„Chevron“ traukiasi iš laimėto konkurso, bet telks dėmesį į savo investicijas Rietave

Šiandien pranešta, kad amerikiečių bendrovė „Chevron“ informavo Vyriausybę, jog traukiasi iš laimėto konkurso dėl angliavandenilių išteklių naudojimo. Kaip teigiama spaudos pranešimuose, taip nutiko dėl besikeičiančios įstatyminės bazės. Tačiau, kaip pabrėžia kompanijos atstovai, nors bendrovė ir nebetęs derybų dėl sutarties pasirašymo darbų licencijai Šilutės–Tauragės plote gauti, ji Lietuvoje lieka ir visą dėmesį sutelks į jau padarytas investicijas Rietave.

„[…] tokį sprendimą kompanija priėmė matydama, jog angliavandenilių gavybai Lietuvoje nebaigta formuoti įstatyminė bazė“, – šią „Chevron“ kompanijos generalinio direktoriaus Lietuvoje Gilberto Ankenbauerio praneštą informaciją, kaip jau tapo įprasta, Lietuva sužinojo iš premjero Algirdo Butkevičiaus.

Tiesos.lt primena, kad Aplinkos ministerijos komisija rugsėjo viduryje paskelbė JAV kompaniją „Chevron“ skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos konkurso nugalėtoja. Toks sprendimas buvo priimtas nekreipiant jokio dėmesio į vietos bendruomenių priešinimąsi valdžios ir „Chevron“ planams išgauti skalūnus dujas pasitelkus itin taršias technologijas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top