Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Mokantiems angliškai siūlome pasiklausyti amerikiečių politologo Styvo Turlio (Steve Turley) komentarus apie buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo kuriamą medijų korporaciją ir apie neokomunistinės cenzūros bei represijų išprovokuotą tradicionalistinės „paralelinės visuomenės“ steigimąsi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ivan Penčiukov (The Epoch Times)

Buvęs prezidentas Donaldas Trampas spalio 20 d. pristatė būsimą savo socialinės žiniasklaidos platformą. Programos beta versija, vadinama „TRUTH Social“ [visuomeninė TIESA], kviečiamiems svečiams bus prieinama lapkritį, teigiama „Trump Media & Technology Group“ (TMTG) pranešime. Visoje šalyje turėtų pradėti veikti pirmąjį 2022 m. ketvirtį. „Sukūriau„ TRUTH Social “ir TMTG, kad atlaikyčiau„ Big Tech “tironiją“, – sakė Trampas TMTG išplatintame pareiškime. „Mes gyvename pasaulyje, kuriame Tviteris toleruoja Talibaną, bet nutildo Amerikos prezidentą. Tai nepriimtina. Džiaugiuosi galėdamas netrukus išsiųsti savo pirmąją TIESĄ „TRUTH Social“. Šis pranešimas buvo paskelbtas kartu su „Digital World Acquisition Corp.“ ir „TMTG“ susijungimo pranešimu, kuris leis TMTG tapti viešai listinguojama bendrove, kurios bendra vertė bus 1,7 mlrd. Kaip rašoma bendrovės pranešime spaudai, TMTG „misija yra sukurti liberalų žiniasklaidos konsorciumo… Skaityti daugiau »

ah.ą

Trumpas kovoja prieš melo tėvą velnia, slibiną gyvatę Biblijinę.
1 Pt 5,8 8 „Būkite blaivūs ir budrūs, nes jūsų priešas velnias slankioja aplinkui kaip riaumojantis liūtas, tykodamas kurį nors praryti”
44 „Jūsų tėvas-velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.”

Žodžio laisvė...

Apie kokią demokratiją ir žodžio laisvę galime kalbėti,kai net JAV Prezidentui vienu
mygtuko paspaudimu buvo užčiaupta burna ir sustojo nuo to momento jam galimybė vadovauti valstybei,jos karinėms pajėgoms – pasikėsinimas į valstybės ir jos piliečių saugumą. Šaunuolis Trampas,kad turi galimybę kurti alternatyvią ryšio priemonę.Tam reikia didelių lėšų. Tik pinigas,didelis pinigas gali daryti svarbias įtakas ir galimybes. Duok Dieve jam ir jo šalininkams stiprybės demokratijos kūrime stiprinime.

ah1

suma sumarus sunaikinti industriją feikinių žinių

Gera žinia

Laukiam

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top