D.Grybauskaitės Pilietinės edukacijos centrui padovanotas pirmasis eksponatas

Vakar, vasario 17-ąją, po 21-osios meno akcijos „Neužmiršim, nesitrauksim!“ Simono Daukanto aikštėje prezidentės Dalios Grybauskaitės kuriamam Pilietinės edukacijos centrui buvo padovanotas pirmasis eksponatas, kurį oficialiai prezidentūrai įteikė fotomenininkas Juozas Valiušaitis – aktyvus „valdžios ir piliečių dialogo“ dalyvis, 2012-ųjų gegužės 17-ąją policijos areštinėje ištiktas komos, dabar teisiamasis politinėse bylose.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Va, kad taip grybauskaitei

su automato buože į tarpkojį, įdomu ką ji tada sakytų?

Kas čia žino

Gal grybauskaitei patinka kaip vyrams tarpkojus daužo. Čia lyg savotiškas kerštas.

je je

taigi Grybauskaitė ir kedytę tvirkino. Ką? Nežinojote? Paklauskite Puteikio:))

Anikė

„Ne kariuomenės jėga ir ne ginklų šaunumas iškovoja pergales,bet kovotojų dvasia”(J.G.Fiktė)
Tai stiprinkim savo dvasią taurumu,gerumu,pasiaukojimu…

je je

juk ji ir Kedį paliepė nužudyti ir Ūsą … ir mergaitę paslėpė ir Venskienę… ką nežinot? dažniau skaitykite Puteikio PRAVDA (tiesos) viską sužinosite:)

taigi,

Grybauskaitė nori pastatyt oligarchus ir mafijozus į vietą. Bet Oligarchai-mafijozai jai to neleis. Jie valdo mediją, jie per ją ir sunaikit ketina vienintelę drąsią kovotoją. Bjariausia tai, kad jie manipuliuoja tamsia liaudimi taip pat kaip ja manipuliavo Hitleris, kaip manipuliavo Leninas su Stalinu… bet ar verta rašyt ką nors šiame portale, kur nei vienas padorus pilietis neužsuka?

Je je kui

Pačiam iki Puteikio garbingumo kaip iki Marso-neįveikiamas kelias.Loja konservų šunyčiai,bet istorijos ratas juda pirmyn,palikdamas parsidavėlius ir didžiuosius kromelnikus istorijos šiukšlyne.

nuomone is toli

Koks baisu skandalas kiltu,jei Anglijoj tokia foto pasirodytu ,kaip zmogu gulinti musa i tarpkoji…zmones iseitu i gatves tukstanciais…Didziausios riauses kilo Anglijoj,bet policija nieko nedare zmonems ,o tik stovejo eilemis…ir saugojo ,kad nebutu niokiojamos parduotuves ir t.t. o Lietuvoj ateje tokios pajegos imti mergaites taip elgesi su zmonemis.Tas kondratjevo teismo sprendimas buvo neteisetas visu pirma todel ,kad jis net neapklauses ir neatsizvelgias i mergaites nuomone skubiai atidave mergaite stankunaitei.Toks teismo sprendimas apsurdiskas …Bet nors ir neteisetame tame teismo sprendime,buvo toks sakinys ,KAD PRIEVARTA PRIES VAIKA NEGALIMA/.O ISNESE MERGAITE PRIEVARTA IR JAU 21MENUO ,KAIP JI YRA DINGUSI.

nagi prisiminkim

kai Kedys, neradęs pagalbos teisėsaugoj, ėmė savo problemą viešinti internete, (jei kas pamenat, kone po kiekvienu straipsniu jis mėtė savo laiškus su nuorodom į savo svetainę, kurioje buvo įkėlęs savo mergaitės liudijimą) ir neabejingi skaitytojai, tokie kaip aš, buvom užėję į tą svetainę ir pašiurpom. Tada pamenu, apėmė keista nuojauta, kad Kedys šitaip gali užsitraukti sau nelaimę – kas nors būtinai pasinaudos jo desperacija. . Ilgai laukt nereikėjo. Gal nė savaitė nepraėjo. Nes tuo pačiu metu Karštas komentaras spausdino ir informatoriaus, matomai infiltruoto į organizuoto nusikaltamumo gretas – Kęstučio Vilkausko liudijimus, kurie, sprendžiant iš konteksto, buvo susiję prekyba ginklais Afrikoje… Ir savo paskutiniuose laiškuose Giedrei Gorienei Kęstutis Vilkauskas spėjo pranešti, kad perduos visą savo kompromatą teisėjui FURMONAVIČIUI. Kiek pamenu, jis… Skaityti daugiau »

nagi prisiminkim

beje, labai nustebau, kuomet angliškoj wikipedijoj aptikau, kad RUSIJOJE VAIKŲ PORNOGRAFIJA NĖRA UŽDRAUSTA. Tai ypač keista, nes Putinas juk jau dedasi moraliniu pasaulio kompasu… ėmėsi globoti Europos „nacistines” antieuropietiškas partijas. Kaip štai Vengrų, kuri vėl dėl visų blogybių kaltina žydus… O štai pats Natanyachu kartu su Putinu kuria planus kaip paisasvinti naftos ir dujų telkinius prie Kipro, manais kipriečiams siūlant gražinti turkų valdomą salos dalį. Kai pamatai tokius manevrus, tai nejučiom peršasi išvada, kad kai kuriems žydams (juk Medvedevas pats gyrėsi, kad jo motina žydė, o Putino motinos pavardė Shalom ova) kattais pravartu manipuliuoti „žydų klausimu”. Ypač tai ryšku, kuomet ukrainiečių protestuotojai Rusijos medijoj pravardžiuojami „naciais”, „fašistais”, žydšaudžiais”. . Panašu, kad kuomet Obama tarė žydochazarų bankininkams: GANA VALDYTI KRIZĖMIS. ir… Skaityti daugiau »

Nida

Geras eksponatas. Reikėtų daugiau.

Brinkazis

Negalime likti abejingi:
Vasario 20 d. (ketvirtadienį) 9.30 val. Kaišiadorių miesto apylinkės teisme, Gedimino g. 87, pradedamas baudžiamasis teismo procesas prieš septyniolika Garliavoje 2012 m. gegužės 17 dieną savo pilietinę pareigą atlikusių Vaiko ir Tiesos gynėjų. Teisiamųjų palaikymas yra ypatingos svarbos reikalas, ne tik jiems, bet ir mums visiems. Kviečiami visi galintys atvykti į teismą stebėti proceso.
P.S. Vykstantiems traukiniu iš Vilniaus: traukinys išvyksta 7.30.

ruta

Pagarba Lietuvos ateiciai neabejingems pilieciams !

Virgis

Kaip atsispauzdinti? Paaiškinkit, noriu atsispauzdinti ir pakabinti biure kad visi matytu.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top