„Dėmesio centre“ – naujasis Darbo kodeksas

lrt.lt

Jūsų dėmesiui siūlome LRT laidą „Dėmesio centre“ (vedėjas – E. Jakilaitis), kurioje Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos vadovas Artūras Černiauskas kalba apie naująjį Darbo kodekso projektą ir profsąjungų požiūrį į siūlomas pataisas.

Tiesos.lt primena, kad profesinės sąjungos rugsėjo 10-ą dieną, ketvirtadienį, Vilniuje organizuoja mitingą prie Seimo rūmų, kur protestuos prieš skubotai priimamą socialinį modelį ir naująjį Darbo kodeksą.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija gavo leidimą į renginį surinkti 2 tūkst. žmonių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Apuokiukas

,,Profsojuzy – škola kommunizma”. Bent jau taip buvo anksčiau. O iš savo darbo praktikos galiu pasakyti, kad man asmeniškai geriausios darbo sąlygos buvo kaip tik dirbant UAB-uose, be jokių profsąjungų, kolektyvinių sutarčių ir dargi pagal nuolat pratęsinėjamą darbo sutartį. O va akcinėse bendrovėse, kur buvo ir kolektyvinės sutartys, ir profsąjungos, darbo sąlygos buvo tikrai ne pačios geriausios, kai kur – vos ne vergiškos. Taip kad realiai visi tie darbo kodeksai, įstatymai, profsąjungos veikia tik formaliai. Viskas priklauso nuo to, koks žmogus yra įmonės direktorius, struktūrinio padalinio vadovas bei tavo tiesioginis viršininkas. Jeigu jie žmoniški – viskas tvarkoj, bus laikomasi visų tų įstatymų, kodeksų, kolektyvinių sutarčių. Jeigu jie bjaurybės, tai teks dirbti nemokamus viršvalandžius, būti pasiruošus bet kada išeiti iš darbo… Skaityti daugiau »

Apuokiukui

nes joks istatymas pas mus neveikia, t.y. darbdavys pats sau seimininkas. Kol jis geras – darbuotojui gerai. PVZ., jei susipyko su zmona ar, pvz., naujoji pati uzsimane brangios vilos, tai ka daryt gerajam darbdaviui musu saleleje? Gal imti ir pasididinti savo pelneli darbuotoju saskaita?

Kol vergvaldžiai sėdės seime

nelaukit nieko gero. Jiems svarbiau imti iš darbdavių otkatus tūkstančiais, ypač prieš rinkimus, kad galėtų kabinti runkeliams makaronus ir papirkinėti. Kas metai tą Darbo kodeksą keičia ir keičia. Pirmas kodeksas buvo pats geriausias, bet korupcionieriams neįtiko, tai nors po 1-2 straipsnius kasmet pakeisdavo ir iš pirmo Darbo kodekso liko tik pavadinimas.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top