Dominykas Vanhara. Korupcijos byloje teismas paminėjo ir kitas partijas

Taigi, gerbiamieji, perskaičiau aš tą nuosprendį. Įdomesnių prtscr gal dar įmesiu, turiu pasidaręs, žiūrėsiu, kaip su darbiniu užimtumu, nes yra pageidavimas iš skaitytojų ne tik plikus prtscr iš nuosprendžio mesti, bet ir su mano komentarais, nes ne visi viską supranta.

Taigi, gerbiamieji, kaip jau ko gero supratote, įspūdis yra, taip švelniai tariant, labai klaikus. Šis koncernas realiai siekė paimti ir statė ant visiškai pilno tuo metu buvusio politinio spektro. Šios dvi partijos, kurios nuosprendžiu yra nuteistos, buvo tik vienos iš. Kurioms, gal būt, mažiausiai pasisekė ir apie jas teisėsauga surinko daugiausiai įrodymų. Bet, kaip matėte iš mano jau paviešintų nuosprendžio dalių, tų partijų buvo gerokai daugiau.

Natūraliai kyla klausimas toks – o ką daryti? Tuo tikslu aš ir rašau šį įrašą, kad atskleisčiau dabar politiniame spektre veikiančias partijas, kurios tiek su minėtu nuosprendžiu, tiek su pačiu koncernu MG Baltic turi mažiausiai bendro. Ir už kurias, su tikslu išpjauti šį korupcijos vėžį, galima balsuoti.

Toliau vardinsiu partijas, su aptariama istorija neturinčias nieko bendro, ar turinčias mažai ką bendro. Pradėsiu nuo partijos, turinčios mažiausiai bendro, ir tęsiu sąrašą partijomis, kurios daugiau ką bendro turi. Čia tikrai nesigilinsiu į tai, ar profesionali partija, ar neprofesionali. Ar patinka partijos vertybės, ar nepatinka. Kriterijus yra lygiai vienas: teismo nuosprendis bei žinomos sąsajos su koncernu MG Baltic.

1. Partija Nacionalinis susivienijimas. Nuosprendyje nepaminėta nei karto (nes dar įsteigta nebuvo), neturi absoliučiai jokių tiesioginių ar netiesioginių sąsajų su koncernu MG Baltic, kurios būtų žinomos šiuo metu. Vadinasi, už šią partiją galima drąsiai balsuoti, siekiant su šaknimis išrauti MG Baltic korupcinę įtaką;

2. Lietuvos lenkų rinkimų akcija. Nuosprendyje paminėta 1 kartą, kaip partija, kurios visi Seimo nariai nepalaikė korupcinių liberalo Šarūno Gustainio inicijuotų Vartojimo kreditų įstatymo pataisų. Taigi, nuosprendyje paminėta teigiamai. Žinomų tiesioginių sąsajų su koncernu MG Baltic neturi, netiesioginės sąsajos yra tokios, kad buvo sudariusi koalicinę sutartį su nuosprendžiu nuteista Darbo partija, su kuria kažkurį laiką veikė iš vien;

3. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (buvęs pavadinimas – Valstiečiai liaudininkai). Nuosprendyje buvo paminėta ir sąsajos su koncernu MG Baltic yra tokios, jog tuo metu, kai dar buvo leidžiama juridinių asmenų parama partijoms, koncernas MG Baltic šią partiją oficialiai buvo parėmęs kelių tūkstančių litų suma. Čia nieko neteisėto, viskas oficialu, tuo metu tokia parama buvo leidžiama, o ir suma nelabai reikšminga, bet taip, tokia LVŽS sąsaja su tuo klausimu yra;

4. Demokratų sąjunga vardan Lietuvos. Nuosprendyje nepaminėta nei karto, nes tuo metu šios partijos ir nebuvo. Tiesioginių sąsajų su šia byla nėra, kaip ir nėra tiesioginių sąsajų su koncernu MG Baltic. Tačiau nuosprendyje ne vienoje vietoje buvo minėtos koncerno MG Baltic korupcinės intencijos į socialdemokratus, o tuometinių socialdemokratų buvęs pirmininkas ir buvęs premjeras Algirdas Butkevičius šiuo metu yra Demokratų sąjungos tiek partijos, tiek ir frakcijos narys.

Tai va, gerbiamieji, teigiamą sąrašą baigiau.

Nuosprendyje ne kartą minėtos TS- LKD partijos narė @Jurgita Sejonienė, labiausiai išgarsėjusi tuomet, kai prie bažnyčios prieš liturginį renginį nusprendė patikrinti tikinčiųjų galimybių pasus bei pavaikyti tikinčiuosius iš bažnyčios, nusprendė pakvestionuoti Vanharos pakvietimą į laidą. Smagu:)

Autorius yra advokatas

4.6 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pakvestionuoti

pakvestionuoti???

step by step:(

reikalingi ,tačiau laabai jau mažaraščio pastebėjimai. Autorius ,darydamas gerą darbą ,galėtų pagalvoti ir apie savo raštingumo problemą.

Uzmusk konserva

Nori kad lėktuvą valdytu lituanistas, o ne pilotas?

niašnl susivienijimo narių

patriotiškumas turėtų prasidėti nuo lietuvių kalbos mokėjimo ir gerbimo.

jei

lakūnas nemokės taisyklingai kalbėti, kaip jis aiškiai ir konkrečiai susikalbės su skrydžio vadovu?

liūdna skaityti

„MG Baltic korupcinės intencijos į socialdemokratus“: labai keistai, nelietuviškai skamba intencijos į. Ir ne intencijos, o KETINIMAI.

sakė

vienas diedas sakė kad Kinijoje tai šaudoma už korupciją ir rodoma per žinias

gal?

gal iš tiesų reikėtų pakoreguoti BK ir mirties bausmę taikyti tik vieninteliu atveju – korupcijos, nuteisti ir sušaudyti už korupciją.

Op TV

Živilė Pinskuvienė skėlė Landsbergiui: tai padaręs turėjo atsistatydinti iš karto!
https://www.youtube.com/watch?v=JNCzCnNWQSM

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top