Dar vienas nusipelnęs sistemai

Tomas Viluckas | ekspertai.eu

Byrančios Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) lyderiai žvalgosi į šiltas vietas. Ko gero, vadovaujantis šiuo principu bus ieškoma ir partinių jungtuvių partnerių. Kol vyksta šios paieškos, LiCS bonzos patys rūpinasi savo ateitimi.

Pranešama, kad į laisvą Seimo kontrolieriaus postą, kuris susijęs su žmogaus teisių gynimu bei kova su biurokratais, pretenduoja ir buvęs sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys.

Nenuostabu – jis ištikimas sistemos tarnas, išgarsėjęs dar Rolando Pakso apkaltos metu. Vėliau jis (kartu su savo partija) sėkmingai prisiderindavo prie bet kokios valdžios. Viktorui Uspaskichui pabėgus į Rusiją, būtent R. Šukys tapo tuometės vyriausybės ryšininku su Kėdainių kniaziumi.

LiCS patyrus fiasko rinkimuose rudenį, kas jau kas, bet R. Šukys negalėjo likti be kokio nors posto ir tapo teisingumo ministro patarėju.

Dabar jam ruošiama Seimo kontrolieriaus kėdė.

Primename Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaigos misiją: „Dėmesys ir pagalba kiekvienam asmeniui, ginant žmogaus teises ir laisves, ugdant pagarbą joms, skatinant asmens ir valdžios dialogą, kad valdžia tinkamai tarnautų žmonėms.“

Tik kas paaiškins R. Šukio sąsajas su žmogaus teisėmis? Paradoksalu, bet verta klausti: tiek metų buvęs įstatymų leidžiamojoje ir vykdomojoje valdžioje, ką konkrečiai šis politikas nuveikė teisybės nerandančių piliečių labui?

Tokių darbų reikėtų ieškoti su žiburiu.

Tad jei R. Šukys gaus šį postą, jis bus tik dar vienas už nuopelnus sistemai apdovanotas žmogus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top