Dominykas Vanhara. Savivaldos rinkimų rezultatai

Veidaknygė

TS-LKD: vietoj turėtų 11 merų liko 5. Iš jų Palangos meras, kartu su skyriumi, yra taip klibantys, kaip vaikui kliba pieninis dantis prieš iškritimą. Sakyčiau, kad 70 proc., jog nei Palangos meras, nei skyrius kitų savivaldos rinkimų su TS-LKD vėliava nesulauks.

Vilnius. Tarsi ir didelis laimėjimas, bet meras paveržtas iš koalicijos partnerių, kurie yra būtini konservatoriams valdyti. Laimėta vos kelių procentų skirtumu prieš susikompromitavusį Zuoką, prieš kurį Šimašius abu kartus laimėjo keliasdešimties procentų skirtumu.

Visur kitur konservatorių merai laimėjo vos vos, kelių procentų skirtumu. Ir tik Vilniuje partija ištraukė kandidatą. Visur kitur kandidatai vos vos laimėjo dėl to, kad buvo stiprūs, o partija jiems buvo kaip girnapusė ant kaklo.

Ir dabar du esminiai klausimai: ką darys partijos rajoniniai skyriai, kai partijos viršūnės juos taip nuskandino? Liks partijoje iki kol Titanikas padarys bulbul galutinai? Ar bandys gelbėtis? Ypač, kai kokia Demokratų sąjunga vieną kitą skyrių tikrai priglaustų.

Ir antras klausimas – ką darys partijos regioniniai vienmandatininkai? Nes mero rinkimai turi nemažai panašumo su Seimo narių vienmandatėse rinkimu. Kai visi akivaizdžiai pamatė, jog partija ne tik kad į priekį nepatraukia, bet net stiprius kandidatus nuskandina. Irgi plauks su Titaniku, o gal bandys persėsti į patikimesnį laivą, ypač, kol galimybių tą padaryti dar yra.

Ir ne, čia dar partijai ne pabaiga. Premjerė ir toliau vakarais degustuos vaisvandenius, kurių prisidegustavusi, ir toliau rašinės nesąmones į Facebook. Gresia dar viena krizė, šį kartą -bankinė. Didėja gyventojų nepasitenkinimas. Jei jau dabar partijos atstovai yra rinkėjų šluojami, tai kas bus po 1,5 metų, kai premjerė galutinai vaisvandenių nusidegustuos, skandalų nemažės, o įtampa didės?

Puikiai pasirodė socdemai ir LVŽS;

Labai gerai pasirodė Liberalų sąjūdis. Jei ne faktas, kad jie galutinai tapo agroliberalais, kurie su didžiaisiais miestais neturi absoliučiai nieko bendro, irgi sakyčiau, kad pasirodymas buvo puikus. Dabar pasirodymas buvo tik labai geras.

Labai gerai pasirodė ir Demokratų sąjunga vardan Lietuvos, kurie ne tik išsaugojo turėtus merus, bet ir jų skaičių padvigubino.

TS-LKD aiškins, kad Vilnius viską nusveria, tačiau jiems rinkimai pralaimėti ir pralaimėti triuškinančiai.

Laisvės partija – ar aš jau girdžiu grojant laidotuvių maršą?

4.4 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top