„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Švedų repo atlikėjas Timbuktu, atrodo, džiaugiasi Didžiojo gyventojų apkeitimo idėja, jei ji reiškia politinę valdžią kairiesiems.

Savo Instagramo įraše švedų atlikėjas Jasonas Diakitė (Jason Diakité), geriau žinomas sceniniu pseudonimu Timbuktu, po rugsėjo 11 dienos rinkimų Švedijoje paliko žinutę „visiems juodiesiems ir rudiesiems Švedijos žmonėms“ tvirtinančią, kad „demografija yra mūsų pusėje“.

Žinutė buvo išspausdinta rugsėjo 12 d., po to, kai atrodė, jog rinkimus laimėjo dešiniojo sparno partijos, tačiau tuo metu balsai dar buvo skaičiuojami. Po to Švedijos Ministrė Pirmininkė Magdalena Anderson (Magdalena Andersson) pripažino pralaimėjimą ir išryškėjo keturių partijų centro – dešinės koalicija.

„Kodėl repo atlikėjas Timbuktu skleidžia kraštutinių dešiniųjų mitus apie vykstantį gyventojų apkeitimą?“ – klausė švedų žurnalistas Ivaras Arpi (Ivar Arpi) Tviteryje reaguodamas į Timbuktu Instagramo įrašą, jam svarstant Timbuktu džiūgavimą, kad demografinė transformacija galėtų vesti prie rinkiminės pergalės prieš konservatyviuosius.

Po Arpi komentarų Tviteryje apie probleminį Timbuktu teiginių pobūdį repo atlikėjas faktiškai atsakė jam parašydamas Tviteryje: „Demografija yra tokia, kad mūsų, turinčių šaknis už Europos ribų, šalyje yra 25%. Mes jau čia.“

Europoje vyksta Didysis gyventojų apkeitimas?

Suomijos profesoriaus tyrimai rodo, jog tikėtina, kad etniniai švedai jų šalyje taps mažuma mažiau nei per 50 metų. Prieš imigraciją pasisakančių Švedijos Demokratų ir šios partijos dešiniosios pakraipos koalicijos partnerių pergalė yra laikoma politiniu atgarsiu į Švedijos valdančiųjų sluoksnių politinį sprendimą įsileisti į Švediją, kadaise laikytą labiausiai visoje Europoje imigracijai palankia šalimi, šimtus tūkstančių imigrantų. Švedijos imigrantų populiacija sparčiai auga, ir šiuo metu šalyje yra 2 milijonai užsienyje gimusių gyventojų, o maždaug trečdalis gyventojų turi bent vieną iš užsienyje gimusių tėvų.

Tačiau nenuginčijama yra Timbuktu mintis apie demografinius rodiklius ir šalies politinę ateitį. Jei tik rugsėjo 11 dienos rinkimuose būtų skaičiuojami užsienio gyventojų balsai, kairiosios pakraipos koalicija būtų laimėjusi 259 iš 349 mandatų Parlamente, o ne pralaimėjusi dešiniosios pakraipos koalicijai.

Nepaisant to, kad kairieji tvirtina, jog Didysis apkeitimas yra sąmokslo teorija, tikrovėje neturinti jokio pagrindo, Vakaruose buvo daugybė atvejų, keliančių kairiesiems piktdžiugą, kai demografiniai rodikliai reiškė liūdną galą konservatoriams ir partijoms, prieštaraujančioms masinei imigracijai, o Švedijos Timbuktu tik naujausias to pavyzdys.

Pavyzdžiui, 2018 metų spalį New York Times apžvalgininkė Michelle Goldberg atvirai didžiavosi gyventojų apkeitimu savo tekste pavadintame „Mes galime juos pakeisti“.

Los Angeles Times straipsnyje „Kalifornijos pokyčių demografija dar labiau lemia respublikonų pražūtį“ trumpai aprašyta, kaip demografinis apkeitimas valstijoje lėmė visišką respublikonų valdžios panaikinimą ir kaip imigracija tik dar labiau paspartins šią tendenciją.

Demografinė situacija Europoje taip pat greitai keičiasi. Vokietijos užsienyje gimusių gyventojų dalis kasmet siekia vis naujus rekordus, o daugelyje Prancūzijos miestų etniniai prancūzai netolimoje ateityje sudarys gyventojų mažumą. Londone baltieji žmonės jau eilę metų yra mažuma.

2021 m. Įtakingas prancūzų filosofas Mišelis Onfrė (Michel Onfray) trumpai paaiškino, kaip greitai tokia situacija išsivystė Prancūzijoje, savo interviu naujienų svetainei Front Populaire.

„Jei kas nors iš kairiųjų sako:„ Didysis apkeitimas, tai mes “, tai reakcija yra „labai gerai“, tačiau jei kažkas iš dešiniųjų, tokių kaip Reno Kamiu (Renaud Camus) sako, kad vyksta „Didysis apkeitimas“, jie iškart rėkia“ fašizmas!“. – sakė Onfrė.

Kaip anksčiau rašė Remix News, „Didysis apkeitimas“ yra terminas, kurį sukūrė prancūzų rašytojas Reno Kamiu savo 2010 m. Knygoje „Didysis apkeitimas“, kur jis pateikė idėją, kad vietiniai baltieji prancūzai yra demografiškai apkeičiami ne europiečiais. Kamiu nėra vienintelis Europos autorius, kėlęs tokią mintį. Kiti idėjos, kad europiečiai savo tėvynėse yra apkeičiami, šalininkai yra prancūzų mąstytojai Erikas Zemūras (Eric Zemmour), parašęs esė „Prancūzijos savižudybė“, ir Mišelis Uelebekas (Michel Houllebcq), parašęs romaną „Pasidavimas“.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Kaip NS, Nacionalinis Susivienijimas perėmė TIESOS lt portalą ir kodėl jie ABU tyli apie tai?
Mygtukas REDAKCIJA neveikia. Patalpinkite redakcinės kolegijos narių pavardes.
Visus turinčius informacijos šia tema kviečiu čia viešai pasidalinti.

Jules

Žinoma, kad Europoje vyksta Didysis gyventojų apkeitimas kvailų rinkėjų ir jų pseudo elito rankomis, inteligentų rankomis, o pas mus tai daro Kapsukės prapiesoriai su absolventais ir t.t. Neatsilieka Kauno VDU su Vilniaus Riomeriu. Kapsukė gi negali paikiems savo mamyčiukams-studenčiokams pasakyt, kas tai suplanavo, organizuoja ir vykdo? Kapsukei, žinoma, padeda pseudo partijos. Tokios kaip LDDP ir jų satelitai su konservatoriais. Jų slapta sąjunga kol kas nepramušama. Bet pirmiausia konservatoriai su lddp-istai Lietuvą rusifikuoja, o Vilniaus kraštą polonizuoja ir rengiasi skelbt karą Vokietijai ir Prancūzijai. Va ant kiek išnaglėjo mūsų neosovietikai ir įslaptintieji kagebistai su žentais, marčiomis, anūkais ir meilužių pulkų pulkais. Demografija ir rasė yra viskas, kaip sakė didysis ir visų laikų galingiausias Anglijos premjeras Benjamin Disraeli. O ką daugiau jis… Skaityti daugiau »

Dzeikas

TomasJui:
Net ir nesant faktu apie redakcines sudeties pokycius galima sprest is radikalaus publikuojamu straipsniu pokycio:
1) Dingo straipsniai apie Mergaites tragedija – tarsi karve nulaize, tarsi ne nebuvo.
2) Temu nedaranciu itakos viesajam gyvenimui eskalavimas, politiniu klounu kliedesiu publikavimas 2-3 k savaiteje.
Slykstus klausimukas NS virchuj Tadzviliokui:
– Gumyte, ka tu padarei isaiskinti prdofilijos skandalui Lietuvoje?

NS atejimas

yra paslaptis.Koncy v vodu.Tolko miortvyje s kosami stojaaat..Niekam nerupi,niekas nezino..Kas zino,tyli.Ot to ir reik klaust,KODEL TYLIT,ZINANTYS KA NORS APIE ‘TEISYBES’PAGROBIMA…

Tiksliai ivardyjo

…mes jau cia…..Svedams kaput.

stasys

Dzeikas susijaudino kur dingo senos ‘pedofilinės-garliavos’ kojinės :)) Jam atrodo jog Tiesos.lt portalas nustojo publikuoti visuomenei aktualius str. ir tas Tomo J ‘dakinimas’ turi kokį tai pagrindą redakcijos klausimu 🙂 Patinka nepatinka kiekvienam pačiam spręsti , bet politika negali būti tapatinama su ’emociniu pudingų’ kurio tiek daug buvo publikuojama seniau čia , politika turi turėti aiškius tikslus ir kryptį . Tuo ir skiriasi tos dvi partijos .

Stasy

nravytsa nenravytsa,spy moja krasavyca.

ah1

arba atėjūnai vietinius arba vietiniai atėjūnus. Kad atėjūnai laimėtų tereikia kad vietiniai nesipriešintų, gavę per vieną veidą atsuktų kitą.

///

O apkeitimas prakti6kai vykdomas pirmiausia nuo moterų teisių išplėtimo ir varijavimo. Visose šalyse, kur yra demografinis minusas – pilna moterų teisių gynimo organizacijų. Feminizmas – vienas iš baltųjų žmonių naikinimo instrumentų. ir tai puikiausiai supranta visi kairieji.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top