Dalia Grybauskaitė ir toliau ves Lietuvą „skaidrumo ir teisingumo keliu“

Mieli Lietuvos žmonės,

prieš penkerius metus dūžtantys Seimo langai nuskambėjo man kaip įpareigojimas.

Tuomet apsisprendžiau, kad noriu ir galiu padėti Lietuvai įveikti sunkmetį ir stabilizuoti padėtį šalyje.

Vykdžiau savo pareigą ir siekiau užsibrėžtų tikslų, nepasiduodama jokioms įtakoms.

Esu nuoširdžiai dėkinga kiekvienam, palaikiusiam ir prisijungusiam prie skaidrumo ir teisingumo kelio, kuriuo ėjome visą šį nelengvą Lietuvai laikotarpį.

Per šiuos metus Lietuvos ekonomika atsigavo, finansinė sistema sustiprėjo. Tapome gerbiami tarptautinėje bendruomenėje, išsikovojome reikiamas karinio saugumo garantijas.

Pradėjome labiau savimi pasitikėti ir patys. Po daugybės išbandymų mus vėl ima lydėti sėkmė.

Turime visas galimybes spartesniam ir platesniam žingsniui ekonominės gerovės link.

Užsitikrinome didelę europinę paramą, plėtojame modernius ir konkurencingus verslus, vaduojamės iš korupcijos voratinklio, sparčiai einame energetinio savarankiškumo keliu.

Tačiau Lietuvai atsigaunant aktyvėja ir mūsų valstybę griaunančios ir grobstančios jėgos – tiek išorėje, tiek šalies viduje.

Jos sėja destrukciją ir nepasitikėjimą Lietuva, stabdo svarbiausius valstybės raidai projektus, pamina demokratines ir konstitucines vertybes.

Naujas formas įgavę oligarchiniai dariniai skaldo ir dalinasi Lietuvą, nutolindami mūsų visų geresnio gyvenimo viltis.

Ekonominis atsigavimas privalo pasiekti kiekvienus namus, kiekvieną žmogų, o ne nusėsti oligarchinių grupuočių kišenėse.

Todėl noriu ir privalau padėti Lietuvai tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi.

Kad Lietuva neišsivaikščiotų, kad mūsų laisvė ir gerovė nebūtų išvogta ar išmainyta.

Pareiga Lietuvai ir jos žmonėms man svarbesnė už asmeninę ramybę.

Todėl nedvejodama renkuosi darbą jums ir kaip nepriklausoma kandidatė vėl dalyvausiu Lietuvos Prezidento rinkimuose.

Kviečiu susivienyti ir bendrai dirbti visus sąžiningus Lietuvos žmones, pilietiškas bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, stipriausius valstybės protus, atsakingus verslininkus ir skaidrias politines jėgas.

Privalome susitelkti šiandien ir patys kurti savo valstybę, kad Lietuva taptų namais, kuriuose ir augti gera, ir pasenti nebaisu.

Mus ir toliau lydės sėkmė, jeigu užtikrintai eisime savarankiškos, skaidrios, pasaulyje gerbiamos, demokratiškos ir kiekvienam Lietuvos žmogui teisingos Valstybės keliu.

Visi kartu mes, Lietuva, galime daugiau.

Dėkoju už dėmesį.

prezidentas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TAI BENT

prezidentė be lapelio gali pasdakyti tik „nė prie ko”…
Tai „įdomūs” bus debatai. …

vilte

Kaip sitas zmogus sitaip gali…nera zodziu , jau nera pykcio , liko tik nuostaba…

debatai bus surežisuoti

pradedant klausimais, vedančiaisiais, publika ir debatų dalyviais – viskas bus paruošta. rebiatos patyrę iš prezidentūros.

KĘSTUTIS.

VALIO.

laukiau intrigos

Iki paskutinės minutės dar laukiau intrigos – gal atsiras koks drąsus vyras, kuris išdrįs mesti prezidentei pirštinę. Deja. Ką dėl to turime kaltinti, kad esame nevykėliai?

grybauskaites kalba

klasikinis pigaus populizmo pavyzdys. Kazin, ar dar kas nors tuo tiki?

Ne ne

I prezidentus turi eiti zmogus turintis seima!Tada,gal neskriaustu seneliu,vaikuciu,daugiavaikiu mamu,gal skaudetu sirdi uz priverstus emigruoti vaikus,anukus,o dabar zmogus nesigaudantis realybeje…

Vytautas Venckevičius

Ką dabar kalbėjo Dalia – tokia Lietuvos Dalia -Viskas pakartota: kova su oligarchais, teisingumo atstatymas, kova su korupcija, skaidrumas etc.
Kalbos stilius ir retorikas – tipiškas Putino stiliaus atkartojimas. Ir iš kur SISTEMA 2K plius Co ištraukė tokį fruktą. Nusibodo žiūrėti atsivertus portalą DELFI.lt Balsuos mano šeima už B. ROPĘ. Jei jis turi normalią šeimą. O iš buvusiųjų po 1990 m. – nė vienas neatitiko reikalavimų normaliai šeimai.

kas už jos nugaros?

Aš manau, kad kiekvienas save gerbiantis žmogus jos vietoje nesibalotiruotų. Ji girdi ir skaito, kaip jos nenori Lietuva, koki nepalankūs jai straipsniai, komentarai ir pliurpia savo nesąmones, kad ji aukosis, sieks skaidrumo… Sieks to, ano. Matėm per visą kadenciją ką nuveikė. Manau, gal ją kažkas prieš penkis metus atsiuntė specialiai, gal ir dabar įtakoja dar vienai kadencijai? Visai neaišku kas už jos nugaros stovi, remia, gal net liepia?

kautis iki mirties

globalinių masonų kur-va

Nida

Kas jai tokias kalbas rašo? Ir dar žodžius pajuodina, kad akcentus sudėtų.

R.M.

Pritariu Nidai. Tuo labiau, kai pasižiūri, ką tie akcentai sako? Pavyzdžiui, pradžioje, tuos du junginius „kaip įpareigojimas” ir „noriu ir galiu” aš iškart sudedu į sakinį: „(Mano) ‘noriu ir galiu’ yra ‘kaip įpareigojimas’…”. Ir tada kyla klausimas? O kasgi tas [„toks ego”?], kuris mūsų prezidentę įpareigoja?… Kitas akcentas išvis keistas: „noriu ir privalau” „tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi”… Kažkur girdėta… negi turime lietuvišką karaliaus Saulės versiją ‘Prancūzija – tai aš’? Jau nekalbu apie tai, kad taip ir lieka neaišku, ar kalba apie sąžiningus žmones ar apie sąžiningas galimybes? Ir kodėl Lietuva turi tapti galimybių šalimi? Man rodos, ji tokia ir jau yra – kaip ir kiekviena šalis, taip ir LT yra tam tikrų galimybių šalis… Jei kalbėtų apie tų galimybių… Skaityti daugiau »

nu baisu

ar galima gaišti laiką, skaitant tokius …..

Mukaburis

Pritariu R.M. Manau, kad paryškinti žodžiai sudaro ezoterinę poemą, skleidžiančią kosminius virpesius, kurie pavers niekais visas oligarchų užmačias (geriau nei skiepai):

Mieli Lietuvos žmonės

Kaip įpareigojimas.
Noriu ir galiu
Noriu ir privalau
Tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi.

Pareiga Lietuvai ir jos žmonėms
Todėl nedvejodama
Nepriklausoma kandidatė vėl
Lietuvos Prezidento rinkimuose.

Kviečiu
Visus sąžiningus

Privalome susitelkti šiandien

yra tokia profesore Ona,

kuri raso uginingus str. uz prezidente. Skaitykite LL ir Varpas. Geda skaityti ir dar profesore vadovauja Lietuvos moteru lygai. Uz peciaus ja marsh. Ilsekis ir nekvarsink galvos savo isvedziojimais. Parase reziume apie Anusausko ,,Teroras”, tai staciai perrase puslapius is jo knygos. Komedijante. O, tiesa, ji pila ir pila str. po str. i JAV laikrasti ,,Draugas”. ten pudrina smegenis – ach, kokia puiki musu prezidente – ji ir uz vaika kovojo (tiems, kurie nesidomi, gali pasirodyti, kad skelbiama tiesa), oligarchus i kalejimus isgrudo ir t.t. Geda uz ta pakvakusia profesore, kuri skelbiasi, kad ne Landsbergis, bet ji sugalvojo kviesti i LR Prezidentus Dalia. Kazin, kodel niekas nepaaiskina – kodel JAV pareikalavo URM atsiimti Dalia Grybauskaite is JAV???Kvieskime kandidatuoti Z. Vaisvila ir… Skaityti daugiau »

lietuviai

moka,tik skusti,o po to ,kai reikia eiti i rinkimus,tai renka ‘elitines ‘partijas jau 23m ir jomis visada tiki ,kad gyvenimas si karta pageres:D arba is vis neina i rinkimus,o po to ,tik raso portaliuose,kaip blogai isrinko kiti:D.tai mano nuomone

Tiesos.lt

Kur dingo mano pats pirmas komentaras. Gal jau ir jūs įvedėt cenzūrą.

Rinkėjas

Kartą pas kirpėją apsikirpti atėjo gėlininkas. Kai atėjo laikas atsilyginti už paslaugą, kirpėjas sako: ”Aš negaliu paimti iš jūsų pinigų. Šią savaitę kerpu nemokamai”. Gėlininkas padėkojo ir išėjo. Sekantį rytą, atėjęs atidaryti kirpyklos, kirpėjas prie durų rado padėkos raštelį ir dvylika rožių. Sekančią dieną apsikirpti atėjo kepėjas, bet kai norėjo užmokėti, kirpėjas jam pasakė, kad kad šią savaitę kerpa visuomeniniais pagrindais. Kepėjas patenkintas išėjo. Sekantį rytą kirpėjas prie durų rado padėkos raštelį ir dvylika pyragaičių. Dar sekančią dieną atėjo kirptis premjeras ir kai atėjo laikas mokėti, kirpėjas vėl pasakė, kad kerpa nemokamai. Premjeras apsidžiaugė ir išėjo. Sekančią dieną, kai kirpėjas atėjo į darbą, prie durų stovėjo dvylika ministrų, dešimt padėjėjų, penkiolika patarėjų, meras, jo žmona su vaikais, ministrų pulkas patarėjų… Skaityti daugiau »

Mieli Lietuvos žmonės

prieš penkerius metus dūžtantys Seimo langai nuskambėjo man kaip įpareigojimas skirti didesni finansavimą madalovo buriams išlaikyti,ginklams ir guminėms kulkoms pirkti,nes dar penkių mano vadovavimo metų gali neatlaikyti ir patys kantriausi lietuvos piliečiai.

Kodėl Garliavos mergaitė paslėpta?

KODĖL?Kas įsakė teismui?Panelės štabas?Ji nelaimės.

VASIA

APSOLIUCIAI VIDUTEI PRITARIU.

VASIA

ACIU RINKEJUI. I DESIMTUKA!

laitas

to > lietuviai……… pabusk tamsta ir pažiūrek kaip geležinių kurpaičių sunešiotojai kovesi del surinktų parašų, juos brokavo,tyčiojosi,nepatiko jie balsų skaičiuotojams,o kaip jų niekas nestebi,nekontroliuoja nedalyvauja bendruomenes atstovai,tai nuo Svaigausko ir inC.priklauso kas bus valdžioje,koks bus prezidentas ar koks bus referendumo rezultatas.Butina neišjungti filmavimo kamerų per visą rinkiminę kompaniją,priešingu atveju balsų skaičiuotojas nusprendžia ,o ne rinkejai.

Skaidrumas?

Eidami skaidrumo ir teisingumo keliu, visi padorūs žmonės neatsisako liudyti ikiteisminio tyrimo bylose. Jie supranta, kad nutylėti negalima, kai matai niekadėjus darant nusikaltimą. Jie supranta, kad nutylėjimas tampa tolygus dalyvavimui nusikaltime, t.y., taip pat yra nusikaltimas. Deja, slaptos pažymos byloje Prezidentė pasirinko pastarąjį variantą. Labai abejotinas skaidrumas.

įdomu,

kodėl panelė prezidentė susitikinėja tik su vaikais,bobutėm ir neįgaliaisiais,bet bijo konstruktyvių pokalbių su tautos šviesuoliais,visuomenininkais ir t.t.?Aišku,kad dėl”nepatogių” jai užduodamų klausimų.Prezidentė,o žaidžia vaikų darželį.Apgailėtina.Jokia prezidente ji nebegali būti ir kvit

Dalia Grybauskaitė ir toliau ves Lietuvą „skaidrumo ir teisingumo keliu“

Mieli Lietuvos žmonės,

prieš penkerius metus dūžtantys Seimo langai nuskambėjo man kaip įpareigojimas.

Tuomet apsisprendžiau, kad noriu ir galiu padėti Lietuvai įveikti sunkmetį ir stabilizuoti padėtį šalyje.

Vykdžiau savo pareigą ir siekiau užsibrėžtų tikslų, nepasiduodama jokioms įtakoms.

Esu nuoširdžiai dėkinga kiekvienam, palaikiusiam ir prisijungusiam prie skaidrumo ir teisingumo kelio, kuriuo ėjome visą šį nelengvą Lietuvai laikotarpį.

Per šiuos metus Lietuvos ekonomika atsigavo, finansinė sistema sustiprėjo. Tapome gerbiami tarptautinėje bendruomenėje, išsikovojome reikiamas karinio saugumo garantijas.

Pradėjome labiau savimi pasitikėti ir patys. Po daugybės išbandymų mus vėl ima lydėti sėkmė.

Turime visas galimybes spartesniam ir platesniam žingsniui ekonominės gerovės link.

Užsitikrinome didelę europinę paramą, plėtojame modernius ir konkurencingus verslus, vaduojamės iš korupcijos voratinklio, sparčiai einame energetinio savarankiškumo keliu.

Tačiau Lietuvai atsigaunant aktyvėja ir mūsų valstybę griaunančios ir grobstančios jėgos – tiek išorėje, tiek šalies viduje.

Jos sėja destrukciją ir nepasitikėjimą Lietuva, stabdo svarbiausius valstybės raidai projektus, pamina demokratines ir konstitucines vertybes.

Naujas formas įgavę oligarchiniai dariniai skaldo ir dalinasi Lietuvą, nutolindami mūsų visų geresnio gyvenimo viltis.

Ekonominis atsigavimas privalo pasiekti kiekvienus namus, kiekvieną žmogų, o ne nusėsti oligarchinių grupuočių kišenėse.

Todėl noriu ir privalau padėti Lietuvai tapti sąžiningų žmonių galimybių šalimi.

Kad Lietuva neišsivaikščiotų, kad mūsų laisvė ir gerovė nebūtų išvogta ar išmainyta.

Pareiga Lietuvai ir jos žmonėms man svarbesnė už asmeninę ramybę.

Todėl nedvejodama renkuosi darbą jums ir kaip nepriklausoma kandidatė vėl dalyvausiu Lietuvos Prezidento rinkimuose.

Kviečiu susivienyti ir bendrai dirbti visus sąžiningus Lietuvos žmones, pilietiškas bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, stipriausius valstybės protus, atsakingus verslininkus ir skaidrias politines jėgas.

Privalome susitelkti šiandien ir patys kurti savo valstybę, kad Lietuva taptų namais, kuriuose ir augti gera, ir pasenti nebaisu.

Mus ir toliau lydės sėkmė, jeigu užtikrintai eisime savarankiškos, skaidrios, pasaulyje gerbiamos, demokratiškos ir kiekvienam Lietuvos žmogui teisingos Valstybės keliu.

Visi kartu mes, Lietuva, galime daugiau.

Dėkoju už dėmesį.

prezidentas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
NE NE IR DAR KARTĄ NE

MES VISĄ TAI JAU GIRDĖJOME PRIEŠ 4 METUS. Dėsiu visas pastangas, kiek galėsiu, balsuoti prieš Grybauskaitę.

Landsbergis buvo teisus

pasakykite blogesnį kandidatą už Grybauskaitę sakė Landsbergis. Nes bet koks bomžas, prostitutė, debilas ar recidyvistas nesugebėtų tiek blogo pridaryti Lietuvai, kiek pridarė ir dar pridarys grybauskaitė.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top