Dėl akiplėšiško E.Jakilaičio melo LRT neatsiprašė visuomenės

Kaip jau skelbėme, Naglio Puteikio rinkimų štabas kreipėsi į LRT tarybą, LRT vadovą A. Siaurusevičių, VRK ir pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ vadovą Tadą Langaitį, prašydamas paneigti per LRT televiziją transliuotų debatų vedėjo E. Jakilaičio paskleistą dezinformaciją ir pripažinti, kad kaip debatų vedėjas jis elgėsi šališkai ir nesąžiningai (daugiau apie tai skaityti ČIA).

Deja, LRT nepaneigė E. Jakilaičio paskleistų melagingų teiginių, neatsiprašė visuomenės ir dėl E. Jakilaičio elgesio, kuriuo siekta sumenkinti kandidatą į LR prezidentus N. Puteikį.

Belieka apgailestauti ir dėl to, kad nei Vyriausioji rinkimų komisija, nei pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ vadovas Tadas Langaitis iki šiol nesureagavo į tokį akiplėšišką visuomeninio transliuotojo ir jo darbuotojo E.Jakilaičio elgesį.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nuomone

Baisiai rupi jiems ta visuomene..geras str Respublikoj…ir teisingai raso ,kad neatsizvelgiant i visuomene ,i piliecius…dauguma ir isvyksta is Lietuvos…Jei zmogus nereikalinas yra savo valstybei ,tai jis susiras ten savo vieta gyvenime ,kur jis bus reikalingas ir ji ten visi gerbs.

na ir naivūs

gi tos pirštinės yra prezidentės įrankis? Nebūkite naivuoliai ir dėl VRK.

Ieva

Kaip bjauriai susikompromitavo Baltos pirštinės. Šleikštu.

Gerbiamieji

Ar kada nors girdėjot, kad konservai su liberastais atsiprašinėtų už savo skleidžiamą melą, dezinformaciją, už biudžetinių lėšų tratinimą užsienio įvairiems konsultantams ir t.t. … Nedaždiotes.

Mįslė

Atspėkite kam dirba „baltosios pirštinės”

Aišku

kad baltos pirštinės yra prizidentės juk nedaug truko kad laimėtu koncervos štai ką padarė jie bet kaip sakoma padarė taip kad koncervos liktu antroi vietoi nes tikėjosi kad socdemai liks su koncervom kadngi darbo partijai pagimdė naujus kaltinimus

JAKELAITIS

MAN SENIAI NEPATIKO IR Matėsi kad meluoja net susiriesdamas jai tokie dalykai vyksta ir meluoja žiurneliugos klaidindama tauta apie ką tada reiktu deskutuoti

ner ko stebetis

o kada nors jakilaitis, miliute ar pumprickaite nemelavo ? vulgarus, primityvus, arogantiskai izulus elementai, besiplesantys eteryje ir tiek.

Kritikas Pikčiurna

Tokia LRT pozicija yra visai suprantama, kadangi ji vis dar ne tapo visuomeniniu transliuotuoju, bet pagal sovietinę tradiciją tebėra valdžios ruporu, transliuojančių valdžios pasakas…
Bus įdomu stebėti, kaip LRT vadovybė iš elektros skydinės teisinsis ir atsiprašinės, kai Tauta Prezidentu išsirinks Naglį Puteikį…

MAN LABIAUSIAI

patiko Jakilaičio „burtai”, o ypatingai „burtas”, skirtas Daliai G..Iš kokios komodos jis ištraukė tokį visai Lietuvai „aktualų” klausimą apie stadioną – neaišku…Kaip beje ir visus kitus..

Žodžiu , tarnavo nuoširdžiai.
Bet jei jo pasijos neišrinks?……..

Norėtumėt,

atsiprašinės mat runkelių. Juk tai jiems ne tas lygis. Esat tuščia, vieta tai ir tylėkit. Ir kada ateisit į protą, 20 metų renkat vis tuos pačius.

Aklad

baltos pirstines slepia juodas rankas. Tai konservu beretjugendas. Jau taip stebes rinkimus , kad tik rezultatas kryptu i panele.

dvynės

Končita dešra=Grybauskaitė.

visuomenė

protingoji visuomenės dalis nusprendė, kad su prezidente konkuruot savo protu, tegali tik Jakelaitis.
Visų kitų kandidatų egocentriškas naivumas tik paryškina Prezidentės ir Jakelaičio ramią išmintį ir puikų visapusišką reikalų išmanymą.

Tai Jakelaitis turėtų kandidatuot, o ne Tomaševskį raminęs ir prašęs „dar palaukti” Puteikis ar Paulauskas, matąs nacionalinį saugumą tk Lenkijoj, nes žmona mat lenkė, ar Zuokas, kuriam Rubikonas auksčiau visko, ar Tomaševskis atviras destruktorius..

na...

Puteikis idealus konfliktų kėlėjas. turi įžedų ie labai didelį ego, kurį gina konfliktuodamas su visais tiek Klaipėdoje, tiek vilniuje.. dar negavęs posto jau konfliktus kelia, tai kas bus toliau?

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top