Dalia Grybauskaitė naujai išrinktam Seimui: „Tūkstančiams Lietuvos piliečių būtent Jūs, naujasis Seimas, tapote nauja Viltimi“

Gerbiamieji Seimo nariai,

sveikinu susirinkus į 8-ąjį atkurtos Lietuvos Seimą, tai Jūs visi čia esantys.

Netrukus kiekvienas tarsite priesaikos žodžius, kuriuos šiandien girdės visa Lietuva, kiekvienas Jūsų rinkėjas.

Tai akimirka, nuo kurios prasideda neeilinė Jūsų tarnystė Tėvynei ir, tikiuosi, kiekvienam Lietuvos žmogui. Jūsų rankose – ne tik rinkėjų pasitikėjimo mandatas, bet ir didžiulė galimybė.

Jūs galite prisidėti prie politinės sistemos virsmo iš uždaros ir vis dar nomenklatūrinės į skaidrų, atvirą ir žmonėms atstovaujantį modernų parlamentarizmą – tai Jūsų rankose.

Pragaištingai gilėjantis atotrūkis tarp valdžios ir žmogaus, neteisybės ir atskirties jausmas, politinės valios stoka, nuvertintas sąžiningas darbas nutolino geresnė gyvenimą mūsų žmonėms.

Todėl tūkstančiams Lietuvos piliečių būtent Jūs, naujasis Seimas, tapote nauja Viltimi. Jie rinkosi tikėdami, kad politinė elgsena keisis: supratimas pakeis abejingumą, atsakomybė – savanaudiškumą, profesionalumas – neišmanymą, o neveiklumą – pakeis ryžtinga politika.

Šis Seimas turi galimybių padėti pamatą kokybiškai naujam valstybės raidos etapui ir užtikrinti tinkamas sąlygas visiems Lietuvos žmonėms kurti laimingesnį gyvenimą Tėvynėje.

Šalies gyventojai tikisi didesnio socialinio saugumo, teisingesnės ir tolygiau besivystančios Lietuvos.

Daugiau kaip pusė Seimo – nauji veidai. Iš jų net 40 atėjote iš savivaldybių tarybų. Gerai žinodami savo krašto rūpesčius ir jausdami, kuo kasdien gyvena visa Lietuva. Linkiu Jums nepraraskite šio ryšio. Tai didžiausia atrama ir pastiprinimas siekiant pozityvių pokyčių.

Kiekvienas, tikiuosi, sugebėsite atrasite sau tinkamą ir Jūsų rinkėjų lūkesčius labiausiai atliepiantį darbą.

Svarbiausia, kad žmonių viltys netaptų nusivylimu.

Todėl esu pasirengusi bendram darbui su visais, su kiekvienu iš Jūsų, kuriems nuoširdžiai rūpi Lietuva.

Linkiu sklandžios pradžios, tvirtų apsisprendimų ir susitelkimo.

Kad Jūsų sėkmė taptų visų Lietuvos žmonių sėkme.

Linkiu Jums visko geriausio.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kai

Kai žmonės rinko Grybauskaite irgi turėjo viltiesm o kur ta viltis dabar.

kvintas

Grybauskaitė savo gramafono plokštelę jau spėjo pakeisti. Naujoji plok6štelė jau ne i6 Obamos, bet iš Trampo fonotekos.

Aurora iššovė tuščiu

Atsibudom iš numirusiųjų ir pajutom savo jėgą. Nelikom eilinį kartą pralaimėję ir vieniši su savo neviltim prie užgesusių ekranų. Suskilusi dvipartinė gelda apvirto. Pergalės džiaugsmas toks nuostabus ir kerštas saldesnis už medų. Bet nesijaudinkit, praeis savaime kaip sloga. Kokie skamba krykštavimai socialiniuose tinkluose! Primena vaikų darželį prieš atvykstant Kalėdų Seneliui. Milijonierių dovana runkeliams – Spalio revoliucija! Bet Senelio maiše tik kinietiški žaisliukai ir saldainiai. Sistema liks kaip buvusi, nes niekas iš gelbėtojų apie rimtas ir tikras politines reformas net nebando prabilti. Žiūrim ką turim: Revoliucija tokia primityvi permainų imitacija, kad net kalbėti nuobodu. Jei ką truputį pataisys – tai tik vieną kitą surūdijusio mechanizmo sraigtelį. Ten, kur kiti žadėjo, truputį nuims, čia kur patys pažadėjo, truputį pridės. Čia suknelę susiaurins,… Skaityti daugiau »

Aurora iššovė tuščiu-2

Kiekviena valdžios reforma yra ne jos struktūros, o funkcijų pertvarkymas. Tada reikiama struktūra ir veiksmai tampa savaime aiškūs, lengvai suprantami ir vykdomi, o rezultatas prognozuojamas ir logiškas. Kada valdymo sistemos pertvarkymą planuoja pati valdymo sistema ir jos aktyvūs dalyviai, visada prioritetu tampa pačios sistemos išlikimas. Savo galimybės visur kištis ir įsakinėti dar niekada niekur pasaulyje pati valdžia neatsisakė. Narkomanas pats nuo adatos nenulipa ir nei vienas drakonas nesižudo. Tada lieka tik permainų imitacija perstumdant struktūrą, bet paliekant tas pačias funkcijas ir centralizaciją. Ir sugalvojami marazmai junginėti ir atskirinėti ministerijas ir departamentus, sukelti biurokratus su savo stalais į vieną pastatą ar perkelti į kitą miestą ir kiti komiški idiotizmai. Bet persodinus kitaip Duokim garo kapelų armonikierius jie nepradės groti Bacho! Didžios… Skaityti daugiau »

Atkirtis!

Mes jau isirinom sau valdžion blaivinykus, todėl joks blaivus požiūris mums daugiau nebereikalyngas! Netrukdykit žmonėms džiaugtis būsima laime.

stasys

Kam tuščias auroros šūvis , o kam ir „gera pradžia puse darbo“ su ta mintimi kad Karbauskio galvelėje matyt idėjų vizgi yra . Nesakau kad jų nebūdavo kitose,.. ta valstybės vairą laikiusiu rankose ..bet esmė vizgi lieka ta pati . Idėją nieko verta be komandos , be susitelkimo jos ties ta idėja ir suvokimo tu klaidu kurias darė prieš tai buvę, gal netgi ta pastaroji aplinkybė ir yra svarbiausia . Idėjų kalvė Lietuvoje visada veikė nepriekaištingai , o ir ta žemelė niekada nestokojo tu jos piliečiu kurie gebėjo matyti kritiškas Lietuvos puses ..pasiūlant tas išeitis kurios galėtu jai būti palankiausios .Bėda visada pasiekdavo kai reikėdavo peržengti to politinio susiskaldymo slenksti ir pradėti dirbti bendram valstybės labui ..Ironišką bet soc.demu pasirašyta… Skaityti daugiau »

$+$

Veidmainška. Po šitiek pastangų diskredituoti socdemus, vėl jiems linkėti sėkmės… Suprasčiau, jei koalicijoje būtų konservatoriai. Be to, ko tikėtis iš arogantiškų ir nekompetentingų socialdemokratų ir žalių „valstiečių”!

Eglė

„Šis Seimas turi galimybių padėti pamatą kokybiškai naujam valstybės raidos etapui „….Pasiklausiau šitos minties ir galvoju: Dieve, Dieve, ar aš, žmogus, perkopęs virš 50 savo gyvenimo metų, spėsiu dar pamatyti valstybės pastatą? Juk ne Sacharos smėlynuose pradėjome statytis. Ir iki šiol jau 26 metus tik pamatus statom-griaunam-statom-keičiam….Kada gi bus saugu gyventi kaip namie mūsų Lietuvoje?

Marginalas Daliai Grybauskaitei

Prašau manęs neskaičiuoti prie tų tūkstančių!

Raigerdas

Džiugu, kad Lietuvos Prezidentė palaiko dabar išrinktą Seimą kartu su dauguma Lietuvos žmonių. Labai nuoširdžiai pasakyti Lietuvos Prezidentės žodžiai padės atsitiesti ir daugeliui valdininkų, nes nuo jų taip pat priklauso mūsų valstybės gerovė:”Todėl tūkstančiams Lietuvos piliečių būtent Jūs, naujasis Seimas, tapote nauja Viltimi. Jie rinkosi tikėdami, kad politinė elgsena keisis: supratimas pakeis abejingumą, atsakomybė – savanaudiškumą, profesionalumas – neišmanymą, o neveiklumą – pakeis ryžtinga politika.
Šis Seimas turi galimybių padėti pamatą kokybiškai naujam valstybės raidos etapui ir užtikrinti tinkamas sąlygas visiems Lietuvos žmonėms kurti laimingesnį gyvenimą Tėvynėje”.
Atėjo laikas veikti darniau kartu suglaudus pečius „Vardan tos Lietuvos”.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top