Bronius Matelis pasitraukė iš Valstiečių ir žaliųjų frakcijos ir išdėstė savo motyvus. Bet ar nuo to pasidarė aiškiau?

Be komentarų.

Bronius Matelis: Palieku Valstiečių ir žaliųjų frakciją

Veidaknygė

Trauktis nutariau, nes noriu būti garbingas prieš pradėdamas kalbėti apie susidariusią situaciją.

Pastarųjų dienų įvykiai leidžia manyti, kad padėtis Valstiečių ir žaliųjų frakcijoje ilgalaikėje perspektyvoje gali neigiamai atsiliepti tiek valdančiosios daugumos veiklai, tiek ir valstybei, kurios žmonės laukia teigiamų permainų.

Klystame, jeigu manome, kad, pasitraukus vienai Seimo narei, viskas tuo ir baigsis. Manau, kad Valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas pasidarė dar labiau pažeidžiamas, todėl negalės adekvačiai vertinti situacijos Seime. Frakcijos seniūnas ir toliau Gretos Kildišienės pasitraukimą sieja ne su jos pačios problemomis, o su neva tikslingu puolimu prieš visą frakciją ir net apskritai valdžią. Kad viskas taip ir klostosi, patvirtino ir paskutinis Valstiečių ir žaliųjų frakcijos posėdis.

Šiuo metu Greta Kildišienė yra įžeista ir pažeminta, todėl, jeigu ji pajus nebeturinti absoliučiai jokios globos ir jeigu bus stumiama iš visų partinių postų, ji gali ryžtis viešai papasakoti tokių dalykų, dėl kurių „valstiečiai“ nuolat turės murkdytis komunikacijos krizėse ir nebeturės laiko dirbti rimtų darbų.

Visuomenė tokiu atveju labiau tikės buvusia Seimo nare, net jeigu ji kalbės visiškus niekus, atvirą melą, nes Ramūnas Karbauskis jau ne kartą blaškėsi, išsisukinėjo ir painiojosi, todėl prarado dalies žmonių pasitikėjimą. Reikia atvirai pripažinti, kad įtakingas valstybės politikas šiuo metu yra „pakabintas“ vienos moters ir todėl yra priverstas toliau ją globoti.

Valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas, jeigu jis nenori toliau kenkti valstybei, turi dvi išeitis: atvirai papasakoti apie situaciją, atsiprašyti rinkėjų ir išsižadėti moters, arba pasitraukti iš Seimo. Tačiau atrodo, kad jis renkasi trečiąjį variantą: siekia Gretą Kildišienę išsaugoti partijoje, o vėliau už tylėjimą galimai sumokėti Europos Sąjungos pinigais – prastumti ją į Europos Parlamentą ar į kitą postą. Tai labai pakenktų valstybės prestižui.

Atvirai kalbėjau ir ateityje kalbėsiu apie šią ir kitas galimas sudėtingas situacijas, tačiau pasilieku teisę ir toliau remti pradėtus valdančiosios daugumos darbus: privilegijų politikams naikinimą, alkoholio prieinamumo mažinimą, skurdo ir socialinės atskirties mažinimo darbus bei kitas Lietuvai šiuo metu labai reikalingas permainas.

Visus kviesčiau tikėti, pasitikėti ir įvairiais būdais remti jauną ir rimtoms permainoms pasirengusią Sauliaus Skvernelio Vyriausybę. Pastaruoju metu ši Vyriausybė, net nepradėjusi normaliai dirbti, nepelnytai susilaukia kritikos, – turime visi suteikti šiai Vyriausybei šansą. Kviesčiau Vyriausybės atžvilgiu santūriau elgtis ir opoziciją, ir žiniasklaidą.

Tikėjimas gerais Vyriausybės darbais leistų visiems sukurti tokius politikų, žiniasklaidos ir visuomenės santykius, kurie remsis ne iš piršto laužtais kaltinimais vienų kitiems, o pagarba, įstatymais ir europine tradicija kontroliuoti valdžios sprendimus.

Bronislovas Matelis
Seimo narys

* * *

Tiesos.lt siūlo paklausyti ir Seimo nario Bronislovo Matelio spaudos konferencijos „Seimo narys Bronislovas Matelis traukiasi iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime“ (ČIA), ir perskaityti interviu, pavyzdžiui, DELFI.lt portalui ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ancius

Tai man taip atrodo, kad jis labiau „pakabintas”, jei tokius demaršus daro. Ir nesunku suprasti, ant kieno malūno girnų vandenį pila.

sda

Labai pigus blefas. Prašau, priminkite už kiek grašių Judas išdavė Jėzų?

Įdomu įdomu

kodėl vakar posėdy tylėjęs šiandien „iššauna” naują porciją „galimai”, „man atrodo”, „jeigu…” ir vien insinuacijomis grįstomis prielaidomis šalina R. Karbauskį, kad savo proklamaciją baigtų kvietimu „tikėti gerais Vyriausybės darbais” (kurių vis dar nesimato…)?
Tiesiog suveikė žurnalisto instinktas ar daug rimčiau – skaldo ir formatuoja naują daugumą, tik jau be R. Karbauskio?
Ar tik nebus koks angelas Gabrielius pasiūlęs jam vietos sąraše į Europarlamentą – žinoma, galimai? 🙂

Agne

Senai tokio „moralaus” neteko matyt. Pasinaudojo Karbauskio sąjunga ir sėdės kaip grybas po lapu

TO "Įdomu įdomu"

daug paprasčiau – kažkas timptelėjo už virvutės.
Juk reik, kad melo-drama tęstųsi…

O as

uz ta neprieteliu balsavau.Isdavikai niekam nereikalingi.

bjauru

Oho, kūryba. Štai jis ir kuria „santykius, kurie remsis ne iš piršto laužtais kaltinimais vienų kitiems”. Tik pats nemato.
Mačiau Jakilaičio ir Matelio pokalbį. Tos švytinčios šypsenos pasako labai daug.

apgailėtina

vienos dienos „herojus”

Pikc

Prasideda „Skvernelio chebros” atsiskyrimas nuo „Karbauskio chebros”? Nelabai nustebčiau, nes dar rinkimams nepasibaigus Skvernelis jau stojo prieš Karbauskį dėl pastarojo pozicijos liberalų atžvilgiu.

Ancius

Šantažuoti gali bet kas. Ar dėl tos hipotetinės galimybės Seimo narys turėtų pradėti galvoti, tik apie tai, kad gali būti pažeidžiamas ir trauktis? Visiška kvailystė. Tamsta Broniau, kaip ir visi mirtingieji tikriausiai irgi nesat be nuodėmės. Kažkas apie jūsų nuodėmes irgi žino. Gali pradėti ir šantažuoti. Jūsų situacija dar labiau nepavydėtina net už Karbauskio, nes jūs net nenutuokiate iš kur galite susilaukti smūgio, o Karbauskis kuo Kildišizmo jau pasiskiepyjo. Taigi, Broniau, pagal Jūsų paties logiką turėtumėte elgtis taip. Prasidėjus pavasario sesijai paprašykite žodžio į Seimo tribūną ir gavęs klokite visas savo nuodėmes ant stalo. Be jokių nutylėjimų. Ir paprašykite Seimo balsuoti, ar po išpažinties pratęs Jums mandatą, ar rengs apkaltą.

Asta R.-R.

Gaila man R. Karbauskio. Su mateliais jokių darbų nepadarysi ir jokių rezultatų nepasieksi! Išdavikas, prisitaikėlis, išverstaskūris. Pažiūrėsim kaip stiprės ir aršės jo giesmė prieš Karbauskį.

velocerapter

Regioninio lietrydžio leidinių grupės laikraščio žurnalistas. Imbierinis. Imbierinis žurnalistas be abejo neabejoja Garliavos šturmo didvyriu ir kviečia palaikyti skvetnelį kurio jokia boba, suprantama, nešantažuos nes ans be abejo netampomas jokiomis virvelėmis. Robokopas ne primityvi marionetė. Modernus. Valdomas radijo bangų pulteliu. Arba telefonu iš rūmų balkono. … Štai kuo virsta Karbauskio nemokšiškumas ir žioplumas komplektuojant rinkimų sąrašus ir atsivedant į seimą agentūrinį zbrodą. Štai kuo baigiasi prioritetų nesuvokimas ir vietoje to kad pirmiausia ėmęsis mėžti lrt nuo jakilaičių Karbauskis visą energiją nukreipė į diskusijas su Statkevičium dėl tautinių kostiumų vaikuçiams siuvimo. Kol ponas Ramūnas niekais užsiiminėjo, agentūra užsiėmė ponu Ramūnu. Mėgėjas ir diletantas. Nors Karbauskį doroja niekšai ir doroja niekšiškais metodais, bet negaila vėplos. Nes tikras lopas. Tokio kvailo milijonieriaus dar… Skaityti daugiau »

Idomu

Kodel butent gretadienio karstu pletku laikotarpiu ir ikyriai zyziant, jog ramuniene gyvena ir dviraciais laigo uzsienyje, o seima lyg ir netikra per atstuma, pyst ir islenda straipsnis apie svelnia miela namu zidinio kurstytoja skverniene. Sutapimas? Nemanau.

Dezertyras..

Ir Judošius ir dergikas tas Matelis…Turime remti valstiečių pastangas blaivinti tautą ir lietuvinti…

Aha

Ir aš mačiau tą pokalbį dėmesio centre. Tokio malonumo Jakilaitis senokai neturėjo.

Šis išverstaskūris

nedelsiant turi padėti mandatą ir lauk iš seimo ir surengti naujus rinkimus.

O kur aš jį mačiau

Kartojasi Sajūdžio laikų istorijos.

mateliams

šakalienėms, maldeikienems atviras kelias į liettrydžius, delfius ir tv kanalizacijas. Tai, matyt, ne šiaip sau?

DIDŽIAUSIA

Karbauskio klaida – kad susidėjo su skverneliu. Kas domėjosi, žino, jog tai jo nuopelnas, kad Garliavos mergaitė yra baisiai žudoma, kaip tas berniukas Kėdainiuose. Skvernelis labai ištikimas pedofilams, todėl visokie Lietuvos išblaivinimai ir kitokie teigiami pokyčiai skverneliams nepriimtini , jam reikia duoti žalią gatvę pedofilams, kurie yra labai turtingi (kaip skvernelis praturtėjo, niekas nežino, nes kelių policininkas tokių dvarų nusipirkti negali), o visokie pokyčiai, apie kuriuos kalbėjo Karbauskis, jam buvo naudingi tik kaip reklama, kurios jau nereikia. Negaliu niekaip suprasti žmonių, kurie balsavo už šį skverną. Liūdna, kai tauta visai nesusimąsto, kodėl kyla tokie baisūs įvykiai, o jų herojai, vaikų smaugikai, kyla kaip ant mielių. Todėl įžūlėja ir tokie mušeikos, kaip Kėdainiuose- juk viskas gerai.O visokiems mateliams tik proga pasireklamuoti,… Skaityti daugiau »

Anupras

Gal šį SEIMO NARĮ, apkūni trumpaplaukė blondinė pakabino už….. ir gerai timptelėjo,kad net išdavei rinkėjams duotus pažadus

Anuprui Jadzė

Ar tamsta manote, kad jis tą kabyklą turi? Man tai labai nepanašu, kad turėtų.

IŠDĖSTĖ MOTYVUS??

tai ne motyvai – tai tik nevykę , nepadorūs pletkai, ar sapno nuotrupos.Pasimetęs, be vertybių žmogelis.Graudu, kad atsirado už jį balsuojančių.

Bet kokios

spalvos išdavikai yra nepatikimi ir pavojingi. Turi labai mums pavojingą savybę, nes lengvai gali prisiekti bet kam, pavyzdžiui, Putino Rusijai. Nežinau, kas galėtų gerbti ir pasitikėti išdavikais, lakstančiais po partijas?

Anupras

O gal šis seimūnas atsisakytų mandato ,ir su avpytusia blondine iš lryto pradėtų rašyti superbestselerį apie Gretą ,romantiškai įsikūrę ANYKŠČIŲ ŠILELYJE ant šieno kupetos. Šiandien per 24/7 ta blondinė jau skelbė.

wqwq

Sharapova routed michael kors uk Silvia Soler-Espinosa hermes 6-2, 6-1 in new balance the first match, michael kors outlet while browns jerseys Kuznetsova christian louboutin shoes downed Carla brooklyn nets jerseys Suarez Navarro salomon schuhe 6-3, hollister clothing 6-1. After oakley vault an early exchange michael kors of nike shoes breaks, michael kors Sharapova won four calvin klein underwear consecutive jets jerseys games air jordan shoes in the first ralph lauren set memphis grizzlies jersey and four iphone 5s cases more cheap ray ban in burberry outlet the air max 2015 second. She oakley closed the http://www.tommyhilfiger.nl match portland trail blazers jersey on her first match point with nike roshe a forehand that mcm backpack Fed Cup debutante polo ralph… Skaityti daugiau »

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top