, jeigu vaikas turi „kitą lytinę tapatybę“.

„Dauguma translyčių žmonių visoje šalyje sako, kad mokykloje iš jų buvo tyčiojamasi, – sakė E.Daniel. – Mes padedame užtikrinti, kad mokykloje visi jaustųsi saugūs“.

Tačiau vienas konservatyvių pažiūrų parlamento narys Andrew Bridgenas (Endriu Bridženas) šią formą pavadino „absoliučiai juokinga“ ir laikraščiui „The Sun“ sakė, kad „mokyklos turėtų mokyti vaikus skaitymo ir rašymo, o ne skatinti galvoti apie lyties keitimą“.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top