Déjà vu

Siūlome pasižiūrėti video ištrauką iš populiarios Ukrainos nacionalinio transliuotojo visuomeninės-politinės pokalbių laidos* „Šuster LIVE“, kurioje palyginama Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalba 2014 metų kovo 18 dieną dalyvaujant abiejų parlamento rūmų, vyriausybės nariams, mokslo, kultūros veikėjams su Adolfo Hitlerio kalba Reichstage 1939 metų rugsėjo 1-ąją – pirmąją Antrojo pasaulinio karo dieną.

Visos Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalbos, pasakytos Kremliuje 2014 metų kovo 18 dieną, Rusijos Federacijai aneksuojant Krymą, siūlome klausytis ČIA.

* pateikiami ir subtitrai anglų kalba.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nora

Liūdna, bet čia tiktų ir Grybauskaitės metinė skanduotė su ekstazės apimtais konservatorių veidais.

Taigi

Neatsibodo loti ant Putino? Rusija neturėjo kito pasirinkimo, kaip padėti Krymo žmonėms, dėl to Krymo gyventojai Rusijai dėkingi. Ir baikite meluoti apie Krymo aneksijas, okupacijas. Krymas buvo Rusijos, todėl Krymo žmonės turėjo teisę referendume spręsti sugrįžimo į Rusija klausimą, kai kurie gyventojai, kurie žinojo Krymo istoriją, daug metų to siekė ir reikalavo.

manau

O ko tikėtis iš banderininkų, nuvertusių teisėtą valdžią ir panardinusių
savo valstybę į chaosą? Kas jiems, nabagams, belieka ant molotovo kokteiliais sudegintos valstybės griūvėsių? Tik pavydėti rusams tokio lyderio kaip V.Putinas ir iš nevilties jį šmeižti.

gudi giria

kolonistam vis truksta teritoriju,cia yra viena is debilizmo ligos pozymiu visa tai vadinasi eda neapzioja sika neapzerge.krymas ne rusijos,jie aplamai su juodaja jura nieko bendra neturejo visos tautos buvo naikinamos ir slingta lig vandenu,tai okupacija

negi to taigi

Ar taip baisiai nusikalbate iš meilės Putinui, ar darbas toks?:)

virgis

stalinas ištrėmė totorius ir perkėlė rusus irgi prievarta. Išaugo nauja karta pripumpuota komunistinių įdėju,rusijos kareių šeimų narių, partinių nomenklaturininkų palikuonių, kuriuos tereikėjo pakurstyti, o gal buteliu degtinės paskatinti, galįbauginti, kad užsinorėtu atgal į Rusija. Ukraina išvijo „demokratijos garantą”-vagį Janukovičių, o Rusija, patyrusi geopolitinę katastrofą, tai yra netekusi įtakos buvusiose Varšuvos sutarties šayse, atsiskyrus nuo Rusijos daliai buvusių respublikų, nutarė, kad reikia susigrąžinti prarastas įtakos zonas. Krymas reikalingas strategiginiu-kariniu požiūriu, nesnei dabar, nei ateityje, nenori prarasti išėjimo į Juodają ir Viduržemio jurą, o demokratija, rusu patriotiniai jausmai, kurie demonstruojami Kryme, tai pasakos savę pateisinti. Pritariantys Rusijos veiksmams Kryme, tai Putino propagandistai ir pakalikai.

Būkime biedni,bet teisingi

Nekurstykime ir nesidžiaukime valdžios perversmu kitose šalyse,kai patys kuriame būrius (Garliavos juodieji)kitaip manančių sudorojimui,ginkluojamės guminėmis kulkomis ir vandens patrankomis.Maidanas tiek mėn>protestavo,bet Janukovičius nedavė įsakymo šaudyti.Kraują pradėjo lieti apmokami trečių šalių kriminaliniai elementai,daug pavyzdžių matėme.Kai kas norėjo karines bazes,kaip ir Kosove,pasistatyti,bet Putinas aplenkė.Manau,kad jis protingai pasielgė,neprisileisdamas”taikos balandžių” prie savo sienų.Matėme kas vyko Vietname,Irake,Libijoje ,Kosove,Afganistane ,pietų Amerikos valstybėse IR dar daugelyje valstybių.Kaip prisidengę demokratijos vardu,užkariavo šalis.

Nora to Būkim biedni...

Tik biedni taip kalbėdami būtume, bet ne teisingi. Lygiai tokiais pačiais žodžiais sovietų propaganda stengėsi pateisinti Baltijos šalių okupaciją ir Suomijos puolimą. Biedna.

ruta

Moraliniu issigimeliu , sadistu , Rusijos valdzioje , visada buvo su kaupu .Suprantame , kad valdzia sau leis tiek blogio , kiek tauta tai toleruos .Didesne dalis pilieciu , deja , visada yra bukiai , bailiai , prisitaikeliai , subinlaizos .Kai luzeriams / nevykeliams / Putleris duoda pajusti galia , tai jie is laimes gatavi jam padus laizyti , nes gyvenime nieko nenuveike , buvo visada pastumdeliai , valdzia jos ignoravo ir niekino , o cia staiga , prisimine , leido parekauti , kazka pakvarkseti .Nesupranta nabagai , kad tai buvo pirmas ir paskutinis sykis , kai jiems leido … Keista , ar jie savo istorija nesidomi , nezino kaip prasidejo ir kuo baigesi tokiu urodu , kaip stalinas ,… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top