Didelė dauguma prancūzų apgailestauja dėl Makrono perrinkimo, 69 proc. mano, kad tai „blogas dalykas“ Prancūzijai

Naujausia apklausa atlikta po to, kai kitas nuomonės tyrimas parodė, kad jei kartotųsi praėjusių metų rinkimai, Makronas lengvai pralaimėtų savo buvusiai varžovei Marinei Le Pen.

Nauja apklausa atskleidė, kad beveik 7 iš 10 Prancūzijos piliečių mano, jog Emanuelio Makrono (Emmanuel Macron) perrinkimas Prancūzijai buvo žalingas.

Televizijos BFM TV užsakymu instituto Elabe atliktos apklausos duomenimis, iš viso 69 proc. respondentų mano, kad naujoji E. Makrono prezidentavimo kadencija yra „blogas dalykas“, t. y. 14 procentinių punktų daugiau nei per paskutinę tokio pobūdžio apklausą prieš metus.

Priešingai, tik 30 proc. Prancūzijos piliečių mano, kad antroji E. Makrono kadencija yra „geras dalykas“, o 1 proc. – nežino.

Populiariausi žodžiai, apibūdinantys prezidentavimą Prancūzijoje per pastaruosius metus, turi neigiamą atspalvį. Dažniausiai vartojamas žodis buvo „nepritarimas“, kurį pasirinko 44 proc. respondentų, po jo ėjo žodis „nusivylimas“ – 42 proc., dar toliau – „pyktis“ ir „priešiškumas“ – atitinkamai 39 proc. ir 26 proc.

Priešingai, teigiamus žodžius, tokius kaip „pagarba“, „parama“ ir „užuojauta“, vartojo atitinkamai 13, 10 ir 7 proc. respondentų.

Beveik ketvirtis Prancūzijos rinkėjų, palaikiusių E. Makroną pirmajame prezidento rinkimų ture, ir ir 40 proc. rinkėjų, balsavusių už jį antrajame rinkimų ture prieš Marinę Le Pen (Marine Le Pen), mano, kad jo prezidentavimas iki šiol buvo „nuviliantis“.

Antrąją Prancūzijos prezidento kadenciją darkė kontroversijos, o ypač didelį visuomenės pasipiktinimą sukėlė jo administracijos sprendimas apeiti parlamento balsavimą dėl itin nepopuliarios pensijų reformos, pagal kurią per ateinančius septynerius metus išėjimo į pensiją amžius Prancūzijoje būtų palaipsniui didinamas ir galiausiai padidėtų dvejais metais: nuo 62 iki 64 metų.

Praėjusių metų balandį M. Le Pen nugalėjęs E. Makronas antrąją kadenciją užsitikrino surinkęs 58,5 proc. balsų, o M. Le Pen – 41,5 proc. Tačiau neseniai atlikta kita Elabe apklausa atskleidė, kad, jei šiandien vyktų pakartotiniai rinkimai, Prancūzijos prezidentas pralaimėtų Marinei Le Pen. Apklausoje prognozuojama, kad Nacionalinio sambūrio (pranc. Rassemblement National) lyderė laimėtų surinkusi 55 proc. balsų, o E. Makronas – 45 proc.

„Blokuojančių balsų (prieš M. Le Pen) būtų daug mažiau“, o jos „įspūdingi“ pasiekimai reikštų „judėjimą į priekį visose rinkėjų kategorijose,“ BFM TV sakė Elabe vadovas Bernaras Sananesas (Bernard Sananes).

Šaltinis: Remix News

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vygis

O pas mus konservatorius vertna blogai virs 70% gyventoju, ir ka?

blue yellow zov MARINIE

..geriausias pasakojimas apie leeetuvius yra Respublikoj,Rusteika apie tikrinius leetuvius.Geriau apie sia idijotu tautele nepapasakos niekas.

tokie jie visi ,ir lietuviai ir frankai

prancūzai ant Mcrono pikti dėl pensijų, o lietuviai visus 3 dešimtmečius pyksta ant Landsbergio, kad tas sugriovė mūsų gražią klestinčią Tarybų Lietuvą

blue yellow zov MARINIE

…tarybini leetuvi,a ne laikas tau cemodan moskvitanija…

tokie jie visi ,ir lietuviai ir frankai

Negąsdink mūsų . Ištuštės Lietuva jei visi tarybiniai patrauks į Moskvitaniją

blue yellow zov MARINIE

..istustejusion vieton priguzetu nigeriu.Svarstau…..kas geriau….Manding,nigeriai.

objektyviai

Šiaip ar taip gražus vyras tas prancūzų prezidentas. Ne taip kaip kai kurie kiti gražuoliai. Užtai tarp visų buvusių ir esamų prezidentienių pirma vieta Adamkienei . Makronienei toli plaukti

Dezinfekcija

Gėjų puslapio kitas adresas.

užjaučiu kam patinka negražūs ir negražios

tegul jūsų vaikai irgi bus tokie

ne ne

Man jis panašus į velnią tik ragų trūksta

blue yellow zov MARINIE

….jeigu dar naudosi mano nicka debyyyle tai ispyysiu tave per siiikna…. o tada tu galesi mane ispiiisti….

blue yellow zov MARINIE

..oho,na ir uzsiveise durnius….nors,ko is kacapu tiketis…..,pralinksmina savo durnumu,ne taip liudna komentus paskaityt,vis pramoga…

Dezinfekcija

Gerbiami puslapio administratoriai, gal būtų galima tiesiog imti ir užblokuoti tuos porą šlykštūnų, kurie čia viską teršia?

Aleliūja

Gerbiamoji, ką blokuoti, jei liko tik administratorius su geltonaja tryda ir Milaičiu!
NS Svetainę numarimo.

Ei TOmai - šūdgrauži...

Gerbiamieji, dar liko nepaminėtas TOmas – šūdgraužis.

blue yellow zov MARINIE

…cia tu kacapuasu is karo psl.priropojo,ateiviai is l.dienos,liekstucio ir ragelskio gerbejai,riuzzko duxo apologetai..

Jules

Est-on vraiment dans une crise démocratie oligarchique ? Ar tikrai esame oligarchinės demokratijos krizėje? Nagi pasakykite, kaip čia yr iš tikro, Kapsukės ir VDU užsakomosios istorijos ir politikos prapiesoriai? Mokslų daktarai, taip sakant. Jei pameluosit – mes suprasime, kad jūs turite išlaikyti šeimas, daryti karjerą ir nenorite netekti darbo.

ooo

o Macronas žydas – fotkėje stebėk požymius – lenkti antakiai, labanoido nosis, atviros šnervės profilyje, siauras tarpuakis ir giliai įsodintos akys

Jules

Macron reiškia „bolšė”. Tai ko norėt? Kas laimi karą – tas ir vadovauja pasauliui ir kitaip nebus.

ooo

o iš kito galo tai narcom. Lietuviškai narcomanas gaunasi.

Julei

pasauliui vadovauja žydai pagal JAHVĖS biblijinę koncepciją, ir jei pasaulis neatsitokės tai pasauliui užsibaigs kaip kad biblijoje parašyta Jono apokalipsyje – 666 žvėris yra skaitmeninis žvėris, kurį jau ruošiamasi paleisti ir visi žmonės bus išskersti liks tik iškrypėlių 144 tūkstančių.

Julei

Kas netikit skaitykit Bibliją:
pagal Biblijinę koncepciją valdo žydai per palūkanų sistemą ir daro kitas tautas vergais per palūkanas,
ateina žydas Jėzus su ragais, paleidžia skaitmeninį žvėrį ir visus išžudo palikdamas tik nesidauginančius iškrypėlius – viso 144 tūkstančius

pagal tave

jei žmogus pažiūrėti ne mužikas artojas, tai jau būtinai žydas

Tasai

Žydas Macronas remia žydą Zelenskį, kuris žudė ir žalojo Donbaso rusų vaikus, demaskavo V. L. būkim vieningi paviešindamas tarptautines organizacijos duomenis apie nužudytų ir sužalotų Donbaso vaikų skaičių, vaizdo įrašas vadinosi lyg tai „Negaliu tylėti”,
Tasai žydas Macronas remia žydą Zelenskį kur klesti vaikų industrija – „„Ukrainoje surogatinė motinystė veikia „visu pajėgumu“, tačiau norima ją apriboti“ 2023-04-27, Tiesos.lt .

blue yellow zov MARINIE

..pasigydytum,narkomane..ar ka.

Tasai

Tasai žydas Macronas remia žydą Zelenskį kur Ukrinoje ukrainietės keliauja š vergiją po bombandavimų:
„Po bombardavimų – į seksualinę vergiją: štai kas daroma su ukrainietėms Europoje”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/po-bombardavimu-i-seksualine-vergija-stai-kas-daroma-su-ukrainietems-europoje.d?id=92238333

Neremk Ukrainos- remi Ukrainą remi prekybą moterų kūnais ir seksualinę vergiją

Tasai

Tasai žydas Macronas remia žydą Zelenskio politiką kur Ukrinoje organizuot juodoji rinka ruošimo žmogaus organų

https://news-front.info/2022/12/19/na-ukraine-organizovan-chernyj-rynok-po-zagotovke-chelovecheskih-organov/
„Эти гиены украинской войны зарабатывают на преступной торговле человеческими органами до 2 (двух) млрд долл. Ежемесячно“

Neremk Ukrainos,remi ukrainą – remi karą – remi sužalotų karių išmėsinėjimą bei žmonių organų paruošimo ir prekybos žmogaus organais verslą.
Štai ką remia žydas Macronas remdamas žydo Zelenskio politiką

blue yellow zov MARINIE

…priguzejo durakieviciu,kad juos kur..

nusiimk

nusiimk nuo panosės geltonai mėlyną skudurą blokuojantį smegenis

blue yellow zov MARINIE

..o kodie tu nesikeiki…,apsirges busi…ar ka..

stasys

Nėra ko stebėtis , juk visi žinome kad antra kadencija politiko svarbiose pareigose yra skirta ‘fenikso’ projektams . Visi ta žino ir vis dar stebisi , na kaip čia yra jog populiarumas krenta . Išimtis tik xuilo ir jo subinlaižys Orbanas …tos senos kumelės vagos negadina .

Jules

O kaip su Stalino Rusijos sąjungininkėmis, a, p.Stasy? Tik neišsisukinėk – sakyk tiesiai be užuominų?

Vaivorykštiniai kompleksai

Ir vėl lgbt orbanofobai supyko ant Orbano

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top