Čia griūva vėjo jėgainė (nuo vėjo gūsio)

Peržiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą

Ar vėjo jėgainės yra tvarios? Šis klausimas kyla po Vokietijoje užfiksuoto epizodo.

Praeivis Vokietijos Rostoko apskrityje filmavo vėjo jėgainių parką, kai pirmadienį per šią teritoriją praūžė audra Zacharias.

Vaizdo įraše matyti, kaip dėl staigaus vėjo gūsio vienos iš vėjo turbinų stovas linksta per vidurį, ir su garsiu trenksmu ji visiškai sugriūva.

Pasak Agrar Heute, po incidento aplink vėjo jėgainę mėtėsi rotoriaus sparnų dalys.

Vėjo jėgainę eksploatuojanti bendrovė žalą įvertino maždaug 50 000 eurų.

Šaltinis: friatider.se

4.4 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marius

Visa ta žalioji energetika yra netgi dar labiau niokojanti gamtą. Nekenčiu Kreivio, nes šis mulkis nesugebantis suregzti rišlaus sakinio niokoja Lietuvą leisdamas šitų vėjo jėgainių monstrų statybą Lietuvoje. Lietuvos politikai yra bepročiai, nemokšos ir atsilikėliai, gi senai įrodyta,kad vėjo jėgainės žudo paukščius. Savišvietai:
https://www.youtube.com/watch?v=lL6uB1z95gA

Marius
Marius
Jules

Ką čia kalbi? Jie yra mokslo pirmūnai, baigę gimnazijas, univerkes raudonais diplomais arba su pagyrimu ir pan.? Seime rektoriai, mokslų daktarai, sporto čempionai, gan neblogi dainuškininkai, bet ne politikai, o politikieriai be pašaukimo, apsišaukėliai politikieriai dėl asmeninio saugumo, asmeninės gerovės ir meilužių, bet ne dėl Lietuvių tautos gerovės. Lygiai taip pat ir vyriausybėse – buvusiose ir esamoje. Problema ne čia, o patikimume ir priklausomybėje nuo to, kieno dėka jie tuos mokslus baigė ir įgijo privilegijų bemokslių atžvilgiu. Bemoksliu gali būti ir talentingas mokslų daktaras, jei jo kilmė ne ta – ne iš Bolševikų partijos aktyvistų ir KGB dinastijų arba ne iš obechaeso. Žalioji politika skirta žmonijos, ypač baltosios rasės, pamažinimui – europiečių keitimui ne europiečiais, lietuvių nelietuviais ir pan. Primenu,… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..oho…

Paul Casimir

Kreivys šiuo atžvilgiu tėra sraigtelis, nors šiaip Jūs visiškai teisus. Beje, labiausiai kaltas (tiesiogiai) dėl vis labiau brangstančios elektros Lietuvoje yra kitas vadovaujantsiy sraigtelis iš Igničio ir kiti jo vadovai, kurių atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo „žaliosios” energetikos įdiegimo. Apie mūsų taip vadinamos finansų ministrės, kuri kaip Igničio pagr akcininkė turėtų veikti mūsų vardu, kaltę nėra net ko pasakyti, nes ji nepakaltinama (dar viena apgailėtina ypatėlė, parodanti Lietuvos kaip valstybės karikatūriškumą).

Paul Casimir

PS Bandžiau paredaguoti mano komentarą, tačiau neleidžia man jo skelbti, todėl atskirą žinute tai darau:

Kreivys šiuo atžvilgiu tėra sraigtelis, nors šiaip Jūs visiškai teisus. Beje, labiausiai kaltas (tiesiogiai) dėl vis labiau brangstančios elektros Lietuvoje yra kitas vadovaujantis sraigtelis iš Igničio ir kiti jo vadovai, kurių atlyginimas tiesiogiai priklauso nuo „žaliosios” energetikos įdiegimo. Apie mūsų taip vadinamos finansų ministrės, kuri kaip Igničio pagr. akcininkė turėtų veikti mūsų vardu ir tam užkirsti kelią, kaltę nėra net ko pasakyti, nes ji nepakaltinama (dar viena apgailėtina ypatėlė, parodanti Lietuvos kaip valstybės karikatūriškumą). Ir baigiu žinutę trumpu priminimu NS žaliai – raudonam energetikui Stonkūnui: kuo daugiau „žalios” („atsinaujinančios” etc) elektros sistemoje, tuo jinai brangesnė. Neaiškinsiu šįkart kodėl, nors pats jis tikrai to nesupranta.

blue yellow zov marinie

…tai roko masiulio bandiuganu xebra.Visi tures kybot.Man tuo Butkevicius ir patinka.Paklaustas…tai ka daryt…viesai pasake….kabint….

Paul Casimir

Jis jau nušalintas nuo pagrindinės maisto grandinės, už nuopelnus gavo sinekūrą ir tiek, darbuojasi sau netrukdomas ir, svarbiausia, netrukdydamas kitų. Pakeitė jį alkanesni ir plėšresni. Grybo epocha baigėsi… Skvernelis spėjo Ignitį „privatizuoti”.

blue yellow zov marinie

…na biski tu cia ne i tema…kaip tik,tiems kitiems…bletkeriams, anas trukdo da i kaip.Protingai kalba/kai ka ir daro/…pirstu prikisamai rodydamas anuju kvailystes,neismanyma ir kenkejiskuma….

Paul Casimir

Aš ne Botkevičių rašiau. Apie Ernstą Jangą.

blue yellow zov marinie

…tereikia isivaizduot,koks grandiozinis pinigu plovimas nusimato juros parke….sveikas protas neisnesa…

Paul Casimir

O taip… Dvigubai brangesnis tas vėjas jūroje mums vartotojams gausis nei sausumoje. Ir aš tik apie pinigus, o kur dar aplinkosaugininė (neįkainojama) žala!

blue yellow zov marinie

..jo…,o kad tuos jurininkus genprok pasodins…..minus nulis sansu.Taigis,velniai griebtu,piktumas jama nesvietiskas.Tautele komoj ir neprabunda.

fungicidas

Ir finansiškai ir iš tvarumo pusės žiūrint vėjo jėgainės atstatymas už 50 000 EUR yra naudingiau, negu dar vieno auto už tokią pačią kainą gamyba ir pardavimas. Kažkur visą tą dirbtinai indukuotą pinigų masę reikia išsklaidyti. Ekologija tam tinka geriau, nei vartojimo kreditai. Kita alternatyva – sukišti viską karui.

Paul Casimir

Skaitėte Don Kichotą? Dar Servantesas aprašė kovą prieš vėjo malūnus. Nesenstanti klasika. Jis rašė švelniai ironiškai, tačiau dabartinis žaliai – raudonas vajus apie planetos gelbėjimą nuo klimato katastrofos jau prašosi griežtesnio literatūrinio stiliaus. Ir ar jums dar galvutė tvariai neužvirė kaip tam portugalų komunistui iš SNO?

Pranas

Nesustabdė elektrinės prieš vėtrą, kaip kitų elektrinių prižiūrėtojai. Norėjo daugiau uždirbti.

Aidas

Tiesiog matosi, jog tai seno modelio jėgainė kurios automatika nesuveikė ir ji prie tokio vėjo nebuvo sustabdyta kaip šalia esančios.

stasys

Na nugriuvo ir kas ? prie tokio vėjo tyrėjo suveikti fiksatorius , bet nesuveikė , vėl pastatys naują .:) Vėrtuškės gal ir brangios bet su laiku atperka gamindamos energija . Tai daug geriau nei čiulpti xuilo energetinį papą .

Paul Casimir

„Vėjas” ir „saulė” tik didina priklausomybę nuo kitų, kurie turi patikimus energijos (gamybos) šaltinius. Vokiečių atveju – nuo kacapų. NS1 ir NS2, jei pamiršote.

stasys

Lietuva juos irgi turi , jei išplėsti geografija . Priklausomybė nuo kacapu labiau teorinė , nei praktinė . Čia problema daugiau ideologinė siekiu atsipurtyti kūno kraujasurbiu .

Paul Casimir

Tai pripažįstate, kad „saulė” ir „vėjas” priklausomybę nuo kito ne mažina, o didina? Nesukit uodegos.

Šiaip

Ar pastebėjote? „Malūnas” nuvirto ne pavėjui, ne – prieš vėją! Gal kaip koks didžiulis „kamščiatraukis” įsisuko į oro maę ir nuvirto!?
Beje, stovinčios (neveikiančios) jėgainės nenukentėjo, irgi keista?

stasys

nugriuvo ne nuo vėjo o nuo sugedusio stabdžio neužfiksavusio propelerio . Elementari fizika .

blue yellow zov marinie

…ir uuuuze maluuunas prie kelio,ir liejos Birutes daina………..

Mike Adams (Brighteon)

Vaizdo interviu vyras, kuris save vadina JAV prezidentu (Joe Biden‘u), sako, kad jau paskelbė klimato ekstremaliąją situaciją. Jei taip, tai – nacionalinio saugumo paslaptis, nes įrašuose nėra tai patvirtinančių deklaracijų ar skubios pagalbos įsakymų.

Dar blogiau, atrodo, kad jis taip pat nurodo, kad galbūt ką tik įvedė karinį valdymą Amerikoje, ir giriasi, kad patvirtino daugiau nei trečdalį trilijono dolerių paslaptingam „klimato kontrolės įrenginiui“, kuris, atrodo, gali būti priverstinis perkėlimas. stovykla / klimato užraktas, skirtas gyventi milijonams žmonių.

Visa tai aptariame šiandieniniame „Brighteon Broadcast News“ epizode, kurį rasite čia:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Taip pat dega
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top