Dėl Vyriausybės pataikavimo „Chevron“ trišalis susitikimas neįvyks – Žemaitijos bendruomenės rengia spaudos konferenciją

Pranešame, kad antradienį planuotas trišalis – Žemaitijos bendruomenių, JAV kompanijos „Chevron“ ir Vyriausybės – susitikimas skalūninių dujų bei naftos žvalgybos ir gavybos klausimais neįvyks. Lietuvos Vyriausybė uždraudė renginyje dalyvauti visuomenininkams, žaliųjų atstovams, nesutiko ir su tuo, kad ši darbo sesija būtų filmuojama bei įrašinėjama. Žemaičių bendruomenės su tokiais reikalavimais nesutiko ir atsisakė dalyvauti.

Tačiau savo poziciją Žemaitijos bendruomenės išdėstys spaudos konferencijoje, kuri įvyks tuo pačiu metu – antradienį, rugpjūčio 27-ąją, 10 val. – Seimo spaudos konferencijų salėje. Bendruomenių atstovai ir Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys kalbės apie Vyriausybės vaidmenį tarpininkaujant tarp vietos bendruomenių ir JAV kompanijos „Chevron“ atstovų. Renginio metu taip pat bus nagrinėjamos neigiamos pasekmės Žemaitijos krašto socialinei aplinkai ir ekonomikai dėl Vyriausybėje užsitęsusio visuomenės nuomonės, susijusios su „Chevron“ veikla, nepaisymo.

Spaudos konferencijoje dalyvauja Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas, Seimo narys Linas Balsys, Žygaičių bendruomenės pirmininkas Jonas Nairanauskas, kitų Žemaitijos bendruomenių atstovai: Virgilijus Kulikauskas, Jolanta Vaitiekienė, Laima Sūgintienė, Petras Kleinaitis.

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top