Dočio sveikinimai

Sveikinu iš Alksnynų TS-LKD ir Lietuvos Liberalų Sąjūdį, asmeniškai – profesorių Vytautą Landsbergį ir Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę, VSD, LRT ir VRK, taip pat Zenoną Vaigauską ir ypač – Edmundą Jakilaitį su didžiule sėkme įgyvendinant Lietuvos gyventojų pareigą nedalyvauti referendumuose, rinkimuose ir kitose akcijose. Jūsų, gerbiamieji, pastangų dėka buvo pasiektas fantastiškas rezultatas. Lietuvoje atsirado tik penkiolika procentų lengvatikių suklaidintų žmonių, kurie nepakluso protingiems Vytauto Landsbergio raginimams nesinaudoti klastingomis konstitucinėmis teisėmis. Vadinasi, jumis patikėjo net 85 nuošimčiai politiškai brandžių Lietuvos piliečių, išsibarsčiusių po visą pasaulį.

Atskira pastraipa reikia išreikšti pagarbą bei dėkingumą ir mūsų Konstitucijos garantui – Daliai Grybauskaitei, kuri nedalyvaudama referendume savo pavyzdžiu tautai parodė, kad Konstitucija piliečiams neužkrauna sunkių pareigų ir prievolių tiesiogiai dalyvauti šalies valdymo ir kūrybos reikaluose. Suklaidinti piliečiai, dalyvavę klastingame referendume, galėjo sukurti pavojingą teisinę tikrovę, kai mūsų atstovaujamoji valdžia Briuselyje būtų turėjusi aiškintis ES komisarams dėl nepadarytų namų darbų protinant nacionalinį subjektą ir diegiant jo sąmonėn liberaliai fundamentalias europines vertybes.

Ne kartą buvusi retrogradiška ir konservatyvi Lietuvos Katalikų Bažnyčia šių reikšmingų Lietuvai įvykių (Prezidento rinkimų ir referendumo) akivaizdoje, pagaliau sugebėjo atsisakyti senų prietarų ir peržengė pati save, įsijungusi į politinį Lietuvos procesą, sąmonindama tautą ir nurodydama savo tikinčiųjų bendruomenei, kaip reikia teisingai prie balsadėžių elgtis, o kada prie balsadėžių nesiartinti. Lietuvos vyskupų konferencijos ir Bažnyčios hierarchų nuopelnas ir indėlis dėl sėkmingo referendumo boikoto ir pasiekto stabilumo valstybėje yra kur kas reikšmingesnis nei partijų, lojalių valdžiai nevyriausybinių politinių organizacijų bei atskirų politikų kartu sudėjus.

Galima tik džiaugtis, kad 15 milijonų valstybės lėšų, mestų klastingo referendumo žlugdymui ir slopinimui, buvo viena sėkmingiausių Lietuvos investicijų – referendumo rezultatai pranoko net profesoriaus Vytauto Landsbergio lūkesčius.

Sveikinu ir visus kitus Lietuvos bei ES piliečius, kurie ne dėl tuščios garbės, o bendro reikalo labui tyliai plušo, kad referendumas neįvyktų. Jūsų pastangos nenuėjo veltui, o įdirbiu bus pasinaudota ateityje sprendžiant valstybinės svarbos klausimus demokratinių boikotų būdu.

Dočys iš Alksnynų

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dana

ir aš prisidedu prie visų šitų sveikinimų. Nuėję sekmadienį į rinkiminę apylinkę nebuvome nustebinti radę nuobodžiaujančius rinkimų „darbininkus” ir du rinkėjus. Stebėjomės, kad tie du buvo. Po šitokio smegenų plovimo ir nusikalstamo raginimo nesinaudoti savo pilietinėm teisėm,380 000 tūkstančių atėjimas buvo tikras stebuklas.

Aš ir sveikinu

judus lansbergį su visa jo gauja, intErpeliacują masiulį, niekšeli socdemą priemrierą butkevičių Lietuvos didžiausius priešus Rusijos gerbėjus. Jeigu rusai ateis į Lietuvą su tankais aš juos irgi sveikinsiu kaip šias minėtas gaujas. Sutiksiu su gėlėmis. nes ši gauja labai nori rusų atėjimo ir prašosi jų, kad jie pultų.

Pragmatikas

O aš sveikinu Dočį

elgsiesiu taip pat

Aš lygiai taip pat boikotuosiu visus valdžios skelbiamus referendumus ir rinkimus., kurie bus naudingi tik valdžiai.

man tikrai neramu

tik gaila, kad prastai skaičiuoju-niekaip nesuvedu-ar už Konstitucijos garantą balsavimuose būtų susidarę daugiau, kaip 50 proc. balsų, jeigu nebūtų buvę nuslėpta virš 100000 rinkimo teisę turinčių piliečių? Gal kas gali paskaičiuoti ir nuraminti?

Artimiausias boikotas -

savivaldybių rinkimai, paskui seimo. Pasinaudosiu puikiais visų referendumo žlugdytojų ir ypač Landsbergio patarimais – prie balsadėžės nė nesiartinsiu. O gal ten vėl kokią klastą Kremlius įkišo?… Neeee, neišdegs jums, rusų agentai, nebalsuosiu. O biuletenį pakišiu po velėna ir dar nufilmuosiu. Kaip šviesuolis Tapšninas. Va tep.

Nežinau, ar teisingai suskaičiavau

Dabar už Grybauskaitę antrajame ture balsavo 611 293, arba 45,89 proc., dalyvavusiųjų, t.y. 23.88 proc. visų tuometiniame sąraše įrašytų rinkėjų.
Jei pridėtume tą 100 000, procentas būtų dar mažesnis – 22.98 proc.

Al.

Bet kaip patogu – juk visai nebūtina buvo užgulti visa valstybės mašina referendumą, vis tiek nebūtų laimėję; bet užtai įsiutini pačius aršiausius laisvamanius ir išvis išimi juos iš tolimesnių balsavimų. Ir, skaityk beveik už dyką, gauni ramybę ilgiems metams.

ir aš noriu

tais pačiais žodžiais pasveikinti. Dočys kaip vieversėlis visus džiugina.. .

Senjora

Nuoširdus ačiū už, kaip visada, taiklų straipsnį, tik gaila, kad tautiečiai masiškai susirgo doltonizmu spalvų vargšeliai nebeskiria. Vieniems nepatiko Panka su Šliužų kiti bijo, kad žemė nedirvonuotų. O juk, kaip pastebėjau, dirvonuoja žemelė šalia greitkelių supirkta, atkelta ir laukia kol koks amerikonas ar vokietis panorės ją nusipirkti. Nematau aš dirvonuojančios žemės kaimuose, jei pats nebepajėgia, kaimynui perleidžia.Tad ir spręskite kam šis referendumas tarsi ašaka gerklėje buvo.Belie

Tikras

durnelis.

Bulatas Okudžava
is Londono

…nepaisant viso nusivylimo, as vis tik dziaugiuos…Kiek nuostabiu zmoniu yra Lietuvoj, kokiu protingu, sviesiu. Su pasididziavimu ziurejau paskutine debatu laida.Ju priesininku argumentai tokie tusti, tokie nevyke, net nepikta, o gaila ju.Ir dar – maciau Londone ambasadoje balsuoti atvykusia seima, su mazyciais vaikais, vienas gal kokios savaites amziaus – ir gera pasidare sirdy – juk rupinasi,juk skauda sirdi del teviskes…Ir jaunimo buvo, tokio grazaus..

to Artimiausias boikotas -

Siūlau suorganizuoti viešą rinkimų rinkėjų pažymėjimų deginimo akciją, su malonumu sudeginčiau.

pritariu

reiktų daugiau sveikinimų:
sukurti odes, eilės, oratorijas bei simfonijas šlovingajai komunistų-konservatorių-liberalų partijai, didžiai rusų tautai ir asmeniškai Grybauskaitei, Juršėnui, Landsbergiu bei kitiems partijos ideologams ir vadovams.

Kritikas Pikčiurna

Gerbiamas Dočys dar pamiršo pasveikinti visus sveikinamuosius su tuo, kad teritorijos, vadinamos Lietuva, valdovai vėl pirmauja Europos sąjungoje – jie vėl pirmieji pasiekė stulbinančių rezultatų vykdydami integracinį ES planą iki 2022 metų išnaikinti visus nacionalinius subjektus. Juk nacionalizmas gali pereiti į nacizmą! Visai kitas reikalas, kai ES vienybė tampa fašizmu – tvirtybe nedalomoje vienybėje visame kontinente… Hitleris su Stalinu vartosi kape iš laimės.

Vilniete

Zmones neapsirikit.Sekanciuose rinkimuose butinai balsuokite uz LIETUVOS SARASO aMtstovus ir kitas demokratines jegas.Kitu atveju judai laimes 100 procentu.Mes dar nemirem,mes turime testi pradeta kova.

TAIP

Ko gero durnelis.

Tikinti

Kunigai neturėtų kišti liežuvio prie tautos reikalų. Juk jų vadai Vatikane? Nuo kada jie labiau už patį žmogų supranta kas jam geriau? Būtų teisingai padarę, jei būtų patarę, suklupus vakarinei maldai, paklausi savo širdies kaip padaryti. Širdis nebūtų patarusi numoti ranka į referendumą, į galimybę spręsti tokį svarbų Tėvynės žemės klausimą. Kokie mes vargšai, jau nebetikime savo širdimi, o tik nusenusiais orakulais, tapusiais vėjarodžiais….

Anikė

Va,matote,kaip sugeba oželis,
Nevaldomas tiek aibių pridaryt:
Padovanot kitiems laivus,Tautos sukurtą turtą,
Apvogti žemiečius,buduliais zombiais padaryt.
Mekeno apie stebuklingą eurą,
Kuris be vargo rojų Žemėj padarys.
Tik kažkodėl to rojaus paragavę,
Kitų valstybių žmonės
Savus vėl pinigus panoro sugrąžint.
Be pikto ožio ir daugiau veikėjų,
Kuriems visai nerūpi Lietuva…
P.S. Ne tik Afrika grįžta į viduramžius…
Grįžtame ir mes.Valdovų rūmai laukia.

Tadas

Moralinis veidas Lansbergio ,panašus į karvės Š….,kai vieną dieną kalba apie privalomą balsavimą,o kitą dieną ragina piliečius neiti balsuoti.

Ačiū Dočui iš Alksnynu

Puikus padėkos laiškas patiems, patiems „reikšmingiausiems” Lietuvos šulams.
Be jų, mes jau nuo pirmadienio būtume Putino glėbyje. Tik jie išgelbėjo Lietuvą ir mus nuo rusų puolimo. Jie išsigando šių asabų ir Lietuva gali tuo didžiuotis.
O kada rusai pirks žemę, pirmiausia turės išmokti lietuviškai kalbėti, nors per 65 -rius metus neišmoko, o dabar mokysis kaip pirmokėliai dar tik norėdami pirkti, o ne nusipirkę. Įdomu Įstatymų leidėjai ar pareikalaus iš tų, kurie nelegaliai įsigijo ir šeimininkauja Lietuvoje kaip savo kiaulidėse???

Ne taip blogai

Rinkimuose dalyvauja tik 50 nuošimčių.Už balsavo trečdalis piliečių -kiek turim tiek turim.
TAI PARTINĖS NOMENKLATUROS IR JŲ SPAUDOS NUOPELNAS.JIEMS PILIEČIAI NEREIKALINGI-RUNKELIAI JŲ JĖGA.

A. N.

O aš sveikinu aktyviausiai referendume dalyvavusius šiaurės Lietuvos gyventojus, tuos, kurių geriausios, derlingiausios žemės. Kaip kiti, taip ir šis referendumas parodė, kad tautiečiai ne kvaili, kam tikrai rūpėjo tas klausimas, tie ir atėjo. Galima tikėtis, kad turėdami teisę parduoti savo žemę ES piliečiams, jie jau žinos, kam ją parduot, o kam neparduot.

Pagarba vysk. J.Kauneckui,

balsavusiam uz Lietuvos islikima. Ko gero jis – paskutinis Lietuvos kunigas, suprantantis, kad Lietuva be zemes, lietuva be ateities. Aciu jam.

Kaltanėnai (Švenčionių raj.)

Atėjus balsuoti 13.00 val. rinkiminėje apylinkėje buvo tuščia, snūduriavo net 5 darbuotojai. Po to atėjo net 3 rinkėjai, 1 užsiminė, kad jau baigėsi mišios. Na dabar galvoju pasipils tikrieji piliečiai atlikti savo pareigą. Deja… neatėjo po mišių nė vienas, dabar supratau kodėl, ogi klebonas griežtai uždraudė… Taip kad kunigai tapo politikos vykdytojai, uolūs valdžiagyvių patarnautojai. Tuomet gal neverta į tokias mišias ir eiti?

Argus

Pasveikino Dočys iš Alksnynų visus blokatorius ir šviesiau ir aiškiau, ir linksmiau pasidarė. Ryškiau nei išsamiausioje analizėje pamatome Referendumo blokatorių moralinį menkumą ir suniekšėjimą. Už ką Dočį siūlau paskelbti nacionaline vertybe.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top