Bronius Bradauskas: „Visi žmonės yra lygūs“

Seimo narių algos, sumažintos per ekonominę krizę, tų pačių Seimo narių nuomone, turėtų būti grąžintos į buvusį lygį. Bent tokią žinią antradienį pranešė TV3 „Žinios“.

Pasak, šios televizijos „Žinių“, Seimo nariai, užsimoję patys sau grąžinti per ekonominę krizę nurėžtą atlyginimo dalį, vadovavęsi mintimi, kad „jeigu visiems, tai visiems“, ir todėl šalia teisėjų, prokurorų ir kitų valdininkų jie įsirašę ir save.

Tiesos.lt primena: grąžinti valdininkams per krizę nurėžtas algas įpareigojo Konstitucinis Teismas. Nors politikų tame sąraše nėra, bet tai kai kuriems Seimo nariams tai atrodo nelogiška.

„Visiems kompensuoti reikia tikrai, tiems, kurie prarado. Aišku, pinigai yra nemaži, bet išskirti grupėmis, kad vieniems kompensuoji, kitiems ne, yra negerai, – visi žmonės yra lygūs“, – TV3 „Žinioms“ pareiškė Seimo narys socialdemokratas Bronius Bradauskas.

B.Bradauskui pritaria ir daugiau kolegų, priklausančių įvairioms frakcijoms. Dažniausias jų argumentas: parlamentarai dirba tą patį darbą kaip ir kiti valdininkai.

Kompensuoti per krizę sumažintus atlyginimus ketinama per penkerius metus. Finansų ministerijos duomenimis, tam prireiks daugiau nei 120 mln. eurų. Jei bus nuspręsta, jog grąžinti reikia ir politikams – Seimo nariams, merams, vicemerams ir pan., papildomai prireiks dar 50 mln. eurų.

Ar toks pasiūlymas sulauks kolegų pritarimo, paaiškės tik rudenį.

Tiesos.lt primena, kad Seimo nariai sau algą yra pasikėlę ir anksčiau. Paskutinį kartą jie tai padarė 2014 metais – tada parlamentarai savo atlyginimus pasididino beveik 2 tūkst. Lt, nes nepriėmus tokio sprendimo – jų pačių teigimu – būtų buvę pažeisti teisės aktai.

Ir kas galėtų tai paneigti?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas Ju.

„…parlamentarai dirba tą patį darbą kaip ir kiti valdininkai“ tik gauna kelis kartus daugiau. Taigi, „visi žmonės yra lygūs“.

Bradauskai, niekše,

jeigu visi žmonės lygūs tai kodėl jų algos ne vienodos. Kodėl tu gauni daugiau nei 10000 litų (skaičiuoju litais) arba 2896 jevrikai , o mano pensija tik 1200 litų arba 347 jevrikai. Tai kada mūsų gaunami jevrikai bus lygūs? Po (2896+347=3243:2=1621,5) tai va mes turėtume gauti abudu po 1621,5 jevrikų. Dar kartą klausiu, kada mūsų gaunami pinigai bus lygūs. Tas pats klausimas seimo nariams, A. butkevičiui ir prezidentei.

Bradauskai

Kada man kompensuos smulkiame versle? Visi žmonės lygūs. Kodėl neįpareigojate verslininkus kompensuoti neproporcingai nurėžtus atlyginimus?

lygūs ir lygesni

„…visi žmonės yra lygūs” tik atsiranda lygesnių. Ar ne, p. Bradauskai? Pavyzdžiui, jūs, jūsų visi partiniai, kitų buvusių valdančiųjų partijų veikėjai, kurie apsitvėrė Lietuvos ežerus, užgrobė miškus ir t.t.

ruta

Bradauskas ir dauguma kitu politiku , tai parodija ,politine satyra .. Kiek jiems cia liko..,neramina tik tas , kad nauja karta politiniu broileriu dar ciniskesne , gobsesne ir amoralesne ..

kol seime

Sedes tokie bradauskai ir visi kiti isskyus kokius sesis seimo narius tol emigrantai manau tikrai negrys.

Na va Bradauskai

Šeši komentarai, o jau viskas pasakyta apir jus ir visus broilerius sėdinčius prie lovio ir trinančius užpakalius.

 Beta

Brudauskas.

VaidasVDS

Vargšas Bradauskas, vargšė Degutienė. Kažkam kompensuoja, o jiems ne. Tikri vargšai. Tikriausiai jau ir biudžetas pilnas, ir valstybė skolų jokių neturi, ir visi piliečiai maudosi kaip inkstai taukuose, nėra nei skurdžių nei ligotų, tik va vargšus Seimo narius kažkokie nedorėliai pamiršo. Na patys tikriausi vargšai…

Orvelas

„Visi žvėrys lygūs, bet yra lygesni už kitus”…

Letas Palmaitis: šaltinis

„All animals are equal, but some of them are more equal than others!”

Letas Palmaitis:šaltinis

„Visi gyvūnai yra lygūs, bet kai kurie iš jų yra lygesni už kitus!”

jeigu visi butu lygus

Tai visi butu kontrabandinikai,valstybes vagys,europiniu pinigu plovejai ir kriminalyzuoti politikai bei teisesauginkai.O dabar matome jog dauguma sazingu zmoniu nebenori gyventi kriminalyzuotoje valstybeje.

tikrai visi lygus

Tik ateje i valdzia pasikele sau ir teisesauginkams atlyginimus ir ne po 3 arba 5 eurus o po 3-4 tukstancius.Jeigu visi butu lygus zmobes nespruktu is kriminalyzuotos valstybes i saugesnias salis???

Lygūs,tik vieni milijonieriai-

kiti ubagai.

Letas Palmaitis: taisymai

Čia kažkas bandė mano vardu pataisyti klasiškos frazės vertimą: „žvėrys” –> „gyvūnai”. Siūlau tiksliausią variantą: „gyvuliai”!

ha ha

Oo, kaip puiku. Lai šio „socialisto” Brudausko žodžiai eina tiesiai į Dievo ausį ir lai teka jo milijonai PO LYGIAI į mūsų kašaliokus. AMEN.

stasys

– senos ‘blėšinės’ visada vienodai skamba, ką į jas be įdėtume.. ar tai kokia socialine programa , nauja darbo kodeksą , ar šeip koki politinį šluotkotį .. visų dėmesiui patraukti. Kodėl skepticizmas ? ..butu įdomu bent viena karta iš tos senos gvardijos sulaukti protingo minčių sklaidos, … kuri bent paviršutiniškai neatsiduotu ..senomis soc.deminėmis kojinėmis. Senas kuinas senos vagos negadina …bet ir nieko naujo pasakyti neturį. Skolų lopymas, pa samprotavimais, pati blogiausia praktika kuria galima buvo čia pasirinkti ..

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top