Bronius Puzinavičius Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui: Kam taip smulkintis? Organizuokite referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo

2018 m. vasario 7 dieną Žinių radijo laidoje Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pasiūlė kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais surengti du referendumus – dėl dvigubos pilietybės ir Seimo narių skaičiaus sumažinimo, taip pat kelias lengvatas rinkėjams, kad tik šie referendumai įvyktų.

Manau, Seimo pirmininkas pasiūlė per mažai.

Kam ten smulkintis dėl dvigubos pilietybės, dėl Seimo narių mažinimo, kam vargintis dėl visokiausių „optimizavimų“ uždarinėjant mokyklas, ligonines, gyventojų aptarnavimo įstaigas.

Reikėtų kirsti iš peties – pasiūlyti referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo, o už dalyvavimą referendume – prekybos centruose nemokamo alaus butelį, kaip kad buvo referendume dėl stojimo į Europos Sąjungą.

Bronius Puzinavičius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
$+$

Banalu ir nejuokinga. Visi supranta, kad stojimo į ES referendumas neteisėtas. Už kalinių balsų pirkimą, net Konstitucinis teismas kišo savo išvadas dėl rinkimų rezultatų, o kai tai buvo daroma su oficialių institucijų palaiminimu, įskaitant ir to paties Seimo, nieko. Net Briuselyje tokios machinacijos niekam neužkliuvo.

Dar keisčiau atrodo Briuselio paleista kakarinė dėl Lenkijoje vykdomų reformų, nors ten niekas nieko nepapirkinėja. Lietuvai reikia naujos Konstitucijos su kitokia Valstybės valdymo struktūra, o gal net ir kitokia Valstybės sąranga ir, žinoma, kita rinkimų sistema.

$$sui

Po tokio komentaro tikriausiai ir tamsta namo paręjęs rasi ant lovos prikrauta tuščių butelių, o atidaręs šaldytuvą išgirsi- „liaukis arba būsi pakastas”:)

Trumpai,

Banalu, akiplesiska. Kaip yra issireiskes Ostapas Benderis: „Daugiau AKIPLESISKUMO -liaudziai tai patinka”

Kodėl norima dvigubos pilietybės

Ogi todėl, kai rusai puls Lietuvą, kad galėtų tokie pranckiečiai, lansbergai, grybauskaitės, vasiliauskai ir t.t. pasakyti – aš ne lietuvis (-ė), o lenkas, vokietis, olandas. Na čia priklauso kokią antrą pilietybę pasirinks. Bet kažin ar tai juos išgelbės, nes juos suras, kad ir amerikose ir gaus pulią į kaktą. Kas verks dėl kažkokio lituviško olando, prancūzo ar kokio nors bulgaro? Jau geriau likti lietuviu ir gal po mirties paskelbs Lietuvos didvyriu.

9:28

Ar ne pats cypei, kas mus puls? Kam tie pasai kolchoznikams, po to dar pabegs.

Kaip

pirstu i aki.

albina

Pirminykas ne pirmą kartą lipa ant grėblio,politikas iš jo kol kas labai menkas.Bet mano klausimas toks:vakar kandidatas Pavilionis turi aiškintis dėl a.a.tėvo balsavimo referendume,motinos partiškumo.Tai yra ne tik nemoralu,nekorektiška,kaip žurnalistei su didelėm pretenzijom į profesionalumą.Bet nieko nestebina brolių Paleckių takoskyra.Tie dvigubi dugnai ir standartai visur,kalėjimo prižiūrėtoją už vairavimą ne darbo laiku išgėrus,iš karto meta iš darbo,LRT tokių standartų nėra.KAM NORS dar rūpi Tėvynė,kalba,moralė?

negalima likviduoti

komunistai, kgbistai, pedofilai su savo šuniukais (teisėsauga) puikiai viską sustygavo: visus pinigų srautus, politiką, runkelių bausmes ir turtelio atėmimą – ir viskas VSIO ZAKONNO.
—-
(na nebent likvidavus būtų galima dar labiau pralobti ir dar daugiau valdžios gauti – bet čia jau kaip Maskva nuspręs…)

Vilnietis

Ko norėti iš Orvelo gyvulių ūkio.
Jiems Lietuvos pilietis niekas ir pilietybė – turėk nors dešimt.
Kas sugrįš gyventi galės atgauti, bet nereikia menkint esamų Lietuvai dirbančių
piliečių.

Jules

Seimo narių išties trečdaliu būtina sumažinti, nes nieko neveikia-tik blogina gyvenimą runkeliukams. Trečdalis dėl išgyvenimo buvo priverstas bėgti iš Lietuvos, nes mums, runkeliams, maitintis irgi reikia.

Poniai Albinai

Jums patinka dvigubi standartai? Esat dvigubų ar keturgubų standartų maniakė ar labiau mitomanė? Kodėl tik ubagų vaikai atsako už savo tėvus ir senelius?

albina

Atsakau vienam tokiam Bevardžiui:jeigu neįstengiate ramiai perskaityti,tai bent savo genialias mintis perskaitykite parašęs.Manau,kad visi suaugę žmonės atsako tik už savo veiksmus ir žodžius.Gal turiu teisę be Tamstos leidimo išsakyt savo nuomonę?Mitai,pasakos,patarlės man patinka.O keliagubi standartai -ne.

p.Albinai

Na nebegyvenkite, ponia Albina, Mėnulyje. Už tėvų ir senelių nusikaltimus atsako vaikai ir proanūkiai – moka reparacijas ir atlygina žalą ir kitaip dar nėra buvę, nebent Mėnulyje.

Pritariu

visiems komentatoriams ir tiems, kurie nekomentavo, kad turime patį šauniausią seimo primininką – kvailį su iniciatyva.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Bronius Puzinavičius rašo „Reikėtų kirsti iš peties – pasiūlyti referendumą dėl Lietuvos Respublikos likvidavimo, o už dalyvavimą referendume – prekybos centruose nemokamo alaus butelį, kaip kad buvo referendume dėl stojimo į Europos Sąjungą.” Gerb. Broniau, visi tie referendumai reikalingi tam, kad sukviesti nors 40 procentų balsuotojų, kad išrinkti eilinį kompartijos – kgb kandidatą į LR prezidentus. Jokie referendumai nepraeis. Čia ir yra referenduminė AFERA. Seime sėdi lietuvių tautos ŠLIKŠTYNĖS visi iki vieno iš visų partinių gaujų, kolaborantai. Kartu, gerb. Broniau, noriu Jums paaiškinti FAKTĄ, kad Lietuvos valstybė jau yra seniai LIKVIDUOTA, nes nė vieni Seimo rinkimai nevyko pagal Konstituciją, todėl valdžia yra neteisėta ir neteisėtai renkama jau į 7 Seimus. Net kreipiantis į praeitą Seimą 11 kartų, Seimas nesureagavo į… Skaityti daugiau »

Seimo pirmininkas yra

parsidavęs konservams ir prezdentei su nezabudka.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „albina 2018-02-8 11:45”.Jūs rašote : „Bet nieko nestebina brolių Paleckių takoskyra.”. Jokios takoskyros NĖRA, skirtumas yra tik tas, kad vienas veikia viešai, o kitas SLAPTAI. Pavojingesnis Lietuvai tas, kuris veikia SLAPTAI.

arvis

vai kokie gudrūs,šūdą įvynios į šokoladą…dauguma eilinių rinkėjų nekenčia seimo,,tai šokoladas,o dviguba pilietybė-š…ateis rinkėjas į kabiną,kad su malonumu sumažintų seimūnų skaičių,o čia,žiūrėk,it sudalyvaus dėl pilietybės…

 Priesaika "nė prie ko"

Ar yra kur nors koks nors analitinis straipsnis apie teigiamas puses dvigubos pilietybės? Nekalti nei vaikai, nei anūkai, kad jų tėvai ar seneliai atsižadėjo Lietuvos pilietybės vardan geresnio gyvenimo. O tie, kurie jos atsisakė? Ar tai norma reikalauti, kad visi referendumu norėtume, kad jiems tą pilietybė dar kartą būtų suteikta? Nejaugi Seimas skelbs referendumą neparodęs įstatymo projekto? Čia žaidimas „aš atsisakau, o Jūs man vėl ją duokit…”.

Gaila

kad Seimo pirmininkas toks bestuburis ir „Toks Kaip Reikia”. Gaila, nesukrapštė valstiečiai geresnio.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

to „Priesaika „nė prie ko” 2018-02-8 19:06 Ar yra kur nors koks nors analitinis straipsnis apie teigiamas puses dvigubos pilietybės? „. * Norėčiau Jums paaiškinti, kad nėra jokios dvigubos pilietybės, jokia valstybė tokios pilietybės niekada niekam niekur nesuteikė ir nesuteiks. Juk Jūs kalbate apie VIENĄ dvigubą pilietybę, o ne apie dvi pilietybes, nes žodį „pilietybė” naudojate vienaskaitoje. Gal jau gramatikos taisyklės pasikeitė, kai kalbame apie vieną daiktą, tai naudojame daugiskaitą, o kai kalbame apie du daiktus, tai naudojame vienaskaitą? Ar jau taip lietuvių kalboje nustatyta? O gal kas nors Jus verčia per prievartą, tarkim MELO ir PROPAGANDOS priemonės, taip vartoti. Nenusiminkite, Jūs tikrai nesate vienišas ar vieniša. Lietuvos inteligentija yra tokio aukšto išsilavinimo, kad niekaip neatskiria vienaskaitos nuo daugiskaitos, ką… Skaityti daugiau »

Senas bebras

Aiškinu apie dvigubos pilietybės naudą:
Kadangi dalis vietinių lietuvių emigravo,kitas dalis sparčiai sąmoningėja, iškilo reali grėsmė,kad artimiausių rinkimų metu pagal partijų sąrašus nebepateksime prie lovio. Todėl skubiai reikia papildyti rinkėjų elektoratą lietuviškų šaknų turinčiais runkeliais. Tik pagalvokite-už mus balsuos šiaurės ir pietų Amerika,artimieji rytai ir net pati Rusija. O jei įvestume elektroninį balsavimą, įsivaizduokite koks patogumas-iš bet kurios pasaulio šalies vienu klavišo paspaudimu bet kas galėtų spręsti Lietuvos likimą. Tada referendumus darytume kasmet,tol keistume LR Konstituciją pagal naujausias pasaulio madas, kol iš jos nieko nebeliktų…
…užsisvajojau,pardon

wqwq

roshe run, timberland outlet, ray ban, spurs jersey, bengals nfl jersey, longchamp, tommy hilfiger, oakley sungalsses outlet, ray-ban sunglasses, mbt shoes, mcm backpack outlet, nike roshe, michael kors outlet online, nba jerseys outlet, burberry handbags, asics outlet, ferragamo uk, nike air max, uhren, kate spade, retro jordans, coach purses outlet, dansko shoes, burberry outlet, broncos nfl jersey, christian louboutin outlet, ralph lauren, adidas, adidas shoes, oakley, relojes, jimmy choo, fred perry, ecco shoes, timberland, christian louboutin shoes, puma, saints nfl jersey, nike, pandora jewellery, chicago bulls jerseys, hoodies outlet, cowboys nfl jersey, fidget spinner, michael kors usa, patriots nfl jersey, tory burch outlet, ray ban sunglasses outlet, air huarache, adidas, michael kors outlet, ralph lauren, ray ban outlet, fitflop ,… Skaityti daugiau »

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top