Dominykas Vanhara. Pabandykime vėl balais įvertinti dabartinių ministrų darbą

aigi, gerbiamieji, pagaliau atėjo spalis. Kodėl sakau „pagaliau“? Nes būtent spalį vyksta Seimo rinkimai, o tai reiškia, kad mes visi atkentėjome dar vienus šios valdžios, kuri, kaip visuotinai žinoma, yra „geriausia, kas tik galėjo nutikti Lietuvai“, valdymo metus. Trumpai tariant, kentėti liko jau tik vienerius metus.

Šia džiugia gaida, kad dabartinei valdžiai „saulelė jau vakarop“, pabandykime vėl balais įvertinti dabartinių ministrų darbą. Nes ką jau nuveikė per ¾ kadencijos, tas ir liks, menka tikimybė, kad iki šiol kalnų nevertęs ministras per likusius metus pradėtų Everestus griauti. Vertinama balais nuo 1 iki 10, mažiausias teigiamas, kaip universitete – 5. Taigi, važiuojam:

 • Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Mano asmenine subjektyvia nuomone, tai yra geriausia šios vyriausybės ministrė, kuri tokio epiteto nusipelno dėl vieno labai konkretaus atlikti darbo. Šis darbas, tikėtina, daugeliui prasprūdo pro akis, tačiau, išsirinkus naują padorią valdžią, gali atnešti labai daug naudos Lietuvai. Konkrečiai – ši ministrė savo įsakymu neskyrė dotacijos Laisvosios visuomenės institutui, aiškiai ir atskiru tekstu motyvuodama, kad: „Ši organizacija pasisako prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą, prieš seksualinių mažumų teises“ (cituota iš atminties – aut. past.). O tai kur čia gėris, jei finansavimas neskirtas tai organizacijai, kuri pasisako taip pat, kaip ir mano ar daugumos visuomenės narių nuomonė? Ogi gėris dėl to, kad ši ministrė, nieko neslėpdama, aiškiai įvardino, kad finansavimas neskiriamas dėl ideologinių priežasčių toms organizacijoms, kurių ideologinės pažiūros ministrei nepatinka. BET GI TAI PUIKU! Vadinasi, jei kitoje vyriausybėje bus ministras, kurio pažiūros sutaps su daugumos visuomenės narių pažiūromis, jis galės pasiimti tą patį M. Navickienės įsakymą, jame pakeisti lygiai vieną žodį „iš pasisako PRIEŠ“ į „pasisako UŽ“, ir atimti finansavimą iš Jaunųjų konservatorių lygos, Žmogaus teisių stebėjimo centro, Lietuvos gėjų lygos, o taip pat ir visų kitų visuomenei baisiai svarbių beigi reikalingų organizacijų. O kai tam tikri žmogos, save vadinantys „žurnalistais“, pradės klykti, kad ministras puikias organizacijas išbuožina nuo valstybinio finansavimo vien dėl ideologinių priežasčių, jiems bus pateiktas atsakymas – juk įsakymas tai dar Monikos Navickienės. Jame pakeistas tik vienas žodis. O tai kur buvot tada, kai ji tokį įsakymą priiminėjo? Kodėl tada neklykėt? Patiko, kai finansavimas atiminėjamas iš jums ideologiškai nepatinkančios organizacijos? Tai dabar šekit, laikykit, abejomis rankomis laikykit. Trumpai tariant, Monika Navickienė už šį darbą nusipelno penketuko.
 • Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas. Už jo, kaip ministro darbą – 1. Bet už tai, kad TS-LKD partijos viršūnės jo negali pakęsti, o šis ministras dar skleidžia sumaištį partijos viduje, galime parašyti 7. Išvedus vidurkį, gauname 4. Taigi, ketvertukas ponui Anušauskui.
 • Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska (jei kur nors dar w praleidau – taisykit). Kadencijos pradžioje išgarsėjo kaip per dešimtmetį nesugebėjusi nei pasibaigti teisės magistro MRU, kur visi sugeba magistrą pabaigti, nei išsilaikyti advokato egzamino. Bet p. Dobrowolska nusprendė, kad tokie jos pasiekimai yra tik pradžia, o jai „sky is the limit“. Taigi, gerbiama Ewelina nusprendė, kad reikia savo karjeroje griebti jautį už ragų bei, pasinaudojant absoliučiai rudimentine Advokatūros įstatymo nuostata, iškelti drausmės bylą buvusiam Advokatų tarybos pirmininkui – prof. Ignui Vėgėlei. Aišku, grynai tik sutapimas, kad skundą dėl profesoriaus parašė įtakingas facebook influenceris, kuris rėmė p. Eweliną praėjusiuose Seimo rinkimuose. Kažkaip daugiau ministrės kėdėje visuomenės labai gerbiama bei mylima E. Dobrowolska nepasižymėjo, apart gal įteisintos galimybės savo varde ir pavardėje naudoti Q, W ir X simbolius. Sakė, kad tai labai svarbu Lietuvos lenkų tautinei mažumai, tačiau iš šio didžiulės svarbos klausimo tokia galimybe pasinaudojo tik pati p. Dobrowolska ir dar 3 nežinomi asmenys. Tikrai, beveik tarpvalstybinės svarbos klausimas. Trumpai tariant, už šį puikų ministravimą E. Dobrowolskai rašomas 1. Nors ne, koks dar 1, nenusipelno ji jokio 1. 0 (nulis) Dobrowolskai.
 • Aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Išgarsėjo skandalais dėl didinamų miškų kirtimo normų, sunkinamų galimybių gyventojams įsigyti ar pasistatyti būstą. Ai, ką čia daugžodžiauti – 1 Gentvilui.
 • Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė. Viena iš tų, kuri pradėjo prekybinį karą su Kinija. Žadėjo „melejardus“ Taivano investicijų, kurios dabar beveik užkeiktai plaukia į vis kitas ES šalis, tik ne į Lietuvą. Dar TikTok‘e žadėjo pagroti pianinu ir parodyti ministerijos rūsius (nežinau, ar ištesėjo). Jai valdant, Lietuvos ekonomikos rodikliai buvo vieni prasčiausių ES, o taip pat sugebėjo sugadinti netgi tai, kas buvo neblogai pastatyta prie ankstesnių valdžių, pvz. tiesiogines užsienio investicijas. Dar Seimo rinkimų kampanijos metu rėkė, kad negalima kirsti su bizūnu per visus Lietuvos žmones ir per visą ekonomiką, būtina pasitikėti žmonėmis. Tapusi ministre, pritarė beveik absoliutaus karantino įvedimui, o po to įvedė segregacinį galimybių pasą ir tuo savo darbu dar didžiavosi. Trumpai tariant – 1 Armonaitei.
 • Energetikos ministras Dainius Kreivys. Ooo, čia daugžodžiauti net nereikia – elektros rinkos „liberalizavimas“, didžiausios elektros kainos ES, „kreivi algoritmai“ – tai yra viskas, ką apie šio ministro veiklą bei pasiekimus reikia žinoti. 1 Kreiviui.
 • Finansų ministrė Gintarė Skaistė – visiškai neparengta mokesčių reforma, kurią net koalicijos partneriai iš karto išmetė į šiukšlių dėžę. O tai buvo jos didžiausias kadencijos darbas. Tai kai didžiausias kadencijos darbas net koalicijos partnerių metamas į šiukšlių dėžę – ką čia dar ir rašysi… 1 Skaistei.
 • Kultūros ministras Simonas Kairys. Kadencijos pradžioje išgarsėjo korupcijos skandale, kai į ministro kabinetą buvo perkami baldai iš partiečio įmonės. Taip pat pasižymėjo tuo, kad, kaip ministras, labai smarkiai didžiavosi, jog pasistengė sužlugdyti „Naisių vasaros muzikos festivalį“. Dar kartą – kultūros ministras didžiavosi, kad žlugdė muzikos festivalį vien dėl to, kad jo mecenatas yra jo politinis oponentas. Kaip sakė žymus Kazachstano žurnalistas Boratas – great success. Daugiau per savo kadenciją nepasižymėjo niekuo. Taigi, 1 Simonui Kairiui.
 • Susisiekimo ministras Marius Skuodis. Trąšų tranzitas, visos bėdos suvertimas ant Lietuvos geležinkelių generalinio direktoriaus, Lietuvos kelių degradacija, korupcijos skandalas su jį delegavusios partijos įtakingų sutuoktinių poros protegavimu Lietuvos geležinkeliuose… 1 Mariui Skuodžiui.
 • Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Khe khe… Net nesiruošiu nieko apie jį rašyt, 0 Dulkiui. Ir kažkodėl manau, kad ir be mano motyvacijos bus aišku, dėl ko.
 • Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Čia komplikuočiau, nes yra du ministrai – buvusioji Šiugždinienė ir esamas Gintautas Jakštas. Buvusioji Lietuvai nusipelnė beveik užlaužusi vidurinį ugdymą ir sklandžiai prastūmusi „Gyvenimo įgūdžių programą“, iš kurios pasipelnė bendrapartiečio šeimyna. Esamas kol kas sugebėjo pasižymėti tik tuo, kad nežino atsakymo į klausimą, o tai kiek yra lyčių? Nedaugžodžiaujant – 1 per abu.
 • Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Siekdamas daryti tarptautinę karjerą, nei su visuomene, nei su Lietuvos verslu nepasitaręs pradėjo prekybinį karą su Kinija. Trąšų skandalas. Ministerija, kuriai vadovaujant, drastiškai pablogėjo joje dirbančių valstybės tarnautojų nuotaikos, karjeros lūkesčiai bei noras dirbti toliau. O ko norėt, kai ministerijai vadovauja asmuo, kurio vienintelis gebėjimas ir privalumas – tai sugebėjimas gimti titulinėje šeimoje. Long story short – 1 Landsbergiui.
 • Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Pradėjo vadovauti, ko gero, rimčiausiai ministerijai pagal pavaldžias įstaigas bei įgalinimus, turėdama tokius pasiekimus ir kompetencijas gyvenime: Mis Foto Klaipėda titulas. Per nelegalių migrantų šturmą tik žiopčiojo ir nesugebėjo atsakyti nei į vieną konkretų žurnalistų klausimą. Per riaušes prie Seimo, kai ji, kaip vidaus reikalų ministrė, turėjo vadovauti šių riaušių malšinimui bei skelbti planą „Vėtra“, pikti liežuviai plaka, kad išsigandusi bliovė kažkuriame kampe Seime, kuriame nubėgo slėptis. Planas „Vėtra“ tuo metu taip ir nebuvo paskelbtas. Šiuo metu vidaus reikalų ministro pareigas de facto eina vienas konkretus viceministras, o Bilotaitė tik užima kėdę. Taigi, 0 Bilotaitei.
 • Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas. Dirbo ministru ir buvusioje Sauliaus Skvernelio vyriausybėje, tačiau buvęs premjeras Skvernelis jį staigiai išmetė iš ministrų už visišką kompetencijos neturėjimą. Bet konservatoriams ir Šimonytei tiko ir toks. Per įmanomai trumpiausią laiką sugebėjo susipykti su visais žemdirbiais, dėjo didžiules ir sėkmingas pastangas išėdant buvusį Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorių iš posto, nes, kaip pikti liežuviai plakė, šio posto reikėjo kitos ministrės vyrui. Iki kol pastarasis facebooke per daug neprisirašinėjo. Nepažįstu nei vieno žemdirbio (o pažįstu jų daug), kurie apie šį ministrą galėtų kalbėti be rusiškų keiksmažodžių. Taigi, 1 Navickui.

Taigi, tokie tad būtų šios vyriausybės ministrų įvertinimai. Kaip matote – kuklūs.

Na o bet tačiau, liko dar neaptartas šios vyriausybės karūnos pagrindinis deimantas – premjerė Ingrida Šimonytė. Ir ne, ji nusipelno kur kas aukštesnio įvertinimo, nei 0 ar 1, kurie charakteringi beveik visiems jos vyriausybės ministrams. Vien dėl to, kad ji savo pavyzdžiu puikiai pademonstravo, kaip visiškas š…, viešųjų ryšių specialistų ar žurnalistais apsimetusių influencerių įpakuotas į blizgų popierėlį, rinkėjams „sueina“ kaip puikus daiktas. Rimtai, ryškiai žemesnių nei vidutinių gebėjimų buhalterė, kuri per visą savo gyvenimą nėra dirbusi jokio darbo, kuriame reikėtų siekti rezultatų ir už juos atsiskaityti, rinkėjams buvo parduota kaip vos ne tarpgalaktinės reikšmės lyderė. Spėju, visi, kurie per praeitus rinkimus balsavo už Šimonytę, dabar, skaitydami Ilfo ir Petrovo knygą „Dvylika kėdžių“, o konkrečiai – jos vietą apie „Naujuosius Vasiukus“, dabar nebesijuokia, o, greičiausiai, verkia. Nes ką Ostapas Benderis padarė su Naujųjų Vasiukų gyventojais, TS-LKD padarė su Šimonyte patikėjusiais rinkėjais. Taigi, už politinių technologijų praktinį pademonstravimą per rinkimus Šimonytei yra rašomas 3.

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
patikrintas neužsikertantis rinkiminis šūkis

Drąsiai balsuokite už bet ką, tik ne konservatorius. Balsuokite už socdemus, valstiečius, uspaskiečius, paksiečius. Blogiau jau nebus

Tuštukė

Aš tai pagal Vanharos kažkadakokią rekomendaciją balsuosiu už Bliatkevičiūtę.

blue yellow zov marinie

..bletkeriu giminaite bletkewiciuuuute….na vysielycu…ir fsio,.

Tomas

O Antanas Blinkenas yra Blinkevičiūtės pusbrolis?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.

fungicidas

Tikrai: „141 Seimo narys, kurie renkami … remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise” … – rinkiminės partijų tarpinės Konstitucijoje nėra paminėta, partijų valdybų nustatyto partijos kandidatų eiliškumo irgi (VRK turi sumaišyti sąrašus atsitiktine tvarka?). Partijos tikrai nepakliūna po šio straipsnio seimo nariais, kurie „renkami … lygia, tiesiogine rinkimų teise”. Kas nors bandė per teismus šioje vietoje pareikalauti rinkti pagal Konstituciją?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Nebandė, berods. Reikia organizuotis. Reikia veikti išvien su prokuratūros kaltintojais (konstituciškai tarnaujančiais žmonėms) ir į teismą. Tik bėda – nėra vedlio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

NS galėtų apsiimti šios problemos sprendimu, bet NS vadukams – dzin.

fungicidas

Nu jo, NS nori kaip mažytė partija prasprūsti. Kažkaip durna žaisti pagal didžiųjų sukčių nustatytas žaidimų taisykles. Jeigu partijai/susivienijimui skirtas minimumas būtų 1/70, tai dar būtų kažkiek „visuotinė ir lygi”, bet tikrai ne „tiesioginė” „rinkimų teisė”

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei nepavyks organizuoti seimo rinkimų vadovaujantis 55 str nuostatomis, turėsim dar vieną antikonstitucinį neteisėtą seimą nr 9.

fungicidas

Dėl pažeistos teisės rinkti (arba būti išrinktam) pagal Konstitucijos 55 straipsnį į Administracinį Teismą manau gali kreiptis bet kuris LR pilietis ar jų grupė. Tada šis teismas pagal savo kompetenciją neturėtų kitos išeities kaip tik kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl rinkimų įstatymo prieštaravimo Konstitucijai nustatymo. Jeigu praėjus visas instancijas būtų nepasiektas tikslas, ieškinį galima būtų perkelti į Europos Žmogaus Teisių Teismą. Tam reikia užsispyrusių advokatų, daug kantrybės ir pinigų, šaltų nervų, sveikatos ir daug likusių gyvenimo metų. Kompetetinga advokatų kontora galėtų pagal Snoro investuotojų bylų pavyzdį organizuoti Class Action ieškinį, kuris startuotų tik per apibrėžtą laiką surinkus numatomą išlaidų sumą. Prisidėčiau kaip vienas iš ieškovų ir išlaidų dalininkas. Gal net būtų galima organizuoti dalies nuo GPM paramos gavimo fondą tokiai… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėkui už mintis l tinkamas pasitarimui. Jei bus naujienų 55 str tema, bus (pa)viešinamos šios svetainės komentarų plote.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Antokinstituciniu būdu 8 seimus užgrobusios visos apsišaukėlių seimagyvių partijos turi būti išjungtos (iš politikos, iš rinkimų) ir tempiamos į Tautos tribunolą bausmei už l sunkius padarinius tautai bei Lietuvai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dėmesio, dabar bei visuomet, 8-ių nelegitimių seimų nežmogiški ir bjaurūs konsclageriniai įstatymai yra niekiniai – neturintys jokios juridinės galios.

Dronas

Visiems aš jiems skirčiau kuolą. Gal net kai kuriuos pasodint ant to kuolo reikėtu, už valstybės išdavystę tai manau tinkama bausmė.

ne kuolą

o nulį, o dar geriau minus 1

Paul Casimir

Teigiamas dalykas šios bobausybės veikloje yra kategoriškas pasipriešinimas fiziškai priimti per mūsų sieną stumiamus perėjūnus (tam, kad jau čia būtų „svarstomos” jų paraiškos likti arba ne). Turėkim galvoje net pas mus pačius yra intelektualių idiotų pūrų ir volantinavičių pulkelis, kuris yra toje pačioje „pažangos” pusėje kaip ir šie netikri dešinieji, ir kurie labai nepatenkinti „atstūmimu, pažeidžiančiu žmogo teises ir Lietuvos tarptautinius įsipareigojimus”, tačiau Bilotaitė buvo viena iš tų politikų valdžioje, kurie kiečiausiai laikėsi šiuo atžvilgiu (pvz., turiu žinių, kad tatuiruotoji pakankamai skirtingai tai vertino). Ar čia sugedusio laikrodžio gebėjimas bent dukart teisingą laiką per parą rodyti, ar kitkas – atskiro pokalbio dalykas. Tačiau tai faktas.

Paul Casimir

PS Tik papildau, kad laikėsi nepaisant ir Centriuke vyraujančios nuomonės ir pažangos dvoko apie tai, kad „visus priimti reikia”, o po to jau svarstyti jų statusą. Taip, kaip visoje Vakarų Europoje buvo ir dar yra daug kur.

Dronas

Veža, veža rimtais kiekiais. Kol kas pakraščiais apgyvendina. Daug musulmonų, slavų. Kol kas išmėto po Vilniaus pakraščius ir miestukus šalia. Visokius Lentvarius ir panašiai. Slapta invazija vykdoma sėkmingai.

Paul Casimir

Kiek žinau, neveža niekas sąmoningai, tačiau daug norinčių atvykti iš Tadžikijos, Baltarusijos, Ukrainos, Irano. Reikia pripažinti, mūsų migracijos tarnyba dirba realiai ir atvykusių kontrolė yra labai tikra ir nuolatinė. Skaičiai yra tokie, kad imigrantų skaičius artėja prie 10 proc. bendro gyventojų skaičiaus. Tačiau absoliuti pas mus liekančių dirba ir užsidirba savarankiškai ir nieko daugiau nenori. Padėtį žinau, bent jau netiesiogiai.

keistai rašo

Mano asmenine subjektyvia nuomone – bet subjektyvi ir yra asmeninė.
Boratas – great success – kokiu tikslu kišama anglų kalba?
Ir t.t.

blue yellow zov marinie

..ale koks tamista drauge plikbajori opus…Boratas kalbejo angliska kazaxu kalba…zisis a prezent forju….

tai pablogėjimas tęsiasi

išeik į lauką, palaistyk bulves, rūpinkis savimi

blue yellow zov marinie

…tu i lauka neik,bo busi uzplumpintas tik todel,kad toks esi.Saugok savo sveikata,dulkys negydys,zinok,nors ir bendramintis.Anas,kaip ir ruskiai,….svajyx brasajiem….

blue yellow zov marinie

…cia dar labai svelniai pakalbeta.Reziumuojant kiekviena,turetu but ne balais vertinama,o skelbiant nuosprendi….viena susaudyt,kita pakart,trecia..nuskandint Neryje….o pacia sikancia monke….isvoliot verdanciam degute su plunksnom ir vedziot uz sniuriuko po miestu ir miesteliu gatves .,spjaudant ir svilpiant vaikigaliams…….Kreivi giljotinuot.Navicka leist uzkapot isiutusioms nendrinukems.Siugzdiniene atiduot matiekos neislaikiusiems mokiniams/net baisu pagalvot/.Dobraja wolska sudegint katilineje zivjom.Skaistei ispleeeest skaistybe replem/capcuuuugais/.Na o leeensbirki…..cia jau kiekvieno vaizduotei….patyrinejus azijatiskus bausmiu paprocius…..cia jie specai……vot i fsio,drugi….

blue yellow zov marinie

..labai atsiprasau,pagalvojau bysky,kreiviui skyriau per lengva ivertinima,…ji reiktu kratyt kreiva elektra,kol suangleeees.

koks nevykėlis

trolis

blue yellow zov marinie

..aciu tau,gerasis zmoooga,…ir tuei…bybys.

Aga

Chalturos ministras Kairys dar pasizymi lietuviu kulturos nekentimu (Vaiškūno ir Valotkos parsekiotojas) ir cekuciu skandalu herojus yra. Bet nei atsiprasyti, nei pinigu grazinti, nei atsistatydinti nenori. Tipiskas Kremliaus komsomolcas – jam neigiama pazymi rasyti reikia, iki nulio net netraukia.

IP 88.118

O jūsų partija turi ministrus, vykdomosios valdžios instrumentą? Juk į vietas Seime pretenduosite ar ne?! Paviešinkite savo šešėlinį kabinetą, reitinguoti nereitinguosime, bet mielai susipažinsime. Ir klausimų pateiksime. Jei šešėlinio ministrų kabineto neturite, tai kuo jūs skiriatės nuo visų trijų valdančiųjų „partijų“, kurias kritikuojate?! Visi iki šiol buvę Seimo rinkimai buvo tik plikų karalių varžytuvės (mugės), kai rinkėjui siūloma katė maiše. Pusei rinkėjų toks balaganas patinka, todėl rinkimų rytą skuodžia prie balsadėžių, kad gautų tą maišą, o po to 4 metus aimanuoja, kritikuoja ir reitinguoja. Mūsų gyvenimo gerovė priklauso nuo įstatymų kokybės, už kuriuos atsakingi seimo nariai ir tų įstatymų įgyvendinimo, už ką atsakinga vyriausybė. Jei partijos šešėlinis vyriausybės kabinetas prieš rinkimus neparengia partijos programos įgyvendinimo mechanizmo, kas po laimėtų rinkimų… Skaityti daugiau »

Pisk konservui i snuki

Nori i snuki, nupysa?

Mickėyus Mouseas

Pagaliau! Sveikinu visą Lietuvos liaudį (ir Vanharą asmeniškai) su demokratijos, pliuralizmo ir tolerancijos švente. TAI įvyko!
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2090979/monika-garbaciauskaite-budriene-perrinkta-lrt-generaline-direktore

Paul Casimir

Susitarė su Nausėda konservatoriai, ške. Ėlėrtė jau senokai nežiūriu, tačiau tikiuosi, kad vis daugiau žmonių nebežiūrės ir nebeklausys. Gaila tik mano paties mokamų mokesčių, taškomų pažangai skleisti.

Vajėtau
Va taip, va…

Kas čia ta kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio buto nuoma iš sūnaus už 450€ per mėnesį. Verčiau pažiūrėkitt to Rupšio sūnaus uošvio Arvydo Paukščio įmonę UAB „Teltonika IoT Group“, kurios veiklos sritys yra – Telematika, daiktų internetas, tinklo įranga, sekimo įranga, telemedicina, elektronikos gamyba ir panagrinėkite jos ryšius su Krašto apsaugos ministerija ir kariuomene bei kokius užsakymus ji iš ten gauna. Va, čia yra šuo pakastas… Va taip, va…

Šlykštu ir tiek

Vagis vagiui vagis.

Paul Casimir

Labai persūdote. Teltonika yra pasaulinė įmonė, jai tie mūsų KAMo užsakymai, jei tokie ir būna, yra lašelis vandenyne. Buitinė situacija, ne auksiniai šaukštai. Klaida generolo? Be abejo. Tačiau jei tai ne fiktyvus sandoris, tai nėra kažkas baisaus.

Gentvilas,

kaip ministras, tikrai buvo apgailėtinas, bet jokių kirtimo normų jis nepadidino. Jis valstybinei miškų urėdijai grąžino 20000 ha iš nuosavybės teisėms atstatti skirto fondo, kuriuose reikės ūkininkauti (tarp kitų darbų – ir užsiimti kirtimais), tačiau kirtimų intensyvumas ploto vienete nuo to gi nepakito.

Skaitytojas

Straipsnio turinys labai puikus!

Straipsnio formoje vieni būtų nepatenkinti angliškų posakių citatomis, kiti rusiškos sintaksės požymiais, bet kai turinys toks puikus, apie formą siūlau nekalbėti. Iš esmės šaunuolis autorius, puikiai parašė.

rinkėjams kiauri nuliai ir vienetukai

po 1 už paskutinę vyriausybę, o už visas anksčiau buvusiais. Ir po nulį už įžūlų vengimą prisiimti rinkėjišką atsakomybę už savo pačių pasirinkimą.

ką rinkėjas galvoja apie save?

pilietiškai reikalaujame iš mūsų išrinktos valdžios kad ji būtų ideali, o kai reikia išsirinkti, tai nesugebame net vidutinės

Dzeikas

Lietuvos ministru darba reikia vettinti ne balais, o batais

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top