Dominykas Vanhara. Džiugi žinia Nacionaliniam Susivienijimui

Veidaknygė

Gerbiamieji, skubu pasidalinti labai džiugia žinia Nacionaliniam susivienijimui. Žiniasklaida (BNS) ką tik išplatino pranešimą apie gyventojų skirtą GPM paramą politinėms partijoms, pagal kurią Nacionalinis susivienijimas šiemet gaus net 143 000 EUR GPM paramos. Pernai buvo 110 t., užpernai – 65 t., prieš tris metus – 40 t., o prieš keturis metus – 10 t.

Taigi, Nacionalinio susivienijimo gaunama GPM parama, kurią skiria mokesčių mokėtojai, auga eksponentiškai, o pagal šią mokesčių mokėtojų skiriamą paramą Nacionalinis susivienijimas jau lenkia daugiau nei pusę parlamentinių partijų, o visoms likusioms parlamentinėms partijoms, išskyrus TS-LKD, lipa ant kulnų.

Labai ačiū visiems, kurie šią GPM paramą partijai skyrėte. Be Jūsų šios skirtos paramos NS, kaip valstybės dotacijos negaunanti partija, mažai ką galėtų padaryti, atitinkamai – nebūtų ir vis geresnio NS pasirodymo per rinkimus bei partijos populiarumo kilimo. Taip, žinau, dar šiek tiek trūksta, bet pinigėlių partija šiek tiek rinkimams turės, kas reiškia, kad galės pasiekti daugiau rinkėjų su savo žinia. Todėl dar kartą ačiū!

4.3 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top