Dalijamės vyskupo Jono Kaunecko raginimu ir Jūratės Laučiūtės šūkiu „Visų tautų katalikai, krikščionys, vienykimės!“

Dalijamės vyskupo Jono Kaunecko raginimu ir Jūratės Laučiūtės šūkiu „Visų tautų katalikai, krikščionys, vienykimės!“

„Aš, kaip senas vyskupas, nuolat bendraujantis su žmonėmis, jaučiu ir girdžiu savo tautiečių, lietuvių, nusivylimą laisve ir demokratija.

Kaip baisu: mūsų sukilėliai, mūsų signatarai, mūsų savanoriai, mūsų partizanai vis kovojo už laisvę.
Aš pats įsijungiau į Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komitetą, nuolat buvau tardomas. Tikėjau, kad iškovosime Lietuvos laisvę, tikėjau, kaip ir anie kovotojai, kurie mane visada įkvėpė.

Ir štai 30 metų Lietuva laisva. Bet į didelę dalį piliečių žiūrima kaip į nusikaltėlius dėl to, kad jie masiškai rašo peticijas, kad jie turi savo nuomonę apie šeimą, kad jų supratimu santuoka šeimai kurti tegalima tik vyro ir moters bendru sutarimu, kaip skelbia mūsų Konstitucija.

Ir ne tik Konstitucija, bet visų pirma Dievas, būtent Dievo mokymas Šventajame Rašte. Tuo mokymu tiki dauguma Lietuvos žmonių, nes jie Visuotiniame gyventojų surašyme skelbėsi, jog yra krikščionys.

Ir štai dabar tos nuomonės nebenori išgirsti mūsų Seimas, mūsų vyriausybė. Todėl visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deivis

Tai reikėjo vyti komuniagas iš bažnyčių. Kaip komunistas taip ir išsigimęs petterastas.O dabar suvešėjo komunistų – petterastų vaisiai. Prakeikti turėjot komuniagas, o ne sėdėt akis į dangų užvertę.

T0mas J.

Sutelkti visuomenę į stiprų JUDĖJIMĄ galima tik nekalbant apie tapimą partija. Judėjimai susiburia tik apie IDĖJĄ. Tikrus parašus, pvz. referendumui, jau galima pagal įstatymą rinkti internete. Jau 2018 m. buvo galima. Bet lyginant su 2018 m. skirtumas toks, kad šiandien jau egzistuoja nesisteminiai kanalai internete. KitaipTV, OpTV, Neredaguota, Arturas Orlauskas TV, Savo Varpinė, Komentaras TV, Pro Patria, – ir jų prenumeratorių skaičius kasdien auga.
Yra respublika lt – jie visi palaiko ŠEIMOS išsaugojimo IDĖJĄ ir gali agituoti dėl parašų rinkimo, maršo organizavimo ir t.t. Iki šiol to nebuvo.
Štai koks esminis pasikeitimas įvykęs. Todėl mes galim laimėti!

Ačiū vyskupui J. Kauneckui.

Ačiū Bažnyčiai, kad ji dar gyva čia, Lietuvoje. Lietuvą gali sutelkti tik Šventoji Dvasia. Galinga yra ši Jėga, kuri gali išsilieti Šviesa ir Tiesa, ko labiausiai bijo šėtonas. Tik aklas gali nematyti, kad dvelkia ši Jėga ir kyla kunigai, judėjimai, atbunda žmogaus viltis, kad mes esame ne vieni. Manau, ko labiausiai piktoji dvasia draskysis, tuo labiau stiprės šis, be pykčio, be smurto, be prievartos judėjimas.

Deiviui 1:34

Neteisinga visur ir visada remtis dviem, trim teiginiais. lgbt judėjimo sampratos atėjo iš Vakarų. Jos paveikė mūsų jaunimą, todėl, kad švietimas nuo pat nepriklausomybės laikosi liberalios ideologijos. Buvo sukurta M. Lukšienės tautinės mokyklos koncepcija. Kas ją sunaikino??? Kas skelbia laisvę kaip anarchiją? Kas globoja liberalę ideologiją? Konservtoriai tame tarpe. Šetonas gyvena bet kuriame, kuris jį įsileidžia.

Tikrai taip>>> 7:52

Ir ne tik „Šėtonas gyvena bet kuriame, kuris jį įsileidžia”, bet ir skleidžia, o šis veikėjas, viename komentare, užsiminė, kad jis pats yra šėtonas. Štai šituo kalbėtoju turėtų susirūpinti, informaciją sekanti viešoje erdvėje, policija. Tik, manau, šėtonas savuosius nepersekioja.

Rasa

Ko gero reikia referendumo ir tikrai ŠEIMA LAIMĖS. (nes ir rudenį jie gali prastumti SK, rudenį ir karantiną sugalvos, kad į gatves nieks neišeitų).
Bet kaip apsisaugoti nuo sistemos sukčiavimo. Juk jų rankose rinkiminė komisija. Visiška betvarkė vyksta balsuojant iš anksto. Ten nei apskaitos, nei apsaugos. Maišus į rinkimines komisijas atveža neužblombuotus, be jokių lydraščių…ką nori tą prikiši. Reikės visas galias sutelkti sukčiavimui stabdyti.

krikščionims nereikia šūkių

reikia tik būti tikru krikščionim.

mes katalikai

Dėkoju Ganytojui už tiesos ir paguodos žodžius. Manyčiau, kad labai reikia GALINGOS VIEŠOS ŠV.ROŽINIO MALDOS. Tegul Lietuvos žmonės pagaliau supranta , kad vieni , be Dievo, mes nieko gero nepasieksime. Argi ši neganda- nėra ženklas, kad turime šauktis Dievo pagalbos…
O iš žmogiškos pusės: atstatykime šioje mažoje gražioje šalyje TEISYBĘ————-tebūna sušauktas Referendumas šiuo egzistenciniu klausimu(o jei reikės- ir kitais).Katalikai, nekeikime vieni kitų ir valdžios-daug melskimės už valdžią ir, tikiu, Dievas perkeis jų širdis…….

O jei>> Rasa

vėl išsirinksime ne tuos? Taip vyksta tik todėl, kad yra nuvertinta iki nieko tauta. Šį kartą, Dievas davė išties dvasiškai visiškai silpną valdžią, kuri bijo Briuselio. Bando save apsaugoti stiprindama galios jėgas, bet, kas yra fizinė jėga be dvasinės jėgos? Ši jėga tarnaus bet kam, kas tik jai pasirodys stipresnis. Tad nieko kito nelieka, o tik patiems pasistiprinti savo tautos, išskirtinai stipria dvasine galybę. Turime mes tokį palikimą ir remdamiesi ja darykime tai, kas ją darys dar stipresne. Neįsileiskime jokio susiskaldymo, elkimės, kaip vieninga tauta. Štai šito mums mokė Jėzus Kristus – meilėje ir vienybėje yra tikroji galia. Stabdykime bet kokią panikos skleidimą, brutalumą, netiesą prieš savo brolius tautiečius. Brolyje matykime paklydusią avelę, o ne priešą ir su meile padėkime… Skaityti daugiau »

Patobulintas šūkis

Visų šaliu (dar) mąstantys žmonės, vienykitės! Nes greitai mums bus labai blogai.
(Andrij Baumeister)

keista

LKB naudoja bolševikų šūkius?!

Angelė

Juk matėt, koks ryškus velnias DEIVIO vardu pasivadinęs. Žinosim su kuo reikalą turim. Lauk, šėtone, ne į tą vežimą įsėdai.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top