Dalius Stancikas. Europos pabaiga ar išsigelbėjimas?

Žurnalas „Miškai“

Ši vasara tiesiog kunkuliuoja politinėmis dramomis: islamiškasis terorizmas tapo Prancūzijos kasdienybe (žudynės Nicoje visus pribloškė ne tik aukų skaičiumi, bet ir nauja naikinimo forma – sunkvežimiu), atbėgėliai iš Azijos su šūksniais „Allahu Akbar“ peiliais ir kirviais užpuldinėja traukinių keleivius Vokietijoje, 18-metis iranietis Miuncheno prekybos centre nušovė devynis vokiečius, nepavykęs karinis perversmas Turkijoje pažymėtas šimtais nušautųjų ir tūkstančiais suimtųjų, masinis rusų sportininkų dopingo vartojimas ir valstybiniu lygiu vykdytas sukčiavimas Londono ir Sočio olimpiadose sudrebino ir olimpines žaidynes Brazilijoje.

Vis dėlto svarbiausias šios vasaros, šių metų įvykis yra anglų pasitraukimas iš Europos Sąjungos. Nelaukti anglų referendumo rezultatai pasaulio finansinėms korporacijoms smogė itin stipriai: per dvi dienas po balsavimo globaliosios rinkos prarado net 3 trilijonus (tris tūkstančius milijardų) dolerių! Tačiau anglų atsiskyrimas reikšmingas ne dėl prarastų pinigų, o dėl pasipriešinimo visai globalizacijos krypčiai, ir todėl, kad tai padarė būtent Anglija, kurios sostinė garsėja pasauliniais finansų centrais, o anglų kalba yra visame pasaulyje tapusi susikalbėjimo pagrindu.

Anglai, gal ir patys to iki galo nesuvokdami, per vieną dieną sugriovė kelis dešimtmečius globalistų (federalistų) dirbtinai kurtą europiečio, kaip naujos tautybės, viziją. Pagal šią viziją ilgainiui dabartinės Europos valstybės, paskui neišvengiamai ir tautos, turėjo nunykti (visas politines galias iš nacionalinių valstybių turėjo perimti Europos Komisija, Europos Parlamentas ir Europos Prezidentas), o krikščionybę, kaip ir senąsias europietiškas tradicijas bei sąvokas (tarp jų ir šeimos, kaip vyro ir moters, sąjungą), turėjo pakeisti naujoji religija – iki absurdo plečiamos žmogaus teisės (štai pernai Prancūzijos teismas nusprendė, kad popiežiaus Jono Pauliaus II skulptūros statymas prieštarauja prancūzų religinio neutralumo principui). Tačiau birželio 24-ąją europietiškas Babelio bokštas kartu su kuriama europiečio tautybe žaibiškai nugarmėjo į nežinią: na, koks gali būti angliškai šnekantis europietis be pačių anglų?

Nevaržomos emigracijos problema buvo esminis veiksnys, lėmęs tokį anglų pasirinkimą (užpernai rudenį panašiai pasielgė ir šveicarai, labai menka, vos 0,3 %, persvara referendume nutarę riboti atvykėlių iš ES skaičių). Dauguma vyresnio amžiaus anglų suprato, kad šis referendumas yra paskutinė jų tikro apsisprendimo galimybė, nes po dešimtmečio tokio balsavimo rezultatas būtų žinomas iš anksto: kasmet Anglijoje atsiranda dešimtys tūkstančių naujų, jaunų balsuotojų, kurie kur kas labiau atspindi afganistanietišką, iranišką, etiopišką ar pagaliau lenkišką mentalitetą ir kurie likus mėnesiui iki lemtingojo balsavimo suspėjo Londono meru pirmąkart išrinkti musulmoną – pakistaniečių imigrantų sūnų, aktyviai agitavusį pasilikti ES.

Anglų pasitraukimas – tai jau antras nokdaunas Europos globalistams. Pirmasis buvo prieš 11 metų, kai olandai ir prancūzai referendumuose atmetė ketverius metus brandintą ES konstituciją (anglams tuomet jau nereikėjo balsuoti, o Lietuvos valdžia savo piliečiams nepatikėjo tokio svarbaus sprendimo). Tuomet, 2005 m. vasarą, globalistai virkavo panašiai kaip ir po anglų referendumo: „suduotas triuškinamas smūgis didžiajam Europos integravimo projektui“, „populistai Europą įstūmė į aštrią institucinę krizę“ ir pan. „Man, europiečiui savo širdyje, tai yra visiškas nusivylimas, tai stiprus Prancūzijos ir Europos pralaimėjimas“, – ašaras liejo atsistatydinantis Prancūzijos premjeras, o Prancūzijos prezidentas Ž. Širakas prieš referendumą gąsdino, kad prancūzams atmetus Bendrijos konstituciją Prancūzija praras savo pozicijas Europoje ir nebegaus gerų pašalpų, pensijų ir t. t. (ar ne panašiais gąsdinimais po dešimtmečio bauginti ir anglai?).

Nesugriuvo Europa tuomet, nesugrius ir dabar, nes Europa nėra tas pats, kas Europos Sąjunga, kaip mums kasdien bandoma įpiršti. „Anglija buvo ir liko Europos dalimi, vienintelis pokytis – Jungtinė Karalystė atsiribos nuo neskaidrios ES teisėkūros ir pati galės kontroliuoti savo sienas“, – taip referendumo rezultatus vertino išstojimo iš ES lyderis ir naujasis Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras B. Džonsonas. Ir jei po breksito Europa susidūrė su vidaus krize, tai jos autoriai yra ne anglai, o ES federalistai, iš esmės paneigę europietišką demokratiją. Juk jei prieš dešimtmetį Europos elitas būtų įsiklausęs į prancūzų, olandų išreikštus nepritarimus prievartinei ES centralizacijai, jei valdžioms piliečių nuomonė būtų svarbesnė nei savo pačios kuriama utopinė vizija, šiandien Didžioji Britanija tebebūtų tvirta ES narė.

Susierzinimo kupini priekaištai po anglų referendumo pagaliau išryškino, kaip iš tiesų Europos elitas suvokia demokratiją (liaudies valdžią): populistais apšaukta laimėjusioji dauguma (šioje srityje ypač pasižymėjo Lietuvos žiniasklaida ir mūsų nacionalinis transliuotojas LRT, apie Anglijos referendumo eigą pateikdavęs ne žinias, o vienos – pralaimėjusios pusės propagandą); Didžiosios Britanijos premjeras pavadintas avantiūristu ir pasmerktas už tai, kad suteikė galimybę „tamsiai liaudžiai“ pačiai nuspręsti savo likimą (ar ne panašiai mūsų valdžia įvertino per 2012 m. referendumą nepritarusiuosius naujos atominės elektrinės statybai?); pasipiktinta, kad senjorai primetė savo valią jaunimui (Anglija išbuvo ES 40 metų, tad tik senjorai ją ir yra matę visiškai nepriklausomą). Globalistų susinervinimas suprantamas: dauguma europiečių, kaip ir anglai, referendumuose atmestų dabartinę nedemokratišką ES santvarką (ES Prezidentas D. Tuskas: „užvaldyti greitos ir visiškos integracijos idėjos nesugebėjome pastebėti, jog paprasti žmonės, Europos piliečiai, nepritaria mūsų euroentuziazmui“).

Tačiau net ir tokia apglamžyta demokratija vis dar šviesmylėmis nutolusi nuo mūsų lietuviškosios: ar galima įsivaizduoti Lietuvoje referendumą dėl išstojimo iš ES, jei savo metiniame pranešime Prezidentė grasinamai sako, kad „vis pasigirstančios abejonės dėl bendros Europos ateities (…) pavojingos nei kiek ne mažiau nei nedraugiškos šalies naikintuvai virš mūsų galvų“? Ar mūsų partijose įmanoma tokia vidinė demokratija, kaip angliškose: abiejų priešingų referendumo stovyklų vadai – D. Kameronas ir B. Džonsonas – vienos partijos nariai ir jokia partinė priežiūros komisija neuždraudė jiems reikšti diametrialiai priešingų nuomonių tokiu valstybei ir Europai svarbiu klausimu!

Vis dėlto, kas gi laukia Europos po breksito? Austrijos prezidento rinkimai leidžia teigti, kad dėl dažnėjančių teroristinių išpuolių vis daugiau ES valstybių keis dabartines savo valdžias ir jų globalistines vizijas (ar kas bepamena, jog prieš kelerius metus, dar iki didžiojo emigracijos antplūdžio, ta pati Vokietijos kanclerė A. Merkel tvirtino, jog Europoje nepasiteisino multikultūralizmas, o jai antrino Prancūzijos prezidentas), todėl labai tikėtina, kad per tą laikotarpį, kol vyks Anglijos derybos su ES, iš esmės pasikeis pati ES, ir būtent Anglija taps naujos Europos sutarties iniciatorė. Šįsyk Europos, ne kaip naujai kuriamos valstybės, o kaip valstybių sąjungos, kuriai bus grąžinta tikra demokratija ir į kurią pamažu grįš, tikėkimės, senosios europietiškos vertybės.

Todėl ir viliuosi, kad nepaisant tikrų geopolitinių grėsmių ir netikrų globalistų gąsdinimų toks netikėtas istorijos posūkis yra palankus mažoms Europos valstybėms, šiuo metu tapusioms bebalsėmis ES provincijomis, o ypač Lietuvai, kurios piliečių emigracija į ES vakarus tebėra didžiausia ir egzistenciškai pavojinga. Bėda tik ta, kad Lietuvos valdžia, vis dar įsivaizduojanti, kad vienintelis lietuviams naudingas kelias yra Europos valstybės sukūrimas, kaip ir likęs Europos elitas, nesupranta, jog anglų breksitas yra ne Europos pabaiga, o atsivėrusi nauja galimybė išvengti pabaigos, kurią nenumaldomai artina islamiškosios emigracijos banga.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
58 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pagarba anglams

dar turi savigarbos
ir anglas niekada nevogs, nemeluos, nešmeiš, nenervuos, neįžeidinės, neims kyšio – džentelmeniškos-krikščioniškos tradicijos gyvos.
pas mus , deja, rusiškos – visiškai priešingos….

Pagarba Daliui Stancikui

Pagarba žurnalui Miškai, suteikusiam tribūną Daliui Stancikui, kurį Pusliai išmetė iš Bernardinų dėl straipsnių apie Garliavą, konkečiai „Du teisingumai”.

Tarabilda

Labai tikslus pastebėjimas apie mūsų liatuviškojo politinio isteblišmento ir žiniasklaidos reakciją į Brexitą. Visiškai sukuilėję mūsų politologai ir žiniasklaidininkai užsiėmė ruskijai nenusileidžiančia junkeristine propaganda.

Svarbiausia tautai

išlikti savimi,turėti savo tapatybę.Tai svarbiausia valstybės gyvavimo sąlyga.Bet seksualiems,idealizuojantiems materializmą globalistams to nesuprast.Todėl reikia juos palikti ramybėje virti savo svaičiojimo sultyse,o kiti tyliai turi imtis atsakomybės už savo šalį,tą mažą žemės lopinėlį mums skirtą,ir drąsiai,be kompleksų ,su vidine laisve,kurią suteikia 10 Dievo įsakymų ir dorybių intencija ,su vidine laisve ,drąsiai rėžti savo nuomonę ir siūlymus.Su įsitikinimu.

Taip ,anglai tvirtai įleidę

šaknis į savo šalies žemę.Kokie jų sodai,su kokiu užsidegimu ,subtilumu jie juos puoselėja.Tai terapija,meditacija,sielos atgaiva.Tai irgi juos laiko savo šalyje.

Kažkaip seniai

praėjo noras atsiversti bernardinus.Net nežinant,kas juos valdo,pajauti,kad ne ta dvasia.

Pikasas

Minėdamas pavienius teroro atvejus autorius Dalius Stancikas aplenkia valstybinio terorizmo faktus. O juk šie faktai patys kraupiausi Pasaulyje. Vienur jie matuojami tūkstančiais aukų, o kai kur jau ir šimtais tūkstančių. Prieš tokius faktus nublanksta dopinginiai apgavikai ir tas pats Brexit” sprendimas. Kuris, beje dar nėra įteisintas, kaip to reikalauja ES ir Britanijos teisės aktai. Visas šis D.Stanciko rašinys persmelktas džiugesio, kad anglai būtent taip apsisprendė. Motyvai tam sudėlioti įvairūs ir autorius nelabai pergyvena, kad iš karto netekta 3 tūkstančių milijardų dolerių. Jam tai gal nelabai suvokiama suma ir kas su ja konkrečiai susiję. Europos Sąjungos ekonomikos silpnėjimas yra blogis. Mums gal dar svarbiau politinio saugumo silpimas mažėjant ES šalių vieningumui. Gal ir tai autoriui nesvarbu? Tai kas jam tada svarbu?… Skaityti daugiau »

Pikc

Pikasas visiškai teisus – visi, kas drįsta kritikuoti eurosajūzą, yra rusū agentaj! Kiekvienam libkonui ir liberastui akivaizdu, kad būtent sajūzas mus saugo nuo Rusijos, nes juk tai gynybinė organizacija (tik neišsiduoda – kad rusai nesuprastų), o sajūzo politbiuras – tvirti, ryžtingi, valingi, puikiai su iškylančiomis problemomis susitvarkyti sugebantys lyderiai (tik irgi neišsiduoda). Taip pat bet kokiam libkonui/liberastui akivaizdu, kad „[n]iekas tautų Europoje nenaikina, o tokius absurdus kalba tik visiški…” – juk pareiškimai „tautinių valstybių vieta – istorijos šiukšlyne” ir „valstybių sienos yra blogiausias kada nors politikų sugalvotas dalykas” reiškia tik viena – kuriama „jėga tautų galimybėms padidėti bendroje erdvėje”. Nes tik bendroje erdvėje ištirpusi tauta įgaus jėgą galimybėms, kurioms atsiskleisti nebetrukdys toks retrogradinis stabdis, kaip savo valstybė. Priminsiu, kad visi,… Skaityti daugiau »

au au au

Įdomi ir originali nuomonė. Europa nusivažiavo ir tai reikia pripažinti. Europa užsnūdo pagal Šimašių emocinėje gerovėje ir jos vadovai atitrūko nuo realybės. Europos (ES) vadovai pradėjo vos ne vadovauti, nurodinėti kitoms valstybėms ES narėms ką ir kaip daryti, o jei nedarysi taip kaip mes nurodėm, tai būsi nubaustas. Anglai yra savarankiški. Jų genuose teka ilgametė demokratinė patirtis. Jie spaudimams nepasiduoda. Jie galvoja, mąsto, turi savo nuomonę ir ją gina. Nėra ko bijoti to Brexit. Jis privertė visą Europą galvoti.
Geras straipsnis.

Pikasas to Pikc

Galėjote net neaiškinti. Negi manote, kad nežinau, kokio politinio profilio grupelė šiame leidinyje „kaifą gaudo”. Juokingiausia yra tai, kad ir patriotus – tautininkus tos personos sugeba suspėti suvaidinti. Manau, kad tik nebūnantys buvę drąsiai pezi apie apie „libkonus/liberastus”. Tautinės valstybės, beje, žmonijos puošmena. Jį kaip perlų karūna, kur kiekvienas Saulės sukurtas perlas – tauta užima sau prideramą vietą. Kiekvienos tautos mentalitetas su savo kalba, kultūra, papročiais – didžiulė žmonijos vertybė. Visą tai lengviau išsaugoti tada, kai su visu tuo lobiu yra geros galimybės susipažinti kitoms tautoms. Ką veikia Rytų imperija laisvų tautų ir valstybių atžvilgiu – net aiškinti nereikia… Jei trumpai ir tiksliai – savo grobuoniškų metodų nekeičia. Net ir savo rusų tautai neleidžia pilnumoje atsiskleisti. Politiniai ir ekonominiai marazmai… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Jo. Sunkūs uždaviniai ir iššūkiai užgriuvo Pikasą. Tenka be atodūsio ir atvangos niautis ir minkytis su irštva rusų agentų, susimetusių į Tiesos.lt portalą. Čia nerodoma derama podxaluistva ištisai plejadai Pkaso stabų – Matrioškai, Patriarxui ir anūkui, Kubiliui ir Raselei pulemiotčicai. Čia tokie užkietėję agentai, kad jiems neprasiskalbia smegenys, nors tu ką.

Pikasas Tarabildai

Prie tokios publikos esu pripratęs. Manęs iš pusiausvyros dar niekam nepavyko išvesti. Uždavinys sietinas su šio leidinio pavadinimu. Tiesos paieškos kelia tik džiugesį. Ypač, jei, pagal mano supratimą, tiesos kelią pavyksta rasti… Jei kas nenori jo ieškoti, tai ir tokią teisę turi….

pikasius - VSD agentas

atsargiai su pikasiumi – jis VSD agentėlis (ne už pinigus, bet išprievartautas)

Pikasas

Esu visiškai laisvas skaitytojas, laisvai išsakantis savo mintis. Man dar niekas niekada nieko nenurodė ir neliepė vienaip ar kitaip komentuoti.

Tarabilda Pikasui

Tenka tik stebėtis tamsta, kad „pagal savo supratimą ieškote dar kažkokio kelio”, kai tamstos stabai juk ir yra kelias, tiesa ir likimas. Juk ar ne tą reiškia garsioji patriarxo sentencija: „Dalia tebūnie Lietuvos dalia”. Ši absoliuti tiesa yra neišardoma ir reiškia mūsų valstybės tapatybę, kad Dalia + Patriarchas ir yra Lietuva. Kas šia formule abejoja, yra rusų agentas.

s.m.

į mano klausimą po Terlecko šmeižto bylos taip ir neatsakė… Klausiau ar tada „pakabino”.

Modiljanis Pikasui

Jei niekas tamstai dar nenurodė, tai tik todėl, kad niekam esi nebeįdomus ir visi jau seniai prarado viltį, kad kada nors išsikepurnėsi iš konservatoriškos placentos. Žinai, čia partinių klakerių nelabai mėgsta.

Stancikai ziurek biski toliau!

Musu tas antros kartos nuo zagres elitas,toliau kaimino trobos, pasaulio ne mato! https://regnum.ru/news/polit/2171065.html

Pikasas

Niekada nesu agitavęs už kurią nors partiją ar atskirą politiką. Apie A.Terlecką (google.lt pikasas terleckas). Atsakyta su kaupu… Beje, niekados nieko nesu apšmeižęs ar melavęs. Siūlau diskutuoti pagal rašinio turinį. Tada, manau, bus kur kas prasmingiau…

Liepa

Fanatizmas yra baisus dalykas.Vieni negali negerti, kiti-nelošti,treti- nevogti.Komentatorius Pikasas negali nešlovinti tų,kurie kažkodėl vadinasi „koncervatoriais”, nors nieko konservatoriško pas juos nesurasi- negerbiamos paprotinės lietuviškos tradicijos,nėra jokio Tautai svarbių darbų tęstinumo istorinių įvykių fone, o tokia bene pagrindinė konservatizmo vertybė kaip- nusistovėjusių žmonių tarpusavio ryšys, tvarkos ir stabilumo išsaugojimas ir puoselėjimas- apskritai nesuprantamas dalykas TS-LKD.//”Konservų „lyderiai palaiko ir balsuoja už atominę energetiką, Lunaček projektus, genetiškai modifikuotų augalų įsileidimą į vietinius ūkius- suprask,žmogau, dorovė, sveikata, ekologiška aplinka, nusistovėjusios ir tūkstantmečių patikrintos lietuviškos kultūros,žemdirbystės tradicijos,normos, tikėjimas,pasaulėžiūra- nulis?Kur dar nusikaltėliška veikla,kai ‘suvaldant krizę” suorganizuojama masinė emigracija?//Tegul laisvai paklodes guldantis laisvų minčių(galimai suprask,kad laisvas ir nuo proto?)turėtojas P, šlovina tuos savo diedukus ir anūkėlius savo asmeniniame portale. Čia jis tikrai nė prie ko, nes tiesos.lt… Skaityti daugiau »

kam pikasius patinka?

labai geras testas – atpažinti VSDišnikus

Pikasas Liepai

Šlovinti galima tik Absoliutą. Politikus ir partijas vertinu pagal konkrečius darbus ir savo supratimą. Jei pajėgsite nurodyti nors vieną priešingą pavyzdį, tai labai nustebsiu. To nebuvo… Myliu savo Tėvynę ir Tautą, jos kalbą kultūrą , papročius ir t.t. Man tai netrukdo gerbti ir kitas tautas, jų savitumą. Jūsų, p.Liepa, pagieža jus išduoda… Ar bent tiek suprantate?

Korekcija

Referendume (BREXIT) balsavo ne piliečiai, o kapitalas, kuris valdo žiniasklaidą, o jau ši žino kaip zombius varyti prie urnų. Mažas skirtumas reiškia, kad balsavimas buvo suklastotas, bet tai juk – ne Krymas, niekam neįdomu. Kapitalas su finansų centrais nenori išnykti dėl to persiorentuoja į rytus – Kinija ir t.t. GB dar neįšstojo iš ES tik pasiliko sau judėjimo laisvę. Nevaržoma imigracija tikrai nebuvo priežastis, kadangi GB nėra Šentgeno erdvėje, beje GB – sala. ES kaip projektas – yra sąmokslų sąmokslas, reiškia tarnauja kam tik nori – tk ne ES piliečiams. Kadangi ES federacija normaliai nesiformuoja tai pradžioje būtina išformuoti ES valstybes, prasiaubti kokiu karu – o tada prašom kokį kalifatą galima sukurti. Iš čia ir neadekvatūs lyderiai ale Merkel ir… Skaityti daugiau »

Klausimai konserviniams

„Niekas tautų Europoje nenaikina, o tokius absurdus kalba tik visiški…”
Svarbiausia, kad bent kol kas be prievartos? Svarbiausia, kad ir ištvirkavimas vyktų be prievartos, bet savo, nors ir kažkam paskatinus, taip elgtis… ir viskas gerai? Būtent Briuselio komisarai yra šiuolaikiniai tiek dorovinio, tiek tautinio ištvirkimo skatintojai dvasiniams silpnuoliams ir tai yra labai blogai. Už ką kiekvienais metais mokama didžiuliai pinigai Rytų ir Vidurio Europos valstybėms, vadinami europine parama, kuri ištirpsta nežinia kur?
Beje, Vakarų skleidžiama seksualinė revoliucija dar tik įpusėjus. Tačiau galima pasiguosti, kad Briuselio planai, kuriant gyvūnžmogį lengvai neįsigyvendina: dar egzistuoja suverenios valstybės, tautinės kultūros dar nevisiškai mirusios, o svarbiausia, kad dar nesunaikinta autentiškos šeimos institucija ir nevyksta viešos sekso orgijos.

Pikasas to "Klausimai..."

Prašau nurodyti nors vieną tautą, kurią Europos Sąjungą sunaikino. Jei nenurodysite, tada ir jūs būsite visišku… Beje, kiek žinau, Lietuvos dešinė partija TS LKD partija moral4s klausimais visada išsako labai aiškią poziciją. Kokios problemos?

Išorinė Lietuvos nepriklausomybė

be vidinės laisvės,be siekimo vidinės laisvės nuo nevertybių-godumo,melo,apgaulės,prievartos valdyme,nesąžiningumo,švaistūniškumo,gudrumo…,-yra tik miražas.Tik galimybė siekiantiems valdžios dangstytis Lietuva ir siekti asmeninės naudos.Į vidinę laisvę veda tarnavimas.Ar konservatorius galima pavadinti tautos tarnais?Ar juos puošia kuklumas,atjauta,paprastumas,gailestingumas,noras dovanoti,siekti to,kas geriausia,-prieinamą švietimą,gydymą,socialinę pagalbą,atvirą diskusiją…

3,14 kaka

Visai įdomi tema, gaila tik kad internetinis įkyrybė koncervinis pikapas/pinokis ir čia lipa visiems per galvas su savo propagandos grafomanijomis.
Laikraštinė kalba, dirbtinis saldžiarūkštis mandagumas, bukas angażuotumas, matrioškininkų/koncervatnykų „ideologijos” dvokas ir įžūli demagogija- tai viskas kuo gali „pasigirti” tas tipelis.
Ponas Slavinckas yra virtęs tikra portalų komentarų skilčių rakštimi.
Šio narcizo brukalais užtvindyta visa viešoji virtuali erdvė.
Kur koją pastatysi, ten įsistosi į pikaką.
Ot brudas!
Vis galvoju – ką gi p. Slavinckas primena?
Prisiminiau- pikasius yra toks virtualus grafitininkas, tipo pasenęs Kauno pienburnis terliojantis visur kur tik pasiekia.
Interneto „solomonas” su klaviatūra vietoj dažų balionėlio.
Terlius.

Pikasas > 20:50

Esu rakštimi „kontoriniams”. Į visokiausias papliurpimus nekreipiu dėmesio,

Pikasas

Esu „kontorinių” apmėtytas… Siūlau grįžti prie temos: PRIMINSIU: Minėdamas pavienius teroro atvejus autorius Dalius Stancikas aplenkia valstybinio terorizmo faktus. O juk šie faktai patys kraupiausi Pasaulyje. Vienur jie matuojami tūkstančiais aukų, o kai kur jau ir šimtais tūkstančių. Prieš tokius faktus nublanksta dopinginiai apgavikai ir tas pats „Brexit” sprendimas. Kuris, beje dar nėra įteisintas, kaip to reikalauja ES ir Britanijos teisės aktai. Visas šis D.Stanciko rašinys persmelktas džiugesio, kad anglai būtent taip apsisprendė. Motyvai tam sudėlioti įvairūs ir autorius nelabai pergyvena, kad iš karto netekta 3 tūkstančių milijardų dolerių. Jam tai gal nelabai suvokiama suma ir kas su ja konkrečiai susiję. Europos Sąjungos ekonomikos silpnėjimas yra blogis. Mums gal dar svarbiau politinio saugumo silpimas mažėjant ES šalių vieningumui. Gal ir… Skaityti daugiau »

vis tik nabagas ta pikasius

neturi supratimo, kad jis tik tikrai nemalonus tipelis.
čia jau tragedija žmogaus.
kaip katalikui reikia pasimelsti už nelaimingą ir tamsią jo sielą.
Dievulis visagalis…

Arvydas

„Kai vyriausybė bijo žmonių, tai – laisvė. Kai žmonės bijo vyriausybės, tai – tironija” – Tomas Džefersonas.
Tai bijo Lietuvos vyriausybė žmonių, ar ne? Ir ne tik (ne tiek) vyriausybės, kiek „instrumentų”.

3,62 to 3,14

Tu ką? Psichas? Galvoj negerai… Kaip išdrįsai taip ikoneveikti Slolomoną Slavincką? A tu bent nutuoki, kuo tau tavo analizės baigsis. Pikasas dabar jau nuo tavęs neatstos dieną ir naktį. Baisesnio pragaro ant šio svieto nesugalvosi.

> Pikasas to "Klausimai..."

Būtent, kad TS-LKD laikysena dorovės atžvilgiu tapo dviprasmiška: Seime ši partija balsuoja už autentiškos šeimos stiprinimą, tačiau, iš kitos pusės, dėl viešųjų BalticPride iš šio partijos vadovybės pusės visiška tyla (lyg tokių „garbės” paradų išvis nevyktų. Priešingai, šiais metais, kiek žinau, šiame ištvirkėlių parade dalyvavo ir vienas TS-LKD partijos narys (gaila,pavardės neprisimenu). Toliau: V.Landsbergis ES parlamente balsavo už Lunaček rezoliusiją – genderistinį vaikų „auklėjimą”, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Lansbergis dar iki šiol nėra aiškiai išsakęs savo pozicijos vienalyčių „santuokų” bei partnerystės atžvilgiu, ar tokios homoseksualistų viešinimosi teisinės institucijos yra normalu, ar nenormalu. Aišku, kad dar nėra jokios „sunaikintos tautos”, nes tai lėtas ir ilgas procesas, kurį diplomatiškai skatina savo direktyvomis (kol kas pusiau privalomomis) tautų ir valstybių „gelbėtoja” nuo Rusijos –… Skaityti daugiau »

Pikasas TO 21 : 13

Apie tai ką rašote, siūlau komentarą prie R.Karbauskio rašinio.

Pikasas  >21:04

Vargu ar „kontorinis” gali būti katalikas.

to 3 rub 62 kap

Tavo teisybė. Tikrai, nuo 3,14 solomoną-pikasių ištiko dizinterija.
Pratrydo nebe „siūlu” o „paklodėmis”.
Gal jis užsikrėtęs salmonelėmis?

Pikasas

Esu čia ir tam, kad pasiryškintų „oponentai”.

klausimas pikasiui

pikasiau – kokia tavo nuomonė apie kubiliaus tovariščių oleką?

Pikasas> 21:25

Seimo opozicijos lyderis A.Kubilius su TS LKD partijos frakcija ministrui Juozui Olekai ruošia nepasitikėjimno interpeliaciją „už auksines šakutes”. Siūlau fragmentą iš praeities: RETRO. RETRO 2008-12-08 Ugnė Naujokaitytė | Alfa.lt >>>> Paskirtoji krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė teigia, kad jai nebus priimtinas „draugų rato“ protegavimas kariuomenėje bei krašto apsaugos sistemoje. … R. Juknevičienė kritikavo ir sprendimą išmokėti premijas kariams bei valstybės tarnautojams, kurių suma – beveik 20 mln. litų. …Tai, ką padarė … Juozas Olekas, nežinau, ar jam pačiam tą suvokiant, padarė didžiulę žalą visuomenės požiūriui į krašto apsaugą. Ypatingai premijos. Nebuvo būtina skirti tokias dideles premijas šiuo metu. Žmonės būtų supratę. O dabar krašto apsaugos lėšų didinimas bus tik apsunkintas“, – sakė ji NSGK ir Užsienio reikalų komiteto nariams. Ji… Skaityti daugiau »

aha, taip ir maniau

dengia kubilius su juknevičiene oleko daugiamilijonines vagystes ir atvirą sabotažą.
ir šį kartą olekas konservatorių dėka bus sausas 🙂
na tiesiog šaunuoliai tavo konservatoriai pikasiau
—-
dažniau rašyk pikasiau, kaip konservatoriams dengiant komunistus baigiama sunaikinti Lietuva. Lauksime.

Pikc

LABAI geras „2016-08-31 21:13” komentaras – tik adresuotas veikėjams, kuriems logiški argumentai „negroja”, siekiamo poveikio, deja, neturės. 🙂 Beje, dėl Jūsų aptariamos G. Landsbergio pozicijos (nes vengimas išsakyti poziciją – JAU pozicija ;)) neverta stebėtis, žinant „progresyvią beigi tolerantišką” jo žmonos poziciją („nieko baisaus tie gender loops”). 😉 Beje, bandžiau ieškoti esminių skirtumų tarp libkonų/liberastų ir koloradų – sunkoka. Bet va su panašumais… Spręskite patys: pristatau standartinę libkonų/liberastų ir koloradų pozicijų lyginamąją analizę, kur pirmųjų ginami teiginiai pristatomi prieš skliaustelius, o antrųjų – skliausteliuose. Taigi: 1. Eurosajūzas (rasieja) yra aukščiau bet kokios kritikos ir neabejotinas gėris Lietuvai be jokių išlygų. 2. Kas drįsta kritikuoti eurosajūzą (rasieją), tas rusų (gėiropos ir amerikosų) agentas ir Lietuvos priešas. 3. Rasieja (gėjropa/amerikosai) yra vienintelė… Skaityti daugiau »

Pikasas > Pikc

Supratau, kad jūsų pozicija sudėliota skliausteliuose. To ir tikėjausi…

Pikasui

Pats tu savo skliaustuose konservuotas.

Marginalas

Stančikai, nors ir atsiprašiau Paties, matau, kad įsitraukėte į antiislamišką isteriją neišmanydamas nei islamo, nei istorinės analizės. Ir pabėgėliai ne visi musulmonai, nors ir iš Artimųjų Rytų, ir AL AKBAR reiškia absoliučią tiesą, kad jei Jums ir kitiems aukščiau visko (AKBAR) bus ne D-vas (AL), tai bus tik Jo priešai pradedant nuo doičlandų, kurie būtinai „über alles”, ir baigiant orveliniais cirkais su Balsųdaugumos totaline elektronine diktatūra pagal Apr 13:17. Visada vyko, o dabar ryškiausiai vyksta pamatinė kova tarp tikėjimo ir satanizmo.

Stasys

Įdomu. kad „Pikasas”, kuris reiškiasi kaip gudriausias čia, ėmė ir pražiopsojo svarbiausius dalykus. Dalius teisus, buvusi ES vadovybė turėjo tikslą padaryti Europoje vieną tautą, t.y. europiečius, analogiškai amerikiečiams. Ir nebuvo tai jokia paslaptis. Piršosi išvada, kad ir religijos bei šeimos naikinimas taipogi buvo leniniečių/trockistų planuose. Be abejo, tai utopinis mąstymas, nes Europa ne Amerika. Europa susideda iš valstybių, gyvena tautos su giliomis tradicijomis ir suvaryti jas į vieną gardą,padaryti tik valstijomis, suniveliuoti neįmanoma.

Marginalas Stasiui

Ne „buvusi ES vadovybė turėjo tikslą padaryti Europoje vieną tautą”, bet Bilderbergo grupė, be kurios palaiminimo nė vienas Vakarų valstybių vadovas negaus posto, propaguoja bankininkų pasaulinę vyriausybę bei nacionalinių valstybių panaikinimą per tautų maišymą „laisvai judant „kapitalui, prekėms ir [badmiriaujančiai] darbo jėgai [+ pabėgėliams]”. Sterva Merkel yra tikroji Bilderbergo grupės narė. Štai pamatiniai globalizatorių pasisakymai. 1) James Paul Warburg (apie jį sk. Vikipedijoje): http://quotes.liberty-tree.ca/quote_blog/James.Warburg.Quote.BC08 Po 40 metų Davidas Rockefelleris 1991 m. Bilderbergo grupės suvažiavime Badene: http://quotes.liberty-tree.ca/quote_blog/David.Rockefeller.Quote.103D Šie tikslai niekur nedingo ir nedings, nes 1 procentas žmonijos valdo turto tiek, kiek visa likusioji dalis, taigi pribrendo vergovės totaliojhe modernioje (elektroninėmis grandinėmis) pakopoje reikalas. Ar britai iš kažkur įstojo ar neįstojo (apie britus čia: https://sites.google.com/site/theholocaustrevised/lithuanian), turi tiek pat reikšmės, kaip ir Paties… Skaityti daugiau »

Pikasas Stasiui

Girdėjau apie tokią Europos Sąjungos sąmokslo teoriją. Mačiau kas ją skleidžia ir tai manęs neįtikino. Jau prieš ilgoką eilę metų bandžiau aiškintis apie trijų ekonomikos polių Žemėje konkurenciją. Europai ta prasme netgi būtina buvo susivienyti. D.Stanciko garbstomas „Brexit” ta prasme – absurdas. Apie atskirų valstybių ar tautų asimiliavimąsi JAV pavyzdžiu jokių rimtesnių ženklų nebuvo. Jei vienas ar kitas varpelis EP apie kokias mažumas paskambina, tai daugiausia būtent kreivų kairiųjų rankose. Kol kas Europarlamentas kairumo liga neserga. Na, nebent kokios slogos forma, kuri ir negydoma praeina..

Kalkis

Tik netikėjimas ir kova už netikėjimo teisę išgelbės nuo abraomijos apreiškimo/ revoliucijos aprašomo biblijoje kai ateis Kristus.

 Už teisę netikėti

Mes turime teisę netikėti JAHVE, mes turime teisę netikėti Jėzum Kristum/žydų karalium, mes turim teisę netikėti Alah Akbaru ir netikėdami į šią trijadą turim teisę gyventi – netikėjimas ir yra tikrasis išsigelbėjimas.

Pikc

Žiūriu, stabilus dalykas tas fanatizmas – tiek alach-babachų, tiek eurosajūzo gerbėjų. Tskant, jeigu realybė prieštarauja įsitikinimams – tuo blogiau realybei! 😀

58
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top