Čekijos prezidentas: energetinės krizės pagrindinė priežastis yra ne karas, o „žalioji beprotybė“

laikmetis.lt

Nepaisant karo Ukrainoje ir centrinių bankų pastaraisiais metais spausdinamų trilijonų eurų, Čekijos prezidentas Milošas Zemanas mano, kad pagrindinė energetikos krizės priežastis yra „žaliasis fanatizmas“.

„Nesvarbu, ar tai vadinasi „žaliasis sandėris“, ar kaip nors kitaip. Tačiau manęs čia jau nebus, kai sužinosite, kur mus nuves žalioji beprotybė. Panaikinus automobilius su vidaus degimo varikliais, atsiras kur kas reiklesnis elektromobilumas. Didžiausi elektros energijos vartotojai bus elektromobiliai su mažu nuvažiuojamu atstumu ir didele kaina“, – antradienį priimdamas Čekijos ambasadorius Prahos pilyje sakė M. Zemanas.

Pasak M. Zemano, energetikos krizę galima išspręsti nepasiduodant „žaliajam kursui“ ir vykdant suverenią užsienio politiką. Jis mano, kad labai svarbu, jog dėl klausimų, turinčių įtakos šalies suverenitetui, Europos Sąjungoje ir toliau būtų balsuojama vienbalsiai. Zemanas mano, kad bendradarbiavimas Višegrado grupėje yra naudingas. Pasak jo, būtų kvaila juo abejoti. Pavyzdžiui, prieš kelerius metus V4 užkirto kelią privalomam migracijos kvotų įvedimui.

„Smerkiu kai kurių Briuselio atstovų išpuolius prieš Lenkiją ir Vengriją“, – pažymėjo jis.

„Nevaidinkime supervalstybių. Nežiūrėkime į pagrindinius mūsų užsienio politikos klausimus per didžiosios galios prizmę. Būtume juokingi. Esame maža arba vidutinio dydžio šalis, kurios 80 proc. bendrojo vidaus produkto yra eksportuojama. Visada išreiškiau nuomonę, kad pagrindinė mūsų ambasadorių užduotis – rūpintis mūsų eksporto skatinimu užsienio rinkose ir, kita vertus, pritraukti veiksmingas užsienio investicijas į Čekiją“, – teigė prezidentas.

Zemanas kritikavo „provokuojančius nesėkmingų Prahos savivaldybės politikų gestus“, kurie esą apsunkina eksportuotojų patekimą į Kinijos rinką.

Zemanas taip pat aptarė karą Ukrainoje, kurį, pasak jo, sukėlė Rusijos agresija. Pasak jo, būtina klausti, kodėl ši agresija įvyko. Užpuldama Ukrainą Rusija nieko negauna ir praktiškai viską praranda.

„Izraelio prezidentas man pasiūlė įtikinamą šios agresijos paaiškinimą. Jis man pasakė, kad Putinas užpuolė Ukrainą dėl NATO kapituliacijos Afganistane“, – pažymėjo M. Zemanas.

Pasak Čekijos vadovo, Rusija tikėjosi, kad NATO vėl kapituliuos. Laimei, pasak Zemano, taip neatsitiko.

Zemanas visiškai pritaria ginklų tiekimui Ukrainai ir ukrainiečių pabėgėlių priėmimui Čekijoje; jis taip pat tiki, kad Čekija dalyvaus užpultos šalies atstatyme. Tačiau ukrainiečiai turi tikėtis gana ilgo ir varginančio karo.

Čekijos ambasadorių susitikimas pirmadienį prasidėjo premjero Petro Fialos kalba, kuris paragino Čekijos ambasadorius ieškoti visų, net ir iki šiol nepastebėtų, galimybių energetikos sektoriuje. Jis taip pat kalbėjo apie pagalbą Ukrainai atlaikyti Rusijos agresiją su kuo mažesniais nuostoliais.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Pagarba Čekams ir jų prezidentui už priešinimąsi bolševikų beprotybei.

Skolų kupra auga

2022 metų pirmą ketvirtį žalioji energetika sudarė 45,5% JK rinkos. „Prognozė patvirtina kitus naujausius skaičiavimus, kad šią žiemą JK sąskaitos už energiją padidės apie 80 %, palyginti su kainomis balandžio mėnesį. Kiekvienam namų ūkiui JK valdžia išmokės 400£ mėnesinę negrąžintiną paramą sąskaitoms už energiją nuo Spalio iki kitų metų Balandžio.Tai apims 29 milijonų namų ūkius. Siūloma, kad vyriausybė garantuotų iki 100 milijardų svarų sterlingų vertės paskolas energijos tiekėjų vardu, kad jie galėtų skolintis iš komercinių skolintojų konkurencingomis kainomis. Tada jie panaudotų šiuos pinigus pirkdami dujas už istoriškai aukštas didmenines kainas, “neperkeldami sąnaudų vartotojams”.?. Vyriausybės pinigai, vadinami „deficito fondu“, padengtų skolas, o fondas būtų grąžinamas per kelių dešimtmečių sąskaitas už energiją arba bendruosius mokesčius.Pagal planą energijos kainos viršutinė riba nepadidėtų nuo… Skaityti daugiau »

et,

nesąmonė. Pagrindinė priežastis rytų azijos tovar-iščių okupacija.

yellow Z.O.V.marine

galima būtų skaityti straipsnį ir džiaugtis, kad kažkoks urinokolchozo valdžiagyvis, kaip orbanas, gali sau leisti visokias “erezijas“ 🙂 – beat, žinant, kokia lėlė, pagal čekijos konstituciją yra tas čekijos prezas, ir kaip jo nuomonė niekam neįdomi, neįdomu pasidaro ir man :)) – o iš esmės , energetinė krizės pagrindinė priežastis yra būtent karas 🙂 – tik ne rusijos karas (speciali operacija) prieš ukronacistų chuntą, o pindostano ir kolektyvinio pindosyno hibridinis karas prieš rusiją ,vykstantis jau trečią dešimtmetį 🙂 —— manau, Zemanas, nors ir gerokai subidonėjęs amžiaus ir proto prasme, tiek dar supranta, bet pasakyti tą viešai, suprantama, neturi nei valios, nei galimybių :)))) – o žalioji psichozė, beje, yra ne kas kita, kaip to hibridinio karo dalis, nes beveik visa… Skaityti daugiau »

Ayn Rand

Sunku patikėti, kad tokių politikų Europoje dar yra. Pagarba M. Zemanui ir sveikinimai Čekijos žmonėms, turintiems tokį Prezidentą. Palyginkim su mūsų dvikartine buvusia uolia ewrosojuzo marionete ir su kol kas vienkartine esama bespalvių bekvapių drebučių krūvele.

gelltonas ciucela,on zie aklasis mantas

eilini karta nusibezdejo.Keista,nepamate vaginos.Gal vaistu isgere,ar ka….

Pastebėjimas

Labai jau nepolitkorektiškas prezidentas.

SDRFGB

geltona subine , su raudona skiautere nesdinkis i savo ekspertus ,utele.

Ethan Huff (News Target)

Vokiečiai reikalauja teisės į zoofiliją /
German protesters demand “right” to have sex with animals, including dogs, horses, boars and anything else they can catch

https://www.newstarget.com/2022-08-24-german-protesters-demand-right-zoophilia-animals.html

Keean Bexte (The Counter Signal)

„The Counter Signal“ gavo statybinius planus, atskleidžiančius grėsmingus Triudo planus apginkluoti klimato kaitos planą. Kanados Aplinkos ir klimato kaitos ministerija (ECCC) Vinipege stato naują objektą, kuriame bus šaunamųjų ginklų sandėlys, tardymo kambariai, biologinės laboratorijos, ryšių su žiniasklaida biurai, „kontroliuojamos tylios patalpos“ ir žvalgybos patalpos. Planai, kuriuos parengė Vinipego įmonė, parodo Triudo planus, susijusius su klimato kaita. Prieškambaryje prie „šaunamųjų ginklų saugyklos“ yra įkalčių, tardymo ir įrašymo patalpų. Remiantis neseniai paskelbtu Indeed.com skelbimu, ministerija siekia įdarbinti klimato apsaugos pareigūnų batalioną „Aplinkos apsaugos direktorate“. Jei išskiriate per daug anglies arba naudojate per daug trąšų, galite tiesiog patekti į klimato komunistų sąrašą. Numatoma, kad visas objektas, bus virš 5 000 kvadratinių metrų, jame dirbs šimtai ECCC darbuotojų ir orų prognozių darbuotojai. Poveikio vertinimo… Skaityti daugiau »

Teisingesnes

frazes siemet neskaiciau.

ReMix

Prancūzai, rengdami ,,Eko parką” olimpiadai, naikina gamtą / PARIS DESTROYS NATURE TO MAKE ROOM FOR OLYMPIC GAMES ‘ECO PARK’
https://www.youtube.com/watch?v=GqoicdhAUUY&ab_channel=RemixNews&Views;

Ethan Huff (News Target)

Vokiečiai mano prarasią pusę 2022 metų derliaus / HALF of Germany’s 2022 harvest expected to fail due to drought
https://www.newstarget.com/2022-08-25-half-german-harvest-expected-fail-drought.html

kaput

bepročiams

kaput

krizei

yellow Z.O.V.marine to Teisingesnes 7:51

…, škiazz/škia, tamsta skaitai tik kolektyvinę delfidę + melo.lt, arba neskaitai beveik nieko :)))) – ir ne tik šiemet :)) —- pataupysi akis, prašiksi smegenis 🙂 – enjoy !

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top