Dovilas Petkus. Apie keletą terorizmo mitų

Dalijamės politologo Dovilo Petkaus įžvalgomis, paskelbtomis veidaknygėje, apie pastaruoju metu kone kasdienybe virtusius teroristinius aktus Europoje.

Kadangi jau baigiame suskaičiuoti aukas po kas savaitgalinių, it futbolo ar krepšinio mačai įprastų gyvenimo įvykių – islamo teroristinių žudynių, kurios Londone merui yra „gyvenimo dideliame mieste dalis“, galime padaryti ir išvadas.

Nemėgstu kartotis. Jau kalbėjau gerokai anksčiau apie tai, kodėl Trumpo travel ban taisyklės iš ISIS infekuotų šalių buvo puikus sprendimas ir kodėl apskritai sustiprinta patikra į ES atvykstantantiems visų islamo religijos dominuojamų valstybių piliečiams turėtų būti kur kas griežtesnė. Visa tai jau praeitis, kurią vis dar vėluoja įgyvendinti neįgalūs Europos politikai, kviečiantys mus visus plačiai šypsotis, nekreipti dėmesio, kai europiečius jau pradėjo pjauti tikrąja ta žodžio prasme, bei skatina nieko nebijoti, nes, girdi, toks ir yra teroristų tikslas.

Gal islamo terorizmui prieš kokį penkiolika metų baimė galėjo būti tikslas – dabar jau seniai ta riba yra peržengta ir mums reikia bent jau pradėti būti nuoširdiems su realybe: Europai yra paskelbtas karas ir jį vykdo vis labiau radikalėjantis politinis islamas. Jo tikslas yra ne baimė, o netikėlių europiečių vis didėsiantis naikinimas, stengiantis paruošti dirvą naujiesiems kontinento šeimininkams. Įvaryti baimę yra soooo ’00. Dabartinis tikslas yra aiškiai deklaruotas ISIS – tai pasaulinis kalifatas.

Negana to, mums dažnai transliuojama mintis, kad visa tai yra keleto bepročių sumanymai. Negalėtų būti didesnio melo nei tai.

Joks teroristų tinklas – nei ETA, nei airių nepriklausomybininkai, nei visi kiti nebuvo „pavienio bepročio“ mėginimai. Tai – organizuota struktūra, sistema ir ideologinis užtaisas, kuris „veža“ visai didelę grupę žmonių ir įprasmina jų kovos siekius.

Karo specialistai neleis sumeluoti: net karo metu šauti į žmogų yra pakankamai sudėtinga, o Londono atvejis, kai žmones grupiškai pradėta pjauti peiliais, rodo aukštą pasiruošimo, mentalinio treniravimo ir fanatizmo lygmenį. Viso to neįmanoma pasiekti be nuolatinio rengimo – jį garantuoja vahabistinių pažiūrų ajatolos Vakarų Europos mečetėse ir, tikėtina, karinio parengimo nestokojantys instruktoriai.

Tai nėra kova su pavieniais asmenimis, tai kova su sistema – radikalėjančiu politiniu islamu, kuris mums paskelbė jau atvirą karą.

Koks bus mūsų atsakas?

Tikiuosi, ne į skerdykla vedamų avių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zigmas

Kažkaip mūsų politikų komentarų terorizmo temom nesigirdi… Dėl bailumo ar dėl kvailumo?

Zigmas

Kažkaip mūsų politikų komentarų

Pirmiausia

reikia eiliniams pasakyti, kas tą ISIS suplanavo, sukūrė, suorganizavo ir dabar pradeda realizuoti kaip ir tą Bolševikų rūmų perversmą 1917 metais Petrapilyje. Nustoti meluoti ir sakyti Tiesą.

Pikc

Zigmas: „Dėl bailumo ar dėl kvailumo?”
Taigi viens kitam netrukdo. 😀
Bet šiaip – tiesiog dar nabagai negavo instrukcijų iš Briuselio, tad ir nežino ką sakyti, todėl ir tyli. 🙂

orwelinis atsakas "Y"

reike plėsti specialiūjū tarnybū ygaliojimus ir didinti piliečiū kontrolę- klausytis telefoninių pokalbiū, sekti susirašinėjimą be teismo sankcijos, naikinti grynuosius pinigus ir įsiūti visiems po oda čipus.
tam ir reikalingi teroristai. o kad čtob nikto nedogadalsia- niekad neimti teroristų gyvū.
„teroristai nukauti vietoje”- ir visi galai į vandeny.

taip

Mūsų politikai, pone Zigmai, dabar, t.y.užvakar, paėmė naują kryptį -užkirsti kelią galimai Baltijos šalių izoliacijai. O vakar ir pradėjo ją realizuoti – statydami tvorą. Nuo mums svarbių teroristų, apie kuriuos išgirdome gerokai anksčiau.
Mums su jumis belieka tik susigaudyti kur vyksta ta izoliacija – tarptautinėse konferencijose ar savoje jūroje bei miškuose ir dalintis nuomonėmis.

Jei vakarų visuomenės kuria

panašią į tarybų sąjungą Europą,kai ji tampa pereinamu kiemu,tai nenuostabu,kad jame pradeda vešėti piktžolės ir nėra kam jų nurauti,nes neliko šeimininko-tautos ir tautinių valstybių.Terorizmo piktžolės yra pasekmė ES išsigimimo.Ir niekas jau čia nebepadės be grįžimo prie pirminės ES kūrimo koncepcijos.Krikščionybe remtos koncepcijos.Neoliberalizmas didžiausia piktžolė-Sosnovskio barštis.

VaidasVDS

Marginalo klonui, orweliniam atsakui „Y” Gyveni baimėje? Visko bijai? Tuomet tave lengva kontroliuoti ir tavimi manipuliuoti, net ir nesegant jokių čipų. Netikras pranašas Marginalas smarkiai šovė pro šalį, kuomet pašlovino ISIS surengtą teroro aktą Kabule, o 9 mulkiai (tikriausiai ir tamsta) tam pritarė. O po to Marginalas kažkur prapuolė. Bet tikimės dar jis pasirodys, nes mulkių ir šiame portale pasirodo yra daug. Jei tu būtum „tikras Dievo karys (kovotojas)”, tu nebijotum nei telefoninių pokalbių pasiklausymo, nei susirašinėjimo be teismo sankcijos sekimo, nei grynųjų pinigų naikinimo, net ir įsiūtų po oda čipų. Tikras Dievo kovotojas nedaro blogų darbų, neruošia ir nekuria jokio blogio, tad jam yra visai nesvarbu, ar kas nors klauso jo telefoninius pokalbius, ar seka jo susirašinėjimus, ar kas… Skaityti daugiau »

 Kol

kol nebus uždraustos trys abraominės religijos tol liesis kraujas

Problema

Problema, apie kurią visi nutyli, yra tai, kad nepaisant vidinių nesutarimų, musulmonai visada dangstys „tikėjimo brolius”. Jiems religija aukščiau visų asmens teisių, laisvių ir privilegijų, kuriomis jie sėkmingai spekuliuoja ir veidmainiauja vardan asmeninės gerovės. Jei Vakarai nenustos jų vertinti tik savo asmens teisių ir laisvių supratimo rėmuose, jų gyvensena keisis iš esmės.

ruta

..laukiniai taip ir liks savo religijos sukurtos VII/berods / amziuje ..

Tarabilda

Pagaliau pradėta kalbėti apie musulmoniškąjį terorizmą konkrečiais skaičiais. Europoje potencialių šachidų 66 000. Paskaitykit. Labai rimtas straipsnis ir ypač – statistika.
https://www.gatestoneinstitute.org/10480/jihadists-europe

Raigerdas >Jei vakarų visuomenės kuria

Turiu komentatoriui su labai ilgu nick’u klausimą. Štai jūs rašote:”.Krikščionybe remtos koncepcijos”. Gal galėtumėte paaiškinti, kodėl būtent krikščionybe? Kodėl ne islamu? Kodėl ne budizmu? Kodėl ne hinduizmu? Kur čia yra tas krikščionybės privalumas? Jeigu aš tvirtinu, kad AUDI mašina yra geresnė nei Zaporožietis, tai aš pateikiu konkrečius palyginimus, kuriais įrodau, kad AUDI yra pranašesnė už Zaporožietį. Jūs kažkaip tai pateikiate be jokių argumentų, todėl tai labiau primena komunistų primetamą marksizmo-leninizmo teoriją, kaip vienintelę teisingą. Lietuvoje beveik viskas yra grindžiama krikščionybe, bet to Rojaus kažkodėl tai nematyti. Netgi atvirkščiai – šita valstybė yra tarp skurdžiausių Europos šalių, berods, po Bulgarijos ir Rumunijos. Tai, kame čia yra reikalas, kad jūs siūlote tą krikščionybę kaip geriausios kokybės prekę, o ji pasirodo tokia nėra.… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai, pirmiausiai perskaityk tai: „Toji daugybė Urantijos religijų yra geros tokiu laipsniu, kokiu laipsniu jos žmogų veda į Dievą ir kokiu laipsniu žmogui suteikia suvokimą apie Dievą. Bet kuriai religininkų grupei yra kvailystė savo tikėjimą suvokti kaip tiesą; tokie požiūriai rodo daugiau teologinį akiplėšiškumą, o ne tikėjimo tvirtumą. Nėra Urantijoje tokios religijos, kuri negalėtų sau naudingai studijuoti ir asimiliuoti geriausias iš tiesų, esančių kiekviename kitame tikėjime, nes jie visi turi tiesos.” — Kada koks nors žmogus propaguoja savo religiją, jis visada akcentuoja geriausias tos religijos savybes, blogiausias nutylėdamas(išskyrus tuomet, kada rengiami fanatikai ar rengiamas koks nors karas). Jei daugumos paklausi apie krikščioniškas vertybes, dauguma jas pateiks tokias: 10 Dievo įsakymų, Pagrindinis Dievo įstatymas ir Kalno pamokslas. Dar pridės: pagrindinės dorybės,… Skaityti daugiau »

Marginalas

Pažįstu islamą ir čečėnus dar nuo karo ir suprantu jų mentalitetą. Tuo tarpu visi rašantieji neturi savų žinių nei apie „vahabizmą”, nei apie islamą apskritai, bet tenkinasi oficialia globalistine propaganda. Jiems globalizmas kažkodėl nėra terorizmas. Niekam net mintelė nekyla, kad jei 911 tokia pat provokacija, kaip ir „Riazanės cukrus”, tai globalizmui „musulmonų teroristai” reikalingi kaip oras, kad pagaliau būtų įgyvendintas vieno orvelinio pasaulio projektas. Tam Vakarų spectarnybos (iš dalies kartu su jais ir maskolijos) veikia išvien. Migrantų antplūdis pagamintas tyčia dviem tikslais: 1) tarp tūkstančių įvairiausių žmonių tikriems profesionalams nusispjauti rasti kiek nori kvailių, kurie mielai susprogdins bet ką ir papjaus bet ką neva vardan islamo; 2) savaime aišku, ši maišatis galutinai sunaikina tradicines kultūras ir priartina globalinio konclagerio tikslą.… Skaityti daugiau »

Pikc

Kamikadzes tapatinti su teroristais – čia jau LYGIS! 😀

Al.

Ar atkreipėte dėmesį į mažą sutapimą – būtent tie, kas bruka sodomiją, su privalomu vaikų nuo 4 metų tvirkinimu, vykdo prievartinį musulmonų apgyvendinimą Europoje. Juk aišku, kad sodomija ir paleistuvystė bus papildomas akstinas musulmonams skersti europiečius. Akivaizdu, kad šiais naujaisiais neandartaliečiais naudojasi nematomi lėlilinkai. Ir ne tokie jau jie nematomi. Yotube Sorosas sako, kad antiteroristinis vajus buvo klaida. Ką jis turėjo omeny ? Sorosas žydas, bet ne abraominio tikėjimo atstovas – jis bedievis, komunistas.

Raigerdas>VaiduiVDS

Ačiū VaidaiVDS, kad pacitavai iš Urantijos knygos apie Budizmą, tačiau Urantija nėra tas tiesos kriterijus, kuriuo galima vadovautis sprendžiant apie Budizmą. Deja, Urantija yra dar vienas tikėjimas į Dievą Jahvę, tik jau su savom kosminėmis interpretacijomis. Negalima teigti, kad Urantijos knygoje nėra nieko naudingo. Ten yra gana gerų ir stiprių filosofinių momentų, tačiau dažnai yra nuklystama į visiškai fantastinius dalykus, taip pat, kaip ir Biblijoje. Visos trys abraominės religijos pasižymi vienu bendru požymiu: niekinimas, nuvertinimas, sumenkinimas kitų religijų.Tai pareina nuo tos pačios pozicijos, kad „žydai yra Dievo išrinktoji tauta”. Visos kitos tautos Dievo nedomina. Todėl nebe reikalo Katalikų bažnyčia bijojo mokslo. Ir štai mokslininkai jau įrodė, kad Adomas nebuvo žydas, nes dar nebuvo tokios tautos kaip žydai. Taigi, šitoje vietoje… Skaityti daugiau »

Pikc

-> „Al.” – tai kad alach-babachams pedofilija nėra joks tabu, tad kažin, ar tai bus akstinas skersti. Be to, skerdimui jiems užtenka ir to, kad „kafirai”, o visa kita – tik detalės. 🙂
Pralinksmino „minusuoti” dėl kamikadzių suskubusi fauna – bent jau kokią nors vikipediją pasižiūrėti, kas jie tokie buvo, akivaizdžiai yra „misija neįmanoma”. Neduokdie, dar propagandos suformuotas įvaizdis subyrės! 🙂

Al. Pikc'ui

Jiems tai gal ir ne tabu, bet klausimas kitas – kam žmonėm, susirūpinusiems sodomijos išplatinimu prireikė į tą pačią vietą sukelti milijonus skerdikų ir prievartautojų. Abiems veiksmams oficialus pasiteisinimas – atjauta ir pakantumas(nors prievartaujamoms ir žudomoms Europos tautoms Europos valdžia nerodo nei vieno, nei kito. Manau, sodomija yra priešingybė atjautai, o milijonai priešiškų Europai svetimšalių, tai parklupdymo įrankis.

VaidasVDS

Kadangi Letą sunku sugaudyti, tad perkelsiu klausimą jam iš kitos temos, kurioje jis taip ir neatsakė:
Letai,
o kaip tai pakomentuosi:
Sura 4, ajatas 89: “…Ir neimkite iš jų [kitatikių] draugais, kol jie neatsistos į Alacho kelią; jeigu jie atsisakys, tai stverkite juos ir užmušinėkite, kur juos berastumėte…”; Sura 8, ajatas 39: “ir kovokite su jais, kol nebeliks pagundos ir visa religija priklausys Alachui”; Sura 9, ajatas 5. “…užmušinėkite netikėlius, kur tik juos rasite, imkite į nelaisvę, apsupkite tvirtoves, panaudokite įvairią klastą…” Sura 47, ajatas 4: O kada jūs sutiksite tuos, kurie neįtikėjo [Alachu], tai – smūgis kalaviju per kaklą”
——
Čia irgi kažkokios spec. tarnybos sugalvojo?

VaidasVDS

Dabar dėl paties Leto komentaro. Gana ilgai stebėjau, ką Letas veikia, ką mąsto ir ką daro. Išvadas pasidariau tik dabar. Vargu ar galima pataisyti šį žmogų (suprasiu jo skepsį mano tokio požiūrio atžvilgiu). Jo esminė klaida matoma čia: „Tuo tarpu islamas yra vienintelė reali jėga, metusi iššūkį satanistinei globalizmo ideologijai, krikščionys seniai pakėlė baltas vėliavas.” Ir čia: „Būtent tam ir sugalvotas naujakalbės keiksmažodis “fundamentalizmas” (mat jo antonimas bus “tolerancija”).” —- Tarsi pats nelabasis tartų tokius žodžius. Tai, ką daro šis žmogus, tai yra visiškas Jėzaus apreiškimo atmetimas, išskyrus tą faktą (teisingą), kad Jėzus buvo tas raštų pažadėtas Mesijas. Jo pastangos nukreiptos į barbarizmo atgaivinimą tikėjime, kas visiškai atitinka nelabojo interesus. Jis aišku užmiršo Jėzaus didį priesaką: „visi, kurie griebiasi kalavijo,… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai, daug nedaugžodžiausiu. Urantijos Knyga nėra dar vienas tikėjimas į Dievą Jahvę. Urantijos Knyga apreiškia tikrąjį Dievą, Jo trejybiškumą, Jo visą kūriniją (būtent šioje vietoje Apreiškimas aplenkė mokslą) ir tikrai labai sudėtingą dvasinę hierarchiją, apie kurią šis pasaulis tikrai niekad negirdėjo. Urantijos Knyga apreiškia ir žmonijos istoriją, ir visų religijų vystymosi istoriją. Dar ne viskas sutampa su mokslu, bet daug kas sutampa. Tai, kas nėra aišku mokslininkams, tą paaiškina Urantijos Knyga. Pvz. mokslininkai visai neseniai nustatė, kad tavo paminėti juodaodžiai neturi neandartaliečių genų. Jei būtum susipažinęs su Urantijos Knyga, suprastum, kodėl jie tą nustatė. Adomas su Ieva tikrai nebuvo juodaodžiai, bet jie tikrai nebuvo žydai. Viskas yra gerokai sudėtingiau, nei mąsto mokslininkai. Dėl pirminės gyvybės prieš 4 ar 3 mlrd.… Skaityti daugiau »

Raigerdas>VaiduiVDS

Esu labai nustebintas tavo komentarais, bet kartu ir džiaugiuosi už tave, kad pradėjai pagaliau mąstyti daug objektyviau, nei tai buvo iki šiolei. Tavo tuos paskutinius komentarus Letui Palmaičiui-Marginalui pavadinčiau, kad tai parašė ne tas ankstesnis VaidasVDS, o VaidasVDS Nr.2. Sutinku su tavimi visu 100%, kad Marginalą yra apsėdęs nelabasis. Jis Dievą, krikščionybę ir tą patį islamą naudoja kaip ginklą, kad pateisinti žmogžudystes. Marginalas labai tiktų kokiai nors teroristinei grupei, kaip ideologas, kuris galėtų juos įkvėpti žudymams Dievo vardu.
Daug geriau yra, kai Letas Palmaitis aprašinėja judaizmą. Ten pas jį gaunasi truputėli geriau, nes mažiau yra akcentų neapykantos apraiškoms.
VaidaiVDS, gal gali nurodyti šaltinį: „Jis aišku užmiršo Jėzaus didį priesaką: “visi, kurie griebiasi kalavijo, nuo kalavijo ir žus”?

Raigerdas>VaiduiVDS

Dėl Adomo ir Ievos tu teisus, kad jie nebuvo žydai, nes tada jokių nacijų nebuvo, ir kalba jų buvo su visokiais cakinimais. Dabar apie Kainą ir Abelį. Pagal Bibliją išeina, kad Adomas buvo iškarto genijus ir super žmogus, o jo sūnūs iš karto tapo neįtikėtinos civilizacijos žmonėmis, nes vienas užsiėmė gyvulininkyste, o kitas žemdirbyste. Kaip tu čia nesuk, bet PIRMIEJI ŽMONĖS AFRIKOJE BUVO MEDŽIOTOJAI. Taigi, Biblijoje akivaizdus melas, nes žemdirbystė atsirado grubiai tariant prieš 12 000 metų:”Iki neolito pradžios išnyko visos kitos žmonių rūšys, egzistavusios paleolite. Tokiu būdu įsitvirtino vienintelė žmogaus rūšis – kromanjonietis (Homo sapiens), susiformavo atskiros rasės. Žmogus paplito visose klimato juostose nuo šiaurinės Euroazijos iki pietinės Afrikos. Neolito pradžia laikomas perėjimas nuo pasisavinamojo ūkio (medžiotojai ir rinkėjai)… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Mt 26 52 Bet Jėzus jam tarė: „Kišk kalaviją atgal, kur buvo, nes visi, kurie griebiasi kalavijo, nuo kalavijo ir žus.

Aš nelabai keičiausi. Beveik nieko iš anksčiau pasakyto neatsiimu. Nebent kur nors kažkiek pasikarščiuodavau, gal kartais ir kažkiek suklysdavau. Šiek tiek dažniau patyliu, kuomet matau, kad kalbėti beprasmiška.
Bet dėl Leto pasisakyti reikėjo, nes per daug gerų žmonių gali „subalamūtinti” ir jau yra „subalamūtinęs”. Neapsėdęs jo nelabasis. Jis tik yra apgavęs save, bandydamas pateisinti tai, į ką pats gana nuoširdžiai tiki. Bet daug blogiau, kuomet tuo jis apgaudinėja ir kitus, ir būtent tai atitinka nelabojo interesus, kuriam labai patinka žmonių klaidos, o ypač jų neva visiškai šventuose raštuose…

VaidasVDS

Adomas su Ieva buvo viršžmogiai, atvykę iš dvasinio pasaulio prieš maždaug 38000 metų, jie įkūrė naują rasę (šiuo metu visiškai išnykusi) planetoje. Planetoje buvo užsilikę nuo Liuciferio maišto laikų kitų viršžmogių liekanų, vadinamieji noditai (iš Nodo žemės, į kur patraukė Kainas ir kur susirado žmoną, anot pačios Biblijos), kurie buvo Liuciferio pusėje. Adomitai, besimaišydami su pasaulyje gyvenusiomis rasėmis (kurios atsirado evoliuciškai mutacijų būdu iš gyvūnų), sukūrė kromanjonietį. O mes, viso to palikuonys, sukūrėme didelę mišrainę, kurioje labai sunku susikalbėti vieniems su kitais ir visa tai suprasti…

Raigerdas>VaiduiVDS

Kaip ten bebūtų, bet judaizmas vis gi gaunasi šakninė ir įdomiausia religija tarp abraominių. „Judaizmas – judėjų kultūra ir religija. Tai viena seniausių ir vis dar praktikuojama monoteistinė religija, kitaip dar vadintina Toros religija, nes Tora yra visų mokymų mokymas ir praktikos pagrindas. Tačiau Tora (rašytinė Tora, Tora šebiktav), interpretuojama rabiniškoje tradicijoje (sakytinė Tora, Tora šeb’al-pe). Tarp Toros priėmimo (tarp V–IV a. pr. m. e. ir II a. pr. m. e.) ir rabiniškojo judaizmo formavimosi pradžios (I m. e. a.pb.) „Izraelio žemėje“ egzistavo daug „judaizmų“, t. y. skirtingų Toros interpretacijos mokyklų, kurių viena išsivystė iki atskiros religijos, krikščionybės.[reikalingas šaltinis] Rabiniškojo judaizmo ir krikščionybės veikiamas atsirado ir islamas. Šios religijos dar vadinamos abraominėmis. Judaizmas pradėjo formuotis senovės Judėjoje (Persų imperijos Jehudo… Skaityti daugiau »

Raigerdas>VaiduiVDS

Mesijas (hebr. מָשִׁיחַ tar. Mašiah – „pateptasis“) – judaizme ir krikščionybėje Dievo pašventintas ir Dievo misijai įgaliotas asmuo. Judaizmas skelbė, kad, prieš ateinant mesijui, pasirodys specialus pranašas. Judaizmo ir islamo išpažinėjai vis dar tebelaukia savo mesijo, aprašyto Tanache ir Korane. Krikščionims mesijas yra Jėzus Kristus, kuris Naujajame Testamente minimas kaip Dievo pateptasis, o jo pirmtaku laikomas Jonas Krikštytojas Mitinis gelbėtojas, kurio paveikslas susiformavo judėjų religijoje apie VIII amžiuje pr. m. e., tais laikais, kai Judėjoje ir Izraelyje žemę užgrobė diduomenė, o turtai ėmė koncentruotis valdančiosios klasės rankose. Skirtingos klasės nevienodai suprato šio paveikslo turinį, ir šis supratimas kito, keičiantis istorinėms epochoms. Išnaudojamieji – vergai ir valstiečiai – tikėjosi, kad pasirodęs iš dangaus gelbėtojas įkurs teisingumo karalystę ir išvaduos juos iš… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Štai koks buvo žydų strateginis planas(bet tai kartu ir politinis planas): Turi būti atstatytas Sanhedrinas (Iz 1:26) Tapus Mesijui karaliumi, visos tautos žiūrės į jį klausydami jo patarimų (Iz 2:4) Visas pasaulis garbins vieną Izraelio Dievą, paminėtą Toroje (Iz 2:17) Mesijas kils iš karaliaus Dovydo giminės (Iz 11:1) per jo sūnaus karaliaus Saliamono liniją (1 Kron. 22:8-10) Blogis ir tironija nesustabdys jo vadovavimo (Iz 11:4) Dievo mokslas pasklis po pasaulį (Iz 11:9) Jis pritrauks visokiausių kultūrų, tautų, rasių žmones (Iz 11:10) Žydai iš tremties sugrįš į Izraelį (Iz 11:12) Mesijo mokymas panaikins mirtį (Iz 25:8) Visi numirėliai prisikels iš numirusiųjų, o ne vien tik išrinktoji tauta (Iz 26:19) Mesijas taikos pasiuntinys (Iz 52:7) Mano namai – maldos namai visoms tautoms… Skaityti daugiau »

Pikc

Kartais susidaro įspūdis, kad į normalesnius straipsnius skelbiančius tinklapius specialiai nukreipiami komentatoriai „su spec. poreikiais”, kad savo kliedesiais diskredituotų puslapį. Tada net kritikuoti nieko nereikia – užtenka pirštu parodyti: „tik pažiūrėkit, KAS tą puslapį skaito!”. 🙂

Raigerdas>VaiduiVDS

Rugsėjo 11 d. teroristiniai išpuoliai – serija koordinuotų savižudžių išpuolių surengtų islamo ekstremistų JAV, 2001 m. O štai, ką rašė Kęstutis Grinius „Apie tai nerašo niekas: Tikrosios pasaulinės finansų krizės priežastys” (mano manymu, tai vienas iš geriausių gerbiamo Kęstučio Griniaus straipsnių:”Žinoma, po smūgių į JAV ( arba Izraelį ) prasidės ištisas karas, su dar papildomais milijonais aukų. Reikės gi nubausti Amerikos užpuolikus. Kas užpuls konkrečiai- ar Iranas, kažkokiu būdu gavęs Pakistano branduolinį ginklą, ar pats Pakistanas, ar abi valstybės iškart, ar pavogęs bombą Bin Ladenas- ne tiek ir svarbu. Svarbu, kad vyks tokie įvykiai, po kurių bus visai nebesvarbus klausimas, ar buvo galima „išsaugoti“ dolerį. Mums atsakys, kad žinoma buvo galima, jei ne tie „prakeiktieji teroristai“ arba „prakeiktosios valstybės- atstumtosios“… Skaityti daugiau »

VaidasVDS

Raigerdai,
nenorėjau prie to prisidėti, bet savo komentarais užklojai ir temą, ir ankstesnę diskusiją.
Bet trumpai pacituosiu (tik dėl to, kad ieškoti verta ir vienos paklydusios avies) tau labai daug ką apimantį Apreiškimą:
„Apmąstant Dievybę, asmenybės samprata neturi turėti kūniškumo idėjos. Materialus kūnas nėra tai, be ko negali apsieiti tiek žmogaus, tiek Dievo asmenybė. Kūniškumo klaida matoma abiejuose žmogiškosios filosofijos kraštutinumuose. Materializme, kadangi žmogus praranda savo kūną mirus, tai jis nustoja egzistuoti kaip asmenybė; panteizme, kadangi Dievas neturi jokio kūno, jis, dėl to, nėra asmuo.”

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top