Didysis Zelenskio proveržis – Vokietija uždegė žalią šviesą tankams „Leopard”

Aiškiai parodydama, kad Berlynas švelnina savo poziciją dėl tankų, Vokietijos užsienio reikalų sekretorė Prancūzijos televizijai LCI sakė, kad jos vyriausybė „nestos skersai kelio” Lenkijai.

Volodymyras Zelenskis vakar sulaukė didžiulio palaikymo, kai Vokietija pareiškė, jog  „netrukdys” Lenkijai siųsti tankus į Ukrainą.

Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis sekmadienį pareiškė, kad jo šalis pasirengusi išsiųsti Kijevui 14 Vokietijoje pagamintų tankų „Leopard”, bet  iš Berlyno „laukia aiškaus pareiškimo”, jog gali perduoti sunkiąją ginkluotę.

Aiškų ženklą, kad Berlynas švelnina savo poziciją tankų klausimu, davė Vokietijos užsienio reikalų sekretorė Prancūzijos televizijos stočiai LCI pareikšdama, kad jos vyriausybė „nestos Lenkijai skersai kelio”.

Paklausta, kas nutiktų, jei Varšuva atsiųstų savo tankus „Leopard 2” be Vokietijos sutikimo, Annalena Baerbock atsakė: „Kol kas šis klausimas nebuvo keliamas, bet jeigu jis būtų užduotas, mes nestotume skersai kelio”.

Savaitgalį Vokietija sulaukė daug kritikos, kad penktadienį JAV Ramšteino oro pajėgų bazėje Vokietijoje surengtame saugumo susitikime ji atsisakė įsipareigojimo aprūpinti Kijevą savo tankais „Leopard”.

express.co.uk

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Laisvę Leopardams!!!!!!

Boba

Laisvę Paseidonams

Diedas

Kas do daiktas?

Dronas

Raketa paskandinusi „Maskva”.

Propagandonas

Tipiškas britiškos-orveliškos manipuliacijos rašinėlio pavadinimas. Kadangi Lenkija visada buvo drasi šalis (bet mūsų drąsos jei neaplenkti), tai tegul ir kiša galvą, garsiai pagalvojo Vokiečiai. Lenkija lygiai tokia pati drąsi buvo ir prieš antrąjį pasaulinį karą. Herojai vis kalba apie tankus, bet niekada nepasako, kiek važiuojančių tankų turi pati Vokietija arba kokie jos gamybiniai pajėgumai. Manau tai atvertų akis.

stasys

Gera naujiena Ukrainai .

stasys

nors prieštaravimai ta tema tiek išplitę kad to sutikimo Lenkijai ir nelabai reikia. Tai daygiau politiniai žaidimai ., kai būve partneriai vienas kita sarkazmu pakutena .:)))

??/

kazin kaip su tankais imanoma nugaleti branduoline valstybe?

stasys

užtenka tik išvyti iš Ukrainos , o toliau tegu sau pūną.

??///

o kokiu budu isvysi juos ,jei ju ,150 salyje milijonu?GaL su 14 pazadetu tanku,kurie bus ukrobanderoms pristatyti tik po 3 men.Na Ir kas,bet kokius tankus rusai sudegins savo sunkiaja reaktyvine ugnine sistema Tos 1 Solncepiok,,,kurios vakuminiai sviediniai sukelia temperatura iki 3000 laipsniu,ir kurios banderonaciai bijo kaip pragaro ugnies…

Andriejus Illarionovas (Kontinent)

Андрей Илларионов: 11 месяцев войны в Украине. Перспективы.

https://www.youtube.com/watch?v=xl4RfRcUx0U&ab_channel=%D0%A2%D0%92%D0%9A%D0%BB%D1%83%D0%B1%22%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1%82%22

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top