Dar kartą apie Konstituciją ir Konstitucinį Teismą

ekspertai.eu

Niekada niekas negalvojo, kad kada nors ateis laikai, kai Konstituciją reikės ginti nuo Konstitucinio Teismo​. Šiuo klausimu pateikiame Naglio Puteikio ir Zigmo Vaišvilos ištrauką iš vasario 24 d. politinių debatų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
 A. N.

Na taip, Puteikis yra už pilietinės pozicijos reiškimą nepagrįstai teisiamų žmonių gynėjas ir nedemokratiškai mąstančių teisėjų kritikas.

Lietuvoje Maidanas

gali įvykti per šiuos rinkimus taikia forma,dkgbizuojant Prezidentūrą.Desovietizacija?

kada bus galima pasirašyti ir

Z.Vaišvilą?

N.Puteikį jau parėmėme ir finansiškai.

paremsime ir Zigmą leistinose ribose.

Jei pripažįstam

,kad švietimas prioritetinė kryptis,tai reikia siekti,kad vidurinį išsilavinimą galėtų teikti ne tik gimnazijos,bet ir vidurinės mokyklos,ypač provincijoje,kur vidurinė mokykla turi būti.Reikia kovoti,kad šalia gimnazijų galėtų gyvuoti ir vidurinės mokyklos,kurios pačios pasirenka tokį modelį ir sugeba pritraukti vaikus.Konservatoriai padarė liūdną darbą,išnaikindami vidurines mokyklas.

Šaunuoliai

vyrai, Naglis remiasi ryškiais pavyzdžiais, susijusiais su mūsų „teisėsauga” ir kaip su ja kovoti. Zigmo įžvalgos gilesnės, pramatančios kokių reiktų veiksmų solidarizuojantis su kitomis EU valstybėmis pries Briuselio biurokratus. Kaip būtų gera , jei šie abu vyrai galėtų padėti mūsų Tautai prisikelti!

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top