CETA Seime: kas balsavo UŽ, kas – PRIEŠ, o kas susilaikė ar tiesiog „nusiplovė“

Kaip jau skelbėme, balandžio 24-ąją Lietuvos Respublikos Seimas be ilgesnių diskusijų ir tarimosi su visuomene ratifikavo CETA sutartį.

Už įstatymą „Dėl Kanados ir Europos Sąjungos bei jos valstybių narių išsamaus ekonomikos ir prekybos susitarimo (IEPS) ratifikavimo“ balsavo 70 Seimo narių, prieš buvo 6 parlamentarai, 14 susilaikė, o 50 … „nusiplovė“.

Gal kas prisimena, kodėl mes renkame ir išlaikome 140 vadinamųjų „atstovų“?..

Daugiau apie CETA sutartį skaitykite ČIA ir ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dėkojame už balsavimo paviešinimą

Būtinai ir ateity skelbkite visus vardinius balsavimus, tauta turi pažinti savo atstovus ir žinoti, ar jų balsavimas atitinka nuomonę tų, kuriuos jie atstovauja.
O apie balsavimo rezultatą trumpai taip: neatsakingų avinų banda, negalvojanti apie savo vaikų ir valstybės ateitį.

Valstiečiai su konservais Lietuvos išdavikai

pardavė Lietuvą galutinai ir neskundžiamai. Nesitikėjau to iš valstiečių.

VaidasVDS

Valstiečiai pasirinko „progresą”. Tai buvo ganėtinai aišku dar prieš rinkimus, kuomet Karbauskis pasirinko Skvernelį. Bet tam tikras skirtumas tarp naujųjų „progresiečių” ir senųjų yra. Senieji jau puikiai žino ir supranta kas yra tas tikrasis „progresas”, o štai naujieji galvoja, kad „progresą” galima kažkiek pataisyti. Bet juk lavoną gali reanimuoti kaip nori, jis ir liks lavonu. O reikėjo kurti kažką naujo. Kada tu to nedarai, kažkas kitas tai padarys vėliau. Dabar jau galima ir Karbauskį nurašyti, o bent atrodė, kad tai gal ir protingas vyras, bandantis kažkaip laviruoti tarp „blogiukų”…

Kažkas tai čia ne taip !!!

Negi visi Europoje yra nemąstantys ir apkvaitę, kad patys ir savo vaikų ateitį kiša pražutin? Negaliu susidaryti nuomonės vien tik perskaičius vienos pusės įžvalgas. Kokie argumentai tų, kurie balsavo už? Kodėl nėra kitokios nuomonės?

ruta

.. padugnes ir nieksai visada pritars Seimininkui , ar raudonam /Maskvai/ , ar zydram/ Briuseliui -Vokietijai / .. jiems reiksmes nera , svarbu , kad nereikia patiems galvoti ,spresti , argumentuoti , diskutuoti .. seimininkas jau VISKA nusprende ,klapciukams reikia tik su protingu veidu paspausti -uz ..

???

50 seimunu nusiplove… Tai ir irodo, kad butina mazinti seimo nariu skaiciu, nes puikiai veikia seimo darbas ir be 50 nesamu nariu.

Marginalas

Kada gi pagaliau žmonės suvoks, kad jokios valstybės nebėra, yra Bilderbergo valdoma administracija.
Daug svarbesnė žinia čia:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/04/27/116707/katyn-2–rassledovanie-prishlo-k-odnoznachnomu-zaklyucheniyu-samolet-kachinskogo-byl-vzorvan.shtml
Tik pats Kavkazcentras dabar ne viską pasako irgi laviruodamas tarp maskolijos ir „Vakarų”: ne dėl to Bilderbergas (įskaitant jo vietos administraciją Lietuvoje) tyli ir tylėjo, bet todėl, kad reikėjo panaikinti Lenkijos užmačias kurti mažų valstybių koaliciją ES viduje ir pakeisti visą Lenkijos kursą. Ne be reikalo obama žaidė golfą per laidotuves.

pamenu

KGB generolo anūkė liberalė Aušrinė Armonaitė labai agitavo už šią sutartį.

To ???

ką tas pakeis? Išrinksim 100, 40 vistiek nebus. Gal geriau tiesiog nemokėti algos nedirbantiems, tai ir „išlaikyt” neteks.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top