D.Grybauskaitė: šiais metais Lietuva pasirodė išskirtinai sėkmingai

Lietuvos radijui komentuodama besibaigiančius metus, Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė dėmesį sutelkė ne į Lietuvos gyvenimą ir jo esmines problemas, bet į valstybės atrodymą. Šiuo aspektu, pasak prezidentės, „Lietuvai tai buvo išskirtinai sėkmingi metai“.

„Turėjome progą parodyti, ką sugebame Europos Sąjungoje. Po dešimties metų narystės turėjome vadovauti visai Europos Sąjungai, turėjome suderėti labai sudėtingus, svarbius klausimus visiems europiečiams, taip pat ir Lietuvai, tai yra ir septynerių metų biudžetas, ir įvairios politikos – tiek žemės ūkio, tiek struktūrinių fondų, ir finansinės bankinės sąlygų kūrimo dalykus. Jie užtikrins finansinį ir ekonominį stabilumą ne tik Europai, bet ir Lietuvai“, – sakė D. Grybauskaitė.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai visi įvertino kaip labai sėkmingą. Pasak jos, niekas nesitikėjo, kad Lietuvos pirmininkavimas bus toks sklandus. „Mumis pasitiki ne tik Europa, dabar matėme ir balsavimą renkant mūsų kandidatūrą į Jungtinių Tautų Saugumo Tarybą. Lietuva pasitiki pasaulis. Tokio didžiulio palaikymo nė viena šalis nėra gavusi renkant į jokį postą, per 180 šalių balsavo už Lietuvą“, – didžiavosi Lietuvos pasiekimais D. Grybauskaitė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur Garliavos mergaitė?

Sunku patikėti,kad su ja viskas gerai.Ir kokia turi būti širdis,kad taip lengvai ir žiauriai viską surežisuotų.”Ledo gabalas”,-šindien vaikams rodė „Sniego karalienę”pagal H.K.Anderseną…Gerda rado savo Kajų.Rasime ir mes Tiesą.Svarbiausia ją mylėti….Tiesą pasakius,ji pati ateis,jei ištikimai jos lauksime.Tik tiek tereikia.

Nuomonė

Jai nerūpi nei tauta, nei Garliavos mergaitė….jai rūpi kaip mes atrodom ES. Fasadas -va kas jai rūpi.

Tomas

Kaip tai primena sovietmetį ir LDDP valdymo laikus. „Kas dar geresnio, prezidente?”

Baisu

Tustybiu tustybe…Kazkoks iskreiptas mastymas.Kodel prezidentei nerupi ,kaip gyvena Lietuva?

nejaugi tas pats spenys peni visus?

Jau ir Tiesos.lt pradeta Grybauskaites rinkimine kampanija

GINTAUTAS

UZTENKA KVAILINTI ZMONES KGB MAJORE

valdas

nezinau is kokio urvo islindus teip kalbet pradeciau……….

o kaip

gresme prezidentei ir kaip baigesi su slapta pazyma,ar kas nors jau sedi kalejime????

Nuomonė

Išskirtinai pamiršta, kad Jungtinės Tautos primygtinai ragina Lietuvos valstybę rūpintis vaikais.

senas grybas

Balsuosiu už Grybauskaitę: pagal socialinius ir ekonominius rodiklius išiveržėme į antrą vietą (nuo galo), pedofilijos nebėra, sistemingai organizuojami pederastų paradai, buržuazija atleista nuo mokesčių, o tie kurie visame pasaulyje juos moka-darbininkai, moka daugiausiai( bet gi jie to nežino, nes iš kur sužinos?).
Dar yra pliusų jos valdyme:likviduoti paskutiniai lietuviški bankai, o bankininkystė atiduota fedrezervui. Pagaliau demaskuota Rusija ir padėta jos ekononiminė ir media blokada. Pilnai įsisavinti Gebelso metodai plaunant visuomenei smegenis.Prieš parduodant fedrezervistams žemę ji išvalyta nuo vietinių gyventojų lietuvių ir paruoštos teritorijos kinų ir vietnamiečių žemdirbiams. Visus Grybauskaitės pasiekimus sunku net išvardinti! Gal Vaigauskas už Grybauskaitę leidžia balsuoti prieš pusmetį?
Einu nedelsdamas!

Ella

Šlykštu žiūrėti kaip strakalioja prieš nosį, bet vaikai vis tik geriau šoka. Kokia purvina širdis, su vienais besišypsanti, o kita mergaitė – nuskriaustoji ir išniekintoji valstybės vardu, su ciniko advokato pagalba išnešta kojomis į priekį. Ir tai juoda valstybės paslaptis, o su nutekinta pažyma, išduosiančią valstybę, galima ir straipsnį pakeisti, kad draugai nenukentėtų. Tai žiauru.

kitokia nuomone

tai buvo melo, smurto pries piliecius, prievartos, neteisybes, nezabotos korupcijos, nusivylimo ir besitesiancios emigracijos metai.

Audrone

Ponia prezidente,kol kankinsis DEIMANTE neturesite ir jus sekmes.Kol mergaite gyva,nevelu dar ja isgelbeti.Patariu jums is sirdies.Padekit issigelbeti mergaitei.Dievas kantrus,vis dar laukia ,bet laikas bega.Atei valanda,kai reikes atsakyti uz vaiko kancia.

Lauk nelaukus

Tiesos nereikia ieškoti, tiesą reikia išsikovoti per lietuviškus Maidanus, taip kaip kovoja Ukraina, Turkija, Prancūzija ir kitos laisvę mylinčios šalys. Kol ne kovosime tol gyvensime liežuvių plakimu sukurtame rojuje.

optimistui Lauk nelaukus

Visa bėda, kad mums JAV už protestus nemokės atlyginimų ir buterbrodų neužteps, ir nelinksmins koncertais.

Arūnas

Ir kur tas pasaulis nusirito, kad tokius gerbia? Grybauskaitei belieka tik medalį sau pasikabinti.

Jurosk

Užteko perskaityti pavadinimą – brr…. supurtė. Iš kur ji, šita dama? Iš kitos planetos? Gal iš kažkokio rūsio, kur nieko nemato, nieko negirdi ir internetu tik delfį ir lietrytį gaudo?

Jurosk

O dabar dar ir straipsnį perskaičiau:)) Gal tą damą nors ir dabar su vienos krypties bilietu siųsti į Europą ir tiek.

sprendžiant

pagal nyksčių spaudaliojimą už kuo kvailesnius komentarus, čia renkasi kone vieni „patvoriniai”, blogaja prasme. Kaip tas vyrukas, kuris žegnojosi prieš tv kameras, o paskui pasirodė, kad tėra infiltruotas informatorius/provokatorius.

beje, ir aš palaikiau Venskienę iki tol kol Kuolys Garliavos judėjimą nenuvairavo prieš Prezidentę, o Venskienė irgi staiga atsidūrė prieš ją palaikiusios ir draudusios jėga atimti mergaitę, Uspaskio falange. O kadangi Uspaskis yra priglaudęs ir Paulausko globojamus kgb vyrukus, tai nesunku suprasti į kokį tiinklą pakliuvo galimai Vasiliausko su Kuoliu apmulkinta Venskienė.

tai bent

net Graužinienė nesugebėjo sugadint to pirmininkavimo, nors taip stengėsi:)
Matyt tikrai buvo gerai pasiruošta… gal dar konservatorių laikais.

>sprendžiant

„Patvoriniai”, pasirodo jau skirstomi į „patvoriniai”-gerąja prasme ir
„patvoriniai” blogąja prasme.

Kaip anekdote:
Seimo bufete šnekučiuojasi du seimūnai:
-Žinai, prezidentė yra visiškas …
-Tyliau, už mūsų stovi jos referentė.
-Taip, … , bet gerąja šio žodžio prasme.

Po 15min.

Kuo daugiau zeminsite Seimo pirmininke,tuo zemiau „kris” konservatoriai su savo prezidente!Konservatoriai,baikite tyciotis is tu kurie ne su jumis!Jus zmoniu akyse -susimovusi gaujele!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

„D.Grybauskaitė: šiais metais Lietuva pasirodė išskirtinai sėkmingai” ———— Sita pasakyma suprantu taip: Lietuvos valdzia pasiuntusi 240 golovoriezu pagrobti i nelaisve nekalta Klonio mergaite sunaikinimui pasirode isimtinai sekmingai: plese Lietuvos tripspalve, parsigulde dauze vyriskio lytinius organus (kaip Rainiu miskelio budeliai), grasino, naudojo dujas, o pries pacia Klonio mergaite panaudojo fizine jega, psichine ataka ir ko pasaulis niekados nesupras, panaujo chemine ataka! Taigi i NELAISVE be kaltes Klonio mergaite buvo paimta isskirtinai sekmingai …. NE VIENAS BANDITAS NENUBAUSTAS! Lietuvos visu lygiu valdzia, Seimas, Prezidente ir Vyriausybe ne nesiruosia islaisvinti nekaltos Klonio mergaites ir tai Lietuvos prezidente supranta kaip isskirtine SEKME!!! Tiesa, buvo ir provokaciju: Paviesinta neslapta bet slepiama prezidentes kandidatine disertacija…. parodanti jos tikra kvalifikacija…….kad niekas nezinotu…. o kokia gi tikroji partskolos… Skaityti daugiau »

Per LNK ką tik

A,Maldeikienė pasakė,kad nebalsuotų už D.Grybauskaitę.O jei jau taip išeitų,kad antrame turė rungtųsi D.Grybauskaitė ir L.Graužinienė ,A.Maldeikienė balsuotų už L.Graužinienę.Mes taip pat.Geriausias,žinoma, būtų trečias variantas.

G.P.

Miela Prezidente, na neskubinkite įvykių. Iki pilno „išskirtinai sėkmingo” pasirodymo dar turi pasistengti VRK su Jūsų nuolankiu tarnu Z.Vaigausku. Referendumas juk dar galutinai nesužlugdytas?

nuomone

Ypatingai sekmingai pasirode Durniu laivo kapitone.

ale ir gedos neturi taip kalbeti -

kaip nesuprasti ar apsimesti, kad tai tik nedidelis spektaklis valdanciuju ponu is ES. Na, atejo eile mazai salelei, dar neisivedusiai euro, pasididziuoti pries kitas saleles- leido ponai komisarai, ES tarybos prezidentas – pasvajokite, zuikuciai, zaliam padaze, kad ir jus esate galingi. O is esmes, tai ka tas pirmininkavimas dave?! NIEKO!!! Buvo ir isliko sh malimas. Komisarai skiriami, parlamentarai istatymu kurime nedalyvauja – jie tik eiliniai papuosalai, tarpstantys is mokesciu moketoju pinigu. Rompey ka pasake, kokia ateitis – viena valstybe, viena sostine, vienas prezidentas ir t.t. Jokios tautines kulturos, viena interkultura. ATsipeikekime, vykime Grybe i ta ES, o mes rinkime Vaisvila, gal Kuoli, Gyli, Rolanda Paulauska ir butinai isvykime Vaigauska, nes jis, senas lapinas, jau karta isrinko AMB, suklastojes rinkimus. Tik… Skaityti daugiau »

Al.

Lietuvos paštas po atviro konkurso išleido atseit kalėdinį pašto ženklą. Panašiau į Pūkuotuko nuotykius, nei į Kalėdas. Bet gana gudrus. Pavaizduotas meškinas ir lapė.Meška tai turbūt Rusija, o lapė – Europos sąjunga. Abu neša po dovaną. Meškos maža, Lapės didelė. Abi perrištos kaspinu, atrodo kaip krikščioniškų šalių vėliavos.Tik kam meška ir lapė neša tas dovanas? Trečio žvėrelio piešiny nėra. Bet po paveikslėliu parašyta LIETUVA. Taigi, dovanos, matyt, Lietuvai. Bet iš Lietuvos likęs tik pavadinimas. Todėl iš tikro dovanas žvėrys neša, matyt, kiekvienas sau.Tai jų grobis Ir tas grobis yra pati Lietuva – vienam Didžioji, o kitam Mažoji.

valio :)

Lietuva pasirodė išskirtinai sėkmingai! Apdovanokite ir prie seimo uzkasta fontana, jis irgi prisidejo!

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top