Dienos klausimas: kaip vertinti atsinaujinusias diskusijas dėl VAE statybų?

Siūlome „Žinių radijo“ laidą „Dienos klausimas“, kurioje svarstoma, kaip vertintinas Lietuvos Energetikos ministerijos ir Japonijos korporacijos „Hitachi Ltd.“ sprendimas steigti bendrą Visagino atominės elektrinės projekto bendrovę.

Laidos vedėjas Aurimas Perednis kalbino Seimo Energetikos komisijos pirmininko pavaduotoją konservatorių Kęstutį Masiulį ir šios komisijos narį, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininką, Seimo narį Liną Balsį, ekonomistą, Vilniaus universiteto dėstytoją dr. Raimondą Kuodį, Energetinio saugumo centro ekspertą Arūną Molį, portalo 15min.lt portalo vyr. redaktorių, žurnalistą Rimvydą Valatką. Laidoje aktyviai pasisakė ir klausytojai.

Laidos įrašo klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
idiotizmas ir nusikaltimas ta VAE

komunistai kursto kvailelį kubilių statyti VAE – komunistams otkatai, tautai – didesni mokesčiai 🙂

Taigi

Euro įvedimas politika, AE statyba politika, po politika paslėpta korupcija, galiausiai už viską sumoka gyventojai.

kubilistanui

TAUTA pasake NE.durni esat ar amnezija ?

Portalas Tiesos.lt

imasi sunkių temų,bet nepamaišytų atsipalaidavimui ir buitiškesnės:karščių,sveiko maisto ,sveikatos ar atostogų ir t.t…temomis.Žinoma,kitu,gilesniu kampu,t.y.savo stiliuje.

Al.

Vienas BUK’o sviedinukas, ir šalies nėra. Tai gerą projektą sugalvojo komunistai.

Marijonas

Mėmė ir pastumdėlis Butkevičius niekaip negali pasakyti griežtą ne šitai atominei aferai ir beprotybei. Boba gi spaudžia.

Letas Palmaitis

Po Jono Žiaukos komentaro nebėra ką komentuoti. Nebent priminti, kad tokia yra referendumo baigtis esant oligarchinei demokratijai (o kitokios ir nebūna).

BLOGAI.....

http://www.youtube.com/watch?v=4JVtZuKRcgQ ….BLOGAI vertint…..Spėju, kad kubiloidai taip įklampino IŠ ANKSTO pasiėmę pinigėlių…kad dabar nėr kaip atiduoti, o žinot kokiom sumom mėgsta šis k imti….tai KAS belieka……tik manau tegu – kubilas iš savo kišenės ir atiduoda…… O žmonės referendume jau pasisakė…. taigi GRYBIENA to nei girdi , nei mato…ŽLUGUS , demoralizuotavaldžiažmogių kąsta 🙁

BLOGAI.....http://www.youtube.com/watch?v=4JVtZuKR

KAS čia rašo , kad komunistams otkatai- tai galiu pasakyti tik viena – taip kaip ėmė kubiloidai ir liberaloidai…joks komunistas iš tolo nesigebės 🙂 Šitie K ir L – nei Dievo , nei partijos NEBIJO 🙂

Letas Bolgajuihttp

Nesuprantate, kad žodis „komunistas” yra naujakalbinis keiksmažodis. Todėl kubiloidai irgi komunistai.

Letas taisymas

Ne Bolgajui, bet Blogajui, arba Blogaihttpei

Kritikas Pikčiurna

Ką reiškia atnaujintos diskusijos dėl Visagino AE? Visų pirma, politikai ir verslas savo kailiu pajuto elektros energijos badą ir jos kainą, kai lengvabūdiškai nusileido pasirašydami stojimo į ES sutartyje įsipareigojimą tuojau pat uždaryti Ignalinos AE. Antra, Hitachi turi gremėzdišką reaktorių, kurio niekas neperka ir kurį būtų gerai kam nors prakišti, nors jie turi ir geresnių reaktorių, kurie labiau mums tiktų, nes du mažesni ir modernesni būtų saugiau nei vienas gremėzdas. Trečia, Lietuvos statybų magnatai nori šio projekto, nes gautų ilgiems metams užsakymų iš biudžeto bei stabilų finansavimą dešimtmečiais milžiniškiems betonavimo ir kitokiems nekūrybingiems darbams. Tačiau, kai prisimeni stadiono likimą, jau dabar aišku, kad tai baigsis tradicinių bankrotų virtine ir pamestų milijonų paieškomis… Prezidentė ir kiti politikai prie šios temos grįžta… Skaityti daugiau »

tįo>Letas Bolgajuihttp       2014-08-5 2:09

Konservai ir liberastai ne tik komunistai bet ir KGBistai didžiausi Lietuvos priešai. Prisišauks jie kada nors linčo.

ne valdzia kalta

o tautos dalis,kuri tiki ka valdzia jiems sako,ir renka tuos pacius 24metus i valdzia,o po to keikia,mano nuomone

Galima vertinti taip:

Diskusijos atsinaujino, nes niekas per tą laiką nesugalvojo geresnio projekto, kaip vogti pinigus.

ruta

Su buvusiais ir dabartiniais politikais , Lietuvos Tauta neturi ateities .

Beta

Kai vertinti? LAWIN pritrūko pinigų, tai spaudžia Grybauskaitę, Grybauskaitė spaudžia Butkevičių, Butkevičius nori dar papremjerauti, todėl nusileidžia. 😉

valdziasnukiams

labai jau greit uzmirsote apie tragedija Japonijoj:/ tikrai,kad amnezija..skubiai kreipkites pas daktarus.

payday_loans
cipro_jokes
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top