D.Grybauskaitė „ketina“, o A.Butkevičius „tikisi“ dalyvauti referendume

Naujienų agentūra ELTA praneša, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė ketina pareikšti valią referendume dėl žemės pardavimo užsieniečiams, tačiau savo balsavimo nekomentuos.

Referendume dalyvaus ir Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. „Eisiu, tai – pilietinė pareiga“, – sakė L. Graužinienė interviu.

Premjeras Algirdas Butkevičius taip pat „tikisi“ pareikšti savo valią referendume. „Pirmiausiai, reikia pripažinti, kad visi saugikliai, kurie užkerta kelią spekuliacijai žeme, yra priimti Seime. Aš manau, kad tą laikotarpį, kada buvo organizuojamas referendumas, dalis žmonių, kurie turėjo įsigiję žemę ir norėjo ją parduoti, finansiškai nukentėjo. O aš pats tikiuosi, kad dalyvausiu referendume“, – sakė A. Butkevičius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
cha cha

tai gal ir Landsbergis ateis 🙂

rasa

Greiciau visi Lietuvos sunys pasikars…

Butinai abudu ateis

ir balsuos „NE”. Bet pas kiekvieną savi supratimai.

zero

A.B. tikisi dalyvauti referendume. O aš tikiuosi, kad jis iš vakaro ūkiškai koją nykstels ir kaip tada.

Išdavikai

LIetuvos žemės išdavikai sugeba susiviwnyti, ar sugebėsime mes?

GUDI GIRIA

jiems atsirugs sios aferos ir tautos kankynes lietuvos fabriku sunaikinimas,svietimo kulturos naikinimas,vaiku darzelius naikina,jie viska naikina,beprociai arba jie ,arba mes su tiesa,as ju likimu nepavydziu.VISTIEK LIETUVA BUS LAISVA

Skorpė

LANSBERGĮ iš vis ,už atvirą KŪRSTYMĄ prieš Konstitucinę teisę ir pareigą – BALSUOTI turi būti baudžiamas……. Demokratinėj šaly visi tą pačią minutę po tokio raginimo pamirštų ,šitokį politiką, nes jis ATSIDURTŲ DIKTATŪROS globėjo pozicijoj, kas kaip tik yra visiškai nepriimtina EUROPAI, į kurią mes taip stropiai lygiuojamės….. 🙂 TAI šitoks pareiškimas turėtų atgarsio – ir vertinimo sulaukti labai KRITIŠKO, visų pirma iš savų politikų, ir iš VISŲ KITŲ TIKRAI DEMOKRATINIŲ šalių …. O apie šituos du politikus…. Grybauskaitės niekas nerinko, ji statytinė, Būtkevičius nori dar dirbti ir galvoja apie kėdę…. O VISKAS ANT TIEK JAU PAGRAUŽTA… va dar karą SKOLOSE paskendusi JAV pradėjo …galvoja visi tik pilvais……. VILTIS žlunga paskutinė , bet vis labiau norisi iš ČIA BĖGTI…toli ir pamiršti… Skaityti daugiau »

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top