Dočys iš Alksnynų: „O kaip neišsigąsi?“

Mano irštvą Alksnynuose balandžio 2-ąją dieną (ne balandžio 1-ąją) pasiekė pakvietimas į renginį-susitikimą su rašytoja, kelių bestselerių autore Rūta Vanagaite. Skaitau pakvietimą ir svarstau – važiuot į Šiaulius ar ne? Jei kviestų koks eilinis dar gyvas klasikas į savo knygos pristatymą, greičiausiai nevažiuočiau, nes tie renginėliai būna už dyką, tai tiek ir džiaugsmo bei laimės už dyką patiri. Nebent po renginio prisiplaki vienai kitai vyno taurei su kuklia čipsų ir sūrio užkandėle. Tai negali žmogus ir piktintis, kad taip jau visai jokio peno per renginį negavai.

Kaip matau, Rūtos Vanagaitės „Mūsiškių“ pristatymas yra visai kito rango. Tiesiog iššokantis iš knygų pristatymų renginijos tradicijų. Jis mokamas. O kaina, kaip nurodyta pakvietime, svyruojanti – 4,34 / 1,45 Eur.

Man kyla labai pagrįstų klausimų, kodėl toks ženklus bilieto kainų skirtumas ir tokios plačiai išžergtos kainų skirtumo žirklės? Ar tie pigieji bilietai invalidams ir pensininkams, tokiems kaip aš ir mano anūkams ikimokyklinukams, ar dar kažkam? O kiek kainuos bilietai Prezidentūros, Seimo ir Vyriausybės ar savivaldybės tarybos nariams? O už kiek turės įsigyti bilietą pats Efraimas Zurofas, kuris tikriausiai norės atvykti į knygos pristatymą ir susitikimą su autore? O gal vis dėlto bilietų kainos sandaroje visai kas kita sudėta? Gal čia bilietas ne tiek į renginį, o į tai, kas vyks po renginio, tik kur kas aukštesnės kokybės, nei mano minėtuose knygų pristatymuose nemokamai?

Jei taip, tai labai mandagu būtų iš autorės ir organizatorių pusės pateikti ir tų atrakcijų asortimentą. Maga iš anksto žinoti, kas siūloma brangiajame meniu komplekse už 4,34 eurus, o kas – už 1,45?

„Gyvensiu nebijodamas“ tik gavęs atsakymus į mano iškeltus klausimus. Tada ir apsispręsiu – vykti Šiauliuosna ar ne. O kol kas po tokio išgąsdinimo esu ne juokais išsigandęs.

Pagarbiai, visados Jūsų –
Dočys iš Alksnynų

Šaltinis: laiptai.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top