Con Coughlin. Bideno ginklų siunta Ukrainai seniausiai vėluoja

propatria.lt

Vienas iš labiausiai smerktinų neryžtingo vadovavimo pavyzdžių – J. Bidenas, regis, labiau rūpinosi, kaip suerzinti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, o ne kaip pasipriešinti Kremliaus neišprovokuotam agresijos aktui prieš kaimyninę Ukrainą.

Galima net teigti, kad Rusijos invazijos į Ukrainą apskritai nebūtų buvę, jei ne J. Bideno katastrofiškas vadovavimas karinių pajėgų išvedimui iš Afganistano 2022 m. vasarą. J. Bideno sprendimas palikti Afganistano žmones likimo valiai pasiuntė aiškią žinią tokiems autokratams kaip V. Putinas, taip pat Kinijos prezidentui Xi Jinpingui, kad Vakarų galios nebėra suinteresuotos priešintis tironiškiems režimams.

Suvoktas Vakarų silpnumas taip pat gali paaiškinti, kodėl V. Putinas išsakė keletą užslėptų grasinimų panaudoti branduolinį ginklą, jei Vakarų galybės pernelyg įsitrauktų į Ukrainos konfliktą, o tai iš pradžių turėjo norimą poveikį – įtikinti J. Bideno administraciją laikytis atokiau.

Šiuo metu, kai V. Putinas rimtai svarsto galimybę pradėti naują pavasario puolimą, kad kompensuotų praėjusiais metais patirtus katastrofiškus nuostolius, JAV ginklų paketas gali tapti lemiamu veiksniu užtikrinant, kad ukrainiečiai neprarastų pozicijų.

Todėl labai svarbu, kad JAV ir jų sąjungininkės atidėtų į šalį abejones dėl galimybės nugalėti V. Putino Rusiją, jau vien todėl, kad viskas rodo, jog V. Putinas šiuo metu pralaimi savo karą, o Vakarų parama gali užtikrinti, kad jis patirs katastrofišką pralaimėjimą.

Todėl labai svarbu, kad Amerikos politikai, politikos formuotojai ir žiniasklaida, užuot nuolat abejoję būtinybe remti Ukrainos reikalą, suprastų, jog užtikrinti, kad Rusija patirtų triuškinamą pralaimėjimą, yra labai naudinga Amerikai.

Tai visai kartai panaikintų Rusijos keliamą grėsmę pasaulio saugumui ir leistų Vakarų valstybėms sutelkti dėmesį į daug didesnę grėsmę, kurią pasaulio taikai kelia komunistinė Kinija.Putino neutralizavimas reiškia, kad Vakarų aljansas gali užtikrinti, jog yra visiškai pasirengęs atremti bet kokią būsimą Pekino agresiją, pavyzdžiui, grėsmę Taivano nepriklausomybei.

JAV prezidento Džo Baideno (Joe Biden) pavėluotas sprendimas aprūpinti Ukrainą šarvuotais automobiliais labiausiai džiugina tuo, kad jo administracija pagaliau supranta, ko reikia, kad Ukrainos pajėgos pasiektų pergalę žiauriame kare su Rusija.

Galbūt Bideno administracijai prireikė nemažai laiko, kol priėmė sprendimą aprūpinti Ukrainą 50 šarvuočių „Bradley”, tačiau tokia ginkluotė yra būtent tai, ko reikia ukrainiečiams, jei jie nori pasiekti savo tikslą – nugalėti Rusijos agresorius.

Be to, Amerikos sprendimas paskatino kitas Vakarų valstybes, tokias kaip Didžioji Britanija, Prancūzija, Lenkija ir Vokietija, aprūpinti ukrainiečius savo šarvuočiais, o tai galėtų nepaprastai pagerinti Ukrainos pajėgų galimybes išlaisvinti savo šalį iš neteisėtos Rusijos okupacijos.

J. Bideno sprendimas siųsti „Bradley” į Ukrainą yra sveikintinas administracijos, kuri nuo pat konflikto pradžios praėjusių metų vasario mėn. dvejojo, kiek paramos turėtų suteikti Kijevui, krypties pakeitimas.

Atrodo, kad vienas iš labiausiai smerktinų jo neryžtingo vadovavimo pavyzdžių yra tai, kad J. Bidenas labiau rūpinosi, kaip supykdyti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, o ne kaip pasipriešinti Kremliaus neišprovokuotam agresijos aktui prieš Ukrainos kaimynę.

Galima net teigti, kad Rusijos invazijos į Ukrainą apskritai nebūtų buvę, jei ne J. Bideno katastrofiškas vadovavimas karinių pajėgų išvedimui iš Afganistano 2022 m. vasarą. J. Bideno sprendimas palikti Afganistano žmones likimo valiai, jau nekalbant apie tai, kad jis nesugebėjo tinkamai koordinuoti išvedimo su pagrindiniais sąjungininkais, tokiais kaip Didžioji Britanija, pasiuntė aiškią žinią tokiems autokratams kaip V. Putinas, taip pat Kinijos prezidentui Xi Jinpingui, kad Vakarų galios yra susiskaldžiusios ir nebėra suinteresuotos pasipriešinti tironiškiems režimams.

Suvoktas Vakarų silpnumas taip pat gali paaiškinti, kodėl V. Putinas išsakė keletą užslėptų grasinimų panaudoti branduolinį ginklą, jei Vakarų galybės pernelyg įsitrauktų į Ukrainos konfliktą, o tai iš pradžių turėjo pageidaujamą poveikį – įtikinti J. Bideno administraciją laikytis atokiau.

Tik po to, kai ukrainiečiai, įkvėpti iššaukiančio prezidento Volodymyro Zelenskio vadovavimo, pademonstravo, kad įmanoma ir pasipriešinti Rusijos agresijai, ir pasiųsti rusus į šalį, Bideno komanda įveikė abejones dėl paramos Ukrainos reikalui.

V. Bidenas vangiai reagavo į nuolatinius V. Zelenskio prašymus Vašingtonui aprūpinti jo pajėgas įranga, kurios reikia rusams įveikti, ir tik praėjusią vasarą jis panoro aprūpinti Kijevą tolimojo nuotolio raketų sistemomis HIMARS, kurios leido kariuomenei pakreipti karo eigą Ukrainos naudai.

Dabar, kai rusai, kaip teigiama, pavasarį ruošiasi pradėti naują puolimą Ukrainoje, Baltieji rūmai gerokai padidino savo paramą Ukrainos reikalui ir pasiūlė tiekti 50 kovinių mašinų „Bradley”, kurios yra naujo 2,8 mlrd. dolerių vertės ginkluotės paketo Ukrainai dalis.

Bradley yra šarvuotas pėstininkų transporteris, naudojamas kariams pervežti mūšio lauke. Jame, ginkluotame 25 mm kalibro patranka, taip pat yra TOW raketų, galinčių naikinti rusų tankus, paleidimo įrenginys. Kiti ginkluotės paketo, dėl kurio susitarė Baltieji rūmai, elementai yra prieštankinės raketos, savaeigės haubicos ir milijonai šaudmenų.

Šiuo metu, kai V. Putinas rimtai svarsto galimybę pradėti naują pavasario puolimą, kad kompensuotų praėjusiais metais patirtus katastrofiškus nuostolius, JAV ginklų paketas gali būti lemiamas, kad ukrainiečiai neprarastų pozicijų. Nepaisant patirtų nesėkmių, rusai tęsia puolimą Ukrainos Donbaso regione, kur pastaruoju metu vyko intensyvūs mūšiai aplink strategiškai svarbų Solidaro miestą.

Nepaisant didelių nuostolių – manoma, kad rusai kasdien praranda po 500 vyrų – Kremlius, atrodo, yra pasiryžęs tęsti kampaniją prieš Ukrainą, o V. Putinas, kaip teigiama, svarsto tolesnę mobilizaciją, kad papildytų milžiniškas mūšio lauke iki šiol rusų patirtas aukas.

Todėl tokiomis aplinkybėmis labai svarbu, kad JAV ir jų sąjungininkės atidėtų į šalį savo abejones dėl V. Putino Rusijos nugalėjimo, jau vien todėl, kad viskas rodo, jog V. Putinas šiuo metu pralaimi savo karą, o Vakarų parama gali užtikrinti, kad jis patirs katastrofišką pralaimėjimą.

Todėl labai svarbu, kad Amerikos politikai, politikos formuotojai ir žiniasklaida, užuot nuolat abejoję būtinybe remti Ukrainos reikalą, suprastų, jog užtikrinti, kad Rusija patirtų triuškinamą pralaimėjimą, yra labai naudinga Amerikai.

Tai visai kartai panaikintų Rusijos keliamą grėsmę pasaulio saugumui ir leistų Vakarų valstybėms sutelkti dėmesį į daug didesnę grėsmę, kurią pasaulio taikai kelia komunistinė Kinija.

Putino neutralizavimas reiškia, kad Vakarų aljansas gali užtikrinti, jog yra visiškai pasirengęs atremti bet kokią būsimą Pekino agresiją, pavyzdžiui, grėsmę Taivano nepriklausomybei.

Versta iš gatestoneinstitute.org

4.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
mičelas

ukraina puola rusiją nes zaparožes, hersonos, donecko ir lugansko sričių gyventojai referendumu prisijungė prie rusijos, nes žydas zelenskis su rados žydais naikino rusus ir rusų vaikus rusų etninėse žemėse

Pamastymas

MYKUOLAI,o tau pasveikt,matau,vilciu maaaaza…Liga progresuoja,vargseli,ir kur tu uzsikretei…

TIK SKAIČIAI

Telegram” platformoje JAV Karo studijų instituto (ISW) analitikai pranešė apie Ukrainos armijos nuostolius nuo specialiosios karinė operacijos pradžios. Pranešime rašoma apiie 150 tūkst. žuvusių ir 450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių. Tuo pačiu pranešama, jog 35 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

stasys

bevertis str. Apkaltinti J.Biden neryžtingumu tas pats kaukti į mėnulį žiūrint . Vyksta geopolitinė kova kurioje viena pusė laimi o kita pralaimį ir čia yra pagrindo teigti jog D.Trump politika mažai kuo skirtųsi nuo J.Biden. Tokios demokratinės valstybės negali funkcionuoti vieno asmens interesuose, todėl netgi labai skirtingi interesai ir politinės ambicijos besikeičiančiu šalies vadovu ‘nutarkuojami ‘ iki reikiamo ir būtino pačiai valstybei . Pasekmės išvedus amerikai savo karius iš Afganistano pajusime tik po dešimtmečio , kai Kinija absorbuos ekonomiškai ta šalį nepadarius nei vieno pikšt pikšt . Todėl sprendimas Amerikos logiškai pasvertas .

Al.

,,Vienas iš labiausiai smerktinų neryžtingo vadovavimo pavyzdžių – J. Bidenas” – Baidenas labai ryžtingas, tik tikslai jo kiti. Jis ryžtingai žlugdo Ameriką ir įveda Kinijos tipo diktatūrą JAV ir nuo jos priklausomose valstybėse. Putino dvasinis brolis.

Prašalietis

Con Coughlin. Bideno ginklų siunta Ukrainai seniausiai vėluoja… Kažkieno išversta iš „gatestoneinstitute.org” pagal turinį kas ir kaip parašyta yra tik amerikoniškas „Navys”. „politstrateginiai, operaciniai…” Ukrainos reikalai pindostane, NATO ir aplink jį matomai yra visiškas „vamzdis”, jei ir Conas Coughlin-das tenutriedžia, cituoju: „ J. Bidenas, regis, labiau rūpinosi, kaip suerzinti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, o ne kaip..;Galima net teigti, kad Rusijos invazijos į Ukrainą apskritai nebūtų buvę, jei ne J. Bideno..;Suvoktas Vakarų silpnumas taip pat gali paaiškinti, kodėl V. Putinas išsakė keletą užslėptų grasinimų panaudoti branduolinį ginklą, jei Vakarų galybės pernelyg įsitrauktų į Ukrainos konfliktą,..;Nepaisant didelių nuostolių – manoma, kad rusai kasdien praranda po 500 vyrų – Kremlius, atrodo, yra pasiryžęs tęsti kampaniją prieš Ukrainą,..” Toliau žiaumoti pasigardžiuojant Coughlin „specnaziškai” navišką mėšlą… Skaityti daugiau »

Krizė

Komunistuojantys Biden demokratai baigia visiškai nustekenti JAV,šalis grimzta į ekonominį krachą.Biden įeis į JAV istoriją,kaip pats blogiausias prezidentas,net ne prezidentas jau ,o kaio koks partinis komunistinis sekretorius ardantis demokratijos tėvynę.Gal karas išgelbės JAV,jos ekonomiką?

JAV pasiekė skolos limitą, todėl federalinė vyriausybė negali pasiskolinti daugiau pinigų ir padidino galimo įsipareigojimų nevykdymo grėsmę.JAV įsipareigojimų nevykdymas yra „visai kitoks ekonominės rizikos lygis“, sako Bideno patarėjas ekonomikos klausimais. Ketvirtadienį JAV pasiekė 31,4 trilijono dolerių skolos ribą.

US defaulting on debt is ‘whole different level of economic risk,’ Biden’s economic adviser saysUS hit its $31.4 trillion debt ceiling Thursday

Toka

Nuotraukoje visai ne Bidenas-čia tvirto vyro stotas,o veidas išduoda pakaitalą dar aiškiau.Kur tu,senuuuk?Demokratų cirkas eina į pabaigą.

Gogel Mogelis

Ir dar mes tikimės kad mus apgins USA ar NATO? Kol kas viskas rodo kad likusiame prie suskilusios geldos …tik Sibire. O vis į kandonai kurie dabar vadovauja LT saugiai sėdės užsieniuose ir Amerikos balsais skalūnai kaip skuba mus vaduoti iš okupacijos. Ir savo amerikietiškų linijų padės Rusijai atrinkti geriausius kandidatus progresyviesiems darbams Sibire

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top