„Dieve, gelbėk mus nuo tokių gelbėtojų“ – sako Rusijos pilietybės Maidane atsisakiusi Tatjana Narkevičienė

Dalijamės vaizdo įrašu iš mitingo Maidane, vykusi kovo 1 dieną, kai Rusija neteisėtai pradėjo karinę intervenciją į Krymą.

Mitinge kalbėjusi Tatjana Narkevičienė kreipėsi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ragindama atsitokėti ir nepradėti karinių veiksmų. Jausdama gėdą už savo šalį, ji paskelbė atsisakanti Rusijos pilietybės ir pakvietė taip pasielgti visus Ukrainoje gyvenančius rusus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taip jau yra

Uztenka politiku isivelusiu i siuos zaidimus,nebevelkite paprasti zmoniu.Gyvenimas ilgas ir nenuspejamas!Oi,kaip gali prireikti jai tos pilietybes,jei ji tikrai yra ruse.Oi,nenuspejamas sis gyvenimas…Niekada ,nesakyk ,niekada!

Canada

Didele pagarba siai dorai moteriskei.

Gintautas

Pavyzdys daug kam , garbe Tatjanai. O kada Kgb majore atsisake CCCP pilietybes. Koloborante. Parlamento gynejas.

Algimantas Končius

Ne visus protingus ir garbingus rusus komunistai sukišo po velėna. Garbė Tatjanai.

ruta

Sunkus ir garbingas zingsnis , zinant kokia kerstinga ir negarbinga KGB -to putkino valdzios sistema .Istorija rodo , visur , kur atsiranda per aneksija / priverstinis prijungimas/ , ar nuperkamas pinigais komunistinis -KGB rezimas , ten neisvengiama ekonomine griutis ir dvasinis degradavimas .Ka labai puikiai iliustruoja dabartine putkino invazija i Krymo Autonomine Respublika ir rusu , kurie ten gyveno isstumdami totorius , kurie buvo departuoti sadisto stalino is savo istorines Tevynes Krymo .
‘ ..I Vokietijos Reicho interesus ieina gynyba vokieciu , kurie gyvena palei musu siena , bet negali savarankiskai apginti savo politine dvasine laisve …’
1938 metai vasario 20 d.
Adolfas Hitleris .
Nieko neprimena ?

Va,va islenda yla is maiso

Lietuvoje negalima dviguba pilietybe,kaip ji galejo tureti rusu pilietybe?Rusu piliete,gal ir zemes turejo,o jus sakote rusams draudziama bus pirkti,tik europieciams,per ja gali kazkas nusipirkti 500ha.O kiek tokiu lietuviu-rusu dar turime?Grynakraujai pilieciai isvyti duoneliauti ir sekmingai jiems atiminejamos pilietybes,o rusai tampa lietuviais…

Taigi

Tai ji turėjo Rusijos pilietybę. Dabar aišku, kodėl Lietuvai kenkė, violetines revoliucijas kėlė.

aciu

aciu Tatjanai uz garbinga pilietine pozicija. Tai tikrai saziningo zmogaus poelgis.

SUŽAVĖTA

kokių šviesių Asmenybių turi Lietuva. AČIŪ. AČIŪ. Nuostabu tai, ką Jūs darote. Tepadeda Jums Dievas.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top