Dalia Grybauskaitė: Nepotizmui – Ne!

Praėjusį penktadienį vykusioje paskutinėje LRT televizijos debatų laidoje antros kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė smerkė nepotizmą ir, regis, nuoširdžiai piktinosi jo apraiškomis Lietuvos valstybėje. Priminsime, kad nepotizmas – iš lotynų kalbos kilęs žodis (iš lot. nepōs – vaikaitis, giminaitis), reiškiantis „savo šeimos narių, giminaičių bei kitų artimų asmenų globa ir protegavimas tarnyboje, naudojantis einamomis pareigomis, vardu ir galia“ (daugiau apie tai, kaip nepotizmą supranta Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, skaitykite ČIA).

Po poros dienų – rinkimų naktį – prezidentė D. Grybauskaitė ryškiai fotografavosi su savo ištikimiausio rėmėjo, europarlamentaro Vytauto Landsbergio anūku Gabrieliumi Landsbergiu, kurį senelio sukurta konservatorių partija šiemet įrašė į Europos Parlamento rinkimų sąrašą trečiuoju numeriu. Iki šiol apie politinę ar visuomeninę Gabrieliaus Landsbergio veiklą nei konservatoriams, nei Lietuvos visuomenei nebuvo žinoma.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klaipeda

Nuotraukuose tikrieji Lietuvos valdovai. Fui

lietuvis

slykscios nuotraukos.

Taigi

Kaip ir pridera nomenklatūrinei komunistei – vieną sako, kitą daro.

Basakojė

Giminių klanai stambėja ir stiprėja… Ir niekur tu mužikėli nesidėsi: TV žiūrėsi, zombėsi ir už siurbėles balsuosi…

nepasakė iki galo.

sako, kad už sviestą Lietuvos nepardavinės, bėt kiek supratau – pardavinės už kažką?

Sakmbantis puodas.

Netikiu nei vienu jos žodžiu.Tušti.

brrr

abu buvę komjaunimo veikėjai, TSKP nariai ir t.t. – abu kandidatai antrame ture – sakosi susišluosiantys rinkėjų balsus. Ar baisiau gali būti.

Vieną

kalba, o ką pati daro? Juk žmonės žino

Juozas

bet kodel dauguma musu liaudies negirdi Grybauskaites melo ir tusciazodziavimo, kodel rinkejmas patinka, kad liaudis yra skaldoma ir valdoma komunistiniais metodais? Ar pasirasiusieji del referendumo taip pat kurti ir akli, jei nebalsavo uz atvira, sazininga kandidata-N.Puteiki.Kas darosi su Lietuvos zmonemis?

Tau jau

Labai geras pastebėjimas. Grybauskaitė baigia Lietuvą susargdinti šizoferenija.

Ne Ne

Dalei NE,teks su gailesciu balsuoti uz Balcyti,mano nuomone

balsuosiu uz balcyti

tik uz Balcyti

sakiau

išbrauksiu abu.Bet su širdies skausmu balsuosiu už Balčytį,nes manau ,kad jis nėra toks žiaurus Lietuvos žmonių atžvilgiu ir tada kartu negausim kartu žmones niekinančių konservatorių,kuris tinka Grybauskaitei ir žmones net eilėmis(apgalvotas žingsnis) prakeikiančių liberalų,kuris taip pat nesulaukė Grybauskaitės reakcijos.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top