Dominykas Vanhara. Kaip jums visa tai?

Grįžkime vėl prie pagrindinės pastarojo meto bylos. Taigi, priėmus Liberalų sąjūdžiui išteisinamąjį nuosprendį, į viešumą šoka šios partijos vienas iš kūrėjų, galima sakyti – šios partijos krikštatėvis Eugenijus Gentvilas ir pareiškia: „Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Justas Laucius turėtų gelbėti savo reputacijos likučius ir neskųsti išteisinamojo nuosprendžio visa apimtimi“. Tai yra – neskųsti šio išteisinamojo nuosprendžio ta apimtimi, kuria buvo išteisintas Liberalų sąjūdis. Konkrečiai – kad išteisinamasis nuosprendis Liberalų sąjūdžiui įsiteisėtų čia ir dabar, jo neapskundus aukštesnės instancijos teismui.

O čia, ponai ir ponios, yra šakės. Konkrečiai. Atkreiptinas dėmesys, kad ponas Gentvilas yra ne tik įtakingas teisiamos partijos politikas. Jis yra ir įtakingas politikas. Nes teisiamas Liberalų sąjūdis šiuo metu yra Lietuvos valdančiosios koalicijos narys, o Liberalų sąjūdžio pirmininkė yra ir Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė.

Partijos Nacionalinis susivienijimas vicepirmininkas Vytautas Sinica yra atkreipęs dėmesį į tai, kaip po 2012 m. Seimo rinkimų konservatorių frakcija gulė kryžiumi prieš tuo metu teisiamos Darbo partijos atstovo Vydo Gedvilo išrinkimą Seimo pirmininku. Motyvas – kad teisiamos partijos atstovas negali būti Seimo pirmininku, net jei jis pats iš savęs gal ir neblogas žmogus. Nes teisiama partija negali įgyti tokios įtakos valstybėje, kaip turėti savo Seimo pirmininką.

Tačiau, kai jau po 2020 m. Seimo rinkimų konservatoriai sudarė koaliciją su teisiamu Liberalų sąjūdžiu, kažkaip visos Razmos ir kiti konservatorių balsai nutilo, kai Seimo pirmininke buvo skiriama teisiamo Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen.
Jau esu rašęs, kad į Lietuvos apeliacinį teismą, Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą ir į Lietuvos Vyriausiąjį Administracinį Teismą teisėjai yra skiriami Seimo JE Prezidento teikimu. Į Lietuvos Respublikos Konstitucinį Teismą teisėjai taip pat yra skiriami Seimo, o vieną iš trijų kandidatūrų į šį teismą teikia Seimo pirmininkė. Dar daugiau – Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras yra taip pat skiriamas Seimo pagal JE Prezidento teikimą.

Ir va dabar valdančiosios partijos įtakingas narys, tos pačios partijos, kurios yra ir Seimo pirmininkė, atstovas viešai išstoja ir pareiškia, kad prokuratūros atstovas turėtų neskųsti išteisinamojo nuosprendžio Liberalų sąjūdžiui. Kaip jums tai?

Naudodamasis proga, norėčiau dar kartą pasveikinti visus, per praeitus Seimo rinkimus balsavusius už bet kurią iš dabartinės valdančiosios koalicijos partijų, nes tik jūsų dėka dabar galime pamatyti, kaip mums spjaudo į veidą. Prieš tai dar riebiai atsikrenkštus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Autoriau

Nustok riebiai krenkšti…
Lietuvos konservatorių seniai nėra, nebėra.
Kalbėti apie TS-LKD vadinant juos konservatoriais yra didelis melas!
Konservatoriai yra ar bent turėtų būti dešinieji, ko pas TS-LKD dešinumo net su žiburiu nerasi.

Avelė

Ar teisėjų dar nepaaukštino?

T0mas J.

Gal gerbdami teismo sprendimą turėtume sakyti jog E.Masiulio byla yra ne politinės korupcijos byla, o nekaltų teisingų žmonių apšmeižimo byla? 🙂 Cha cha cha…
Bylos ikiteisminį tyrimą 2016 – 2019 m. kuravo ir kontroliavo prezidentės Grybauskaitės parinkti STT ir Generalinės Prokuratūros vadovai, teisme bylą išnagrinėjo irgi D.G. paskirti teisėjai. Šios bylos prokuroras Laucius po fiasko patyrusios Kusaitės bylos – Grybauskaitės paaukštintas pareigose.
Nepamirškime to. Juk teks šiai Tulpei visa tai priminti, kai kandidatuos 2024 metais..

Rimutė

Su V. I. Lenino gimtadieniu:
Kurva, blet ir vėl gegužis.
Eik tu nachui, kaip gražu…
Neša vėliavas vaikučiai,
Aš, blet, Leniną nešu.

To  Rimutė

Copy/paste 🙂 🙂 🙂

viskas pagal putino planą

pizdukėliai iš teisėsaugos gerai kad nebaužia lietuvių, kurie remia Ukrainą.
O jiems labai norėtųsi…

Kis

uzmirso,nes Gentvilas isteisintas uz 1.9 liamo istratinimo,Jurgaitis gali net parodyti uz ka.O kaip jis tarnauja Landzbergiui.Problema rta ,kad si gaujele paprasciausiai uzsizaide,kaip anukas taptu UR ministru,jeigu nesudarytu koalicijos is laisvo elgesio gaujeles,jie juk gali net pries katedra demonstruoti savo neigalumus ir nieko,o idiotas anukas net paporino,kad si gaujele beveik prilygsta kovo 11 d.gerai pavare?o kai del sovietizacijos ir masisko paminklo griovimo vienbalsiai,o kad Cmilyte seimo pirmininke,o jos senelis NKVD,o tetusis KGB nariai,tai nieko nereiskia ir vel nelemtoji kukulicija.Kad senas ozys aplamai jau ku-ku,viskas leidziama jis jau Solca panoro pramokinti?Bukite supratingi negalima siems klounams is Lietuvos paversti cirku.Pagailekite lietuvos pilieciu,o tuos bliamba nusluosime

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top