Čikagos technologijų įmonė reikalauja darbuotojų dalyvauti pseudomoksliniuose mokymuose socialinės lyties klausimu

Čikagoje įsikūrusi reklamos technologijų įmonė reikalauja, kad visi jų darbuotojai dalyvautų mokymo sesijose, persunktose pseudomokslu, paremtu transseksualų ideologija.

Programinės įrangos teikimo rinkodaros specialistams įmonė Basis Technologies spalio 31 d. Išsiuntė elektroninį laišką visiems darbuotojams, įpareigojantį juos dalyvauti „įvairovės, lygybės ir įtraukties“ mokymuose, padedančiais tapti „translyčių -sąjungininkais“. Remiantis elektroniniu laišku, The Daily Wire gautu iš informatoriaus toje bendrovėje, „Reikalaujama dalyvauti“ dviejose mokymo sesijose gruodžio mėn.

„Kaip vieną iš daugelio įtraukties kelionės žingsnių Basis įmonėje, su džiaugsmu pranešame apie mūsų partnerystę su [PFLAG] (angl. Parents, Families, and Friends of Lesbians and Gays – gėjų ir lesbiečių tėvų, šeimų ir draugų orgnizacija) ir pristatome mokymus Tapti translyčių sąjungininkais ir peržengti dvilytiškumą.“ – rašoma laiške.

Reklamos technologijų įmonė bendradarbiavo su „PFLAG ir LGBT+“ organizacijomis, kurios sukūrė „šalį apimantį informavimo ir mokymo projektą,“ pavadintą Heteroseksualai už lygybę (Straight for Equality). Į programą įtrauktos paskaitos „Tapti translyčių sąjungininkais ir peržengti dvilytiškumą.“

Laiške tvirtinama, kad šiais mokymais ketinama šviesti darbuotojus apie tai, „kas yra socialinės lyties tapatybė ir raiška, kodėl svarbūs asmeniniai įvardžiai bei kokį vaidmenį gali atlikti sąjungininkai.“

Pasak mokymo medžiagos, randamos Heteroseksualai už lygybę tinklapyje, dalyviai bus supažindinami su pseudomoksline „socialinės lyties tapatybės“ koncepcija.

Tačiau Heteroseksualai už lygybę savo pamokymuose įrodinėja, kad „daugelis ekspertų šioje srityje tiki, jog socialinės lyties tapatybė patiriama kūdikystėje.“ Medžiagoje randama tokia sąvoka kaip „prisiskiriama lytis“, idėja, kad gydytojai savavališkai nurodo asmens biologinę lytį vietoj to, kad ją stebėtų ir aprašytų. Dalyviai yra skatinami sutikti su tuo, kad žmonės turi teisę nusistatyti savo socialinę lytį, nežiūrint jiems priskirtos biologinės lyties.

Dalyviai sužinos apie „kūrybiškus lyties požiūriu“, „spalvingus lyties požiūriu“ ir „ekspansyvius lyties požiūriu“ žmones, o taip pat apie „trečiąją lytį“ bei„nepriklausančius nei vienai iš dviejų lyčių“ (angl. nonbinary). Šį sąvoka apibrėžia „bet kurį žmogų, kuris neatitinka kurios nors iš dviejų lyčių.“

Mokymo medžiaga pateikia gaires, kaip naudoti „lyčiai neutralius įvardžius (angliški jų pavyzdžiai yra ze, hir ir they) ar visai nenaudoti įvardžių. Jų siūlomas pavyzdys, kaip keisti kalbą visai vengiant vartoti įvardžius, galėtų būti toks: vietoj „jo biuro erdvė“ turėtumėte sakyti „kolegos biuro erdvė“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

tiesos.lt, kaip su jumis susisiekti? Kur jūsų redakcijos telefonas, el. pašto adresas?

>Tomas J.

Tomai, raskite Šopausko telefoną ir bus jum redakcija.

Ehrmantraut

neilgai trauks tokia įmonė, jau net gigantas Netflix paliuosavo „įvairovės, lygybės ir įtraukties ekspertus“, kai atsivertė buhalteriją.

Nuomonė

Nėra jokios „socialinės lyties”, laikas baigti tuos svaičiojimus. O iškrypimus turėtų vertinti psichiatrai, nes visos „socialinių lyčių” paieškų problemos glūdi galvoje.

Vaclovas

O kodėl nekalbama apie moterų plintantį gyvatiškumą? Yra šiltų moterų, bet įtaką perėmė šaltos, tarytum miegančiosios gražuolės, mergelės, kurios vyrus skatina elgtis kaip galvijus?

Vaclovas

Ypatingai tai pasireiškė BLM maištų metu, kai prie soprtiškų juodaodžių ėmė trintis paaugliškos išvaizdos mergelės su “triusikais”, kaip aš vadinu. Gal kas galėtų atsakyti, kodėl merginos atkartoja būtent paauglių įvaizdį? Juk jos nuo savo aukų nuslepia Gerąją Naujieną!
Nekibkit prie tokio adomiškos nuodėmės pavidalo mergelių – yra šiltų, net karštų – o tos prie gero neprives, net skyrybos dar nebloga išeitis gali būti su tokiomis.
Apie tai reikia kalbėti irgi.

Vaclovas

O protinti reiktų vyrus, tuomet mergelės į moteris pačios pavirs.

Greit

Bankui „Trockis” reiks pasiaiškinti kodėl dar gyvas?

Klausykit Vaaaceus

isminties ir viskas bus gerai.Tiesiog leeetuviskas Konfucijus.

zombių apokalipsė

Lytis išlaisvinta nuo, atrodė, nepajudinamo dualizmo. Trinamos ir kitos dualizmo ribos – tarp gėrio ir blogio, melo ir tiesos, dorybės ir nuodėmės… Štai renkami pinigai karui, Žmonių žudymui ir isteriškai klykiama, kad tai gėris. Žiniasklaida persmelkta žviegiančiu džiaugsmu dėl rusų karių mirčių. O melo aplink tiek, kad, regis, visas Pasaulis nyra į nesibaigiančio melo liūną. Melas kaip potvynis kyla, kyla… Tačiau blogiausia, kad melą lydi reikalavimas priimti jį už Tiesą. Net įstatymiškai. Reikalaujama kaip aksiomą priimti šlykščius melus, kad visi rusai blogi, kad vakcinos, nepaisant vis sunkiau nuslepiamos jų daromos žalos sveikatai ir sukeliamų mirčių, – visuotinis gėris, kad B. Geitsas, G. Sorošas ir kiti į juos panašūs „filantropai“ gelbėja Pasaulį… Bučos ir Irpinės istorijos permirkusios melu tiek, kiek krauju.… Skaityti daugiau »

Taigi kaipgi

Kur nesveika ideologija, ten ir privalomos politinformacijos.

binance алдым-ау

Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.com/kz/register?ref=53551167

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top